Kars Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Kars araç kiralama işlemlerinizi tamamladıktan sonra teslim alacağınız araçla Kars’ı keşfetmeye hazırsınız!

Ülkemizin en soğuk illerinden biri olan Kars, aynı zamanda tarihteki en eski yerleşim birimlerinden biridir. Yılın her mevsiminde kendine özgü atmosferiyle ön plana çıkan şehirde özellikle de kış turizminin oldukça popülerdir. Doğal güzellikleri ve kültürel güzellikleriyle Kars’ta gezilecek yerler say say bitmez. Kars’ı daha kolay ve daha konforlu keşfetmek için en iyi çözüm, Kars’ta araç kiralamaktır. Hava ulaşımıyla şehre gelecekseniz de havalimanı araç kiralama hizmetiyle taksilerle uğraşmadan direkt Kars’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kars Trafik Bilgileri

Kars’ta araç kiralamayı düşünen pek çok kişi, trafik bilgileri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyor. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, Kars’ta yok denecek kadar azdır. İş gidiş ve dönüş saatlerinde ve turistik yerlerde biraz yoğunlaşsa da hayatınızı etkileyecek kadar değildir.

Ulaşımınızı daha konforlu sürdürmek ve toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamak için Kars’ta araç kiralamak oldukça mantıklı bir çözümdür. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelen Elitcar Rental, Kars seyahatinizi daha konforlu ve huzurlu geçirmeniz için pek çok hizmet sunuyor. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz de Kars Harakani Havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece toplu taşıma araçlarıyla ve taksilerle zaman kaybetmemiş olursunuz. Kurumsal araç kiralama hizmetine de ihtiyaç duyarsanız Elitcar ile iletişime geçerek ayrıcalıklarından yararlanın.

Devamını oku...

Kars Car Rental Delivery Points and Airports

With 3 different delivery points and free airport delivery Kars rent a car is serving for your benefit.

Kars Harakani Havalimanı
Havalimanı

What to eat, what to drink?

You used Kars car rental service and arrived at the city. what to eat, what to drink?

Kars Sütlü Çardak
Sütlü Çardak
Atatürk Caddesi
Kars London Cafe
London Cafe
Kars Kars
Kars Pasha Cafe
Pasha Cafe
Atatürk Caddesi Gazi Ahmet Muhtar Paşa Cd.
Kars Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi
Ortakapı Mah. Atatürk Cad. No:203
Kars Samsat Çiğköfte
Samsat Çiğköfte
Kars Kars
Cigkofte Place
Get Directions
Detayları GörüntüleGizle
What should I pay attention to when I take deliver
Detayları GörüntüleGizle

After completing your paperwork at the car rental company, you should examine the vehicle in detail with the officer and report any scratches or cracks.  You will not be held responsible for previous defects by having even the smallest defects reported.  You should open all the doors, trunk and hood of the vehicle and check if there is any problem in the mechanisms.  If the rented vehicle breaks down, will it be replaced?  If the vehicle you rented breaks down, you should contact the car rental company.  The company will send a new one to replace the defective vehicle as soon as possible.

Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle