Fiat Yeni Egea Hatchback Araç Kiralama

Fiat Yeni Egea Hatchback Araç Kiralama

Fiat Yeni Egea Hatchback araç kiralama, özellikle Bursa araç kiralama hizmetlerinde sık sık tercih edilir. Söz konusu araçların konforlu özellikleri, şık görünümü ve ergonomik sürüş deneyimi kişilere keyifli anlar yaşatır. Bu sayede de hem güvenli hem de keyifli bir sürüş deneyimini kolaylıkla yaşarsınız. Firmamızdan Fiat markasına ait pek çok model için kiralama hizmeti alabilirsiniz. Üstelik kiralama noktasında bizi tercih ederek ekstra avantaj kazanabilirsiniz. Fiat Yeni Egea Hatchback uzun dönem kiralama ya da kısa dönem olsun diğer marka veya modellerin kiralama hizmetleri olsun her zaman kaliteli iş süreçleriyle uygun fiyat avantajlarından yararlanırsınız.

Fiat Yeni Egea Hatchback Hakkında Genel Bilgiler 

Kütahya araç kiralama hizmetlerinde Fiat marka modeller, her zaman ön plana çıkar. Bu noktada Fiat Yeni Egea Hatchback kiralama hizmetleri yoğun ilgi görür. Motor gücünden dış tasarıma, yakıt tasarrufunda konforlu koltuklarına kadar söz konusu modelin her bir detayı büyük beğeni kazanır. Dolayısıyla kiralama hizmetlerinde de sık sık tercih edilir. Elitcar olarak kaliteli ve güvenli kiralama hizmetlerimizle Fiat marka araçların pek çok modeli için kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetlerimizle de hızlı ve uygun fiyatlı kiralama yapabilirsiniz.

Fiat Yeni Egea Hatchback Donanım Özellikleri 

Fiat Yeni Egea Hatchback kiralık modeller, C sınıfı segmentte yer alır. Bu sayede sürücülerine ist düzey konfor yaşatır. İçten yanmalı motor tipi, seyahatlerde güven sunar. Manuel ve önden çekişli olan bu araçlar, dış görünümleriyle de beğeni kazanır. Krom kaplı dış gövde tasarımı, olası kaza durumlarında üst düzey koruma sağlar. Bu sayede sürücülerine eşsiz bir deneyim vadeder. Günlük araç kiralama hizmetlerinizde bu modellerden yararlanabilirsiniz. 

Bagaj Hacmi 

Fiat Yeni Egea Hatchback filo kiralama ve diğer hizmetlerin tamamında bagaj hacmi büyük önem arz eder. Özellikle uzun yol seyahatlerinde konforlu bir yolculuk için geniş bagaj hacmi önemlidir. Söz konusu modelin boyutları 4368x1782x1495 mm şeklindedir. Bahsi geçen araç modelinin bagaj hacmi ise 380 litre olarak dikkat çeker. Bu sayede uzun yolculuklarınızda bütün eşyalarınızı bagaja rahatlıkla koyabilirsiniz. Özellikle havalimanından Fiat Yeni Egea Hatchback kiralık araç seçimi yapan kişiler, büyük ayrıcalıklar elde ederlerken sunduğumuz avantajlarla sorunsuz bir kiralama süreci yaşarlar.

Yakıt Tüketimi 

Yakıt tüketimi, her araç için son derece önemli bir detaydır. Aynı durum Volkswagen araç kiralama hizmetleri için de geçerlidir. Özellikle Fiat Yeni Egea Hatchback uzun dönem kiralama hizmeti alacak olan kişiler için yakıt tüketimi, en önemli unsurlar arasında yer alır. Tüketilen yakıt hesaplaması yapılırken; yakıt deposunun maksimum orandaki kapasitesi, dolu depoyla gidilen en uzun mesafeye bölünür. Ardından çıkan sonuç 100 ile çarpılır. Bu şekilde aracın 100 kilometrede ortalama ne kadar yakıt tükettiğini öğrenmek mümkün hale gelir. Yakıt tüketimi şehir içinde ve dışında farklılık gösterir. Ayrıca aracın sürüldüğü hız da yakıtın tüketim oranını etkileyen detaylar arasında yer alır. 

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Fiat Yeni Egea Hatchback araba kiralama hizmeti alacak olan kişiler için şehir dışı yakıt tüketim oranı, en önemli detaylardan biri şeklinde ön plana çıkar. Söz konusu aracın yakıt hacmi 50 litre şeklindedir. Bu araçların şehir dışı yakıt tüketimi; 100 km'de 4.5 litre şeklindedir. 

Şehir İçi Yakıt Tüketimi 

Şehir içi yakıt tüketim oranı da kiralık Fiat Yeni Egea Hatchback modelleri için önem arz eden konular arasında yer alır. İlgili araçların şehir içi yakıt tüketimi; 100 km'de 7.7 litre şeklindedir. Bu araçların karma yakıt tüketim oranı ise 100 km'de 5.7 litre şeklinde belirtilir. 

Fiat Yeni Egea Hatchback Konfor Özellikleri 

Fiat Yeni Egea Hatchback modeller, üst düzey konfor sunan özellikleriyle dikkat çeker. Deri direksiyon sistemi, modellerde beğeni kazanan ilk detaylar arasında yer alır. Aynı zamanda direksiyonda yükseklik ve derinlik ayarı özelliği de mevcuttur. Yokuş kalkış desteği, ESP denge kontrolü ve ABS fren sistemi ile son derece güvenilir bir sürüş deneyimi yaşatır. Bununla beraber çocuk puset bağlantısı ve immobilizer özellikleri de dikkat çeker. 6.33 inç multimedya ekranla yolculuk sırasında dilediğiniz müziği dinleyebilir ya da istediğiniz içeriği izleyebilirsiniz. 

Isıtmalı Koltuklar 

Fiat Yeni Egea Hatchback kiralama fiyatları da kişilerin yüzünü güldürmeyi başarır. Bu araçları kiralamak isteyen kişilerin büyük kısmı, modellerin iç konfor özelliklerinden fazlasıyla memnun kalır. Söz konusu modelin ön ve arka koltuklarında özel ısıtma mekanizması mevcut değildir. Ancak özel kumaş detayları, sürüş sırasında üst düzey konfor sunmayı başarır. Bununla beraber eşya gözlü ön kol dayama bölümü de beğeni kazanan bir detay olarak ön plana çıkar. 

Bagaj Hacmi 

Fiat Yeni Egea Hatchback modellerinin bagaj hacmi de son derece önemlidir. 380 litre bagaj hacmi ile bu model, kalabalık aileler için de rahat yolculuklar vadeder. Tüm eşyaları alacak genişliğe sahip olan Egea Hatchback, bu sayede yolculuk sırasında sıkışmayı da önler. İçe doğru genişleyen bagaj, her çeşit bavul ve valizi alacak yapıda dizayn edilir. 

Şerit Takip Sistemi 

Şerit takip sistemi; özellikle yeni nesil araçlarda dikkat çeken detaylardan biri olarak ön plana çıkar. Kişilere konforlu deneyim sunan bu özellik ile yolculuklar daha güvenli bir şekilde devam eder. Egea model araçların önceki versiyonlarını şerit takip sistemi yoktu. Ancak gelişen teknoloji ve özel detaylarla Egea Hatchback modelinde şerit takip sistemi bulunduğu belirtilir. Bu model araçlar, beklenmedik durumlarda şeritten çıktığı zaman otomatik bir şekilde şerit takip sistemi devreye girer. Bu sistem, otomobili şeritte tutma noktasında son derece önemlidir.

Dinamik Tasarımı ile Fiat Yeni Egea Hatchback Öne Çıkan Özellikleri 

Fiat Yeni Egea Hatchback modeli ergonomik sürüş deneyimi sunmasıyla ön plana çıkar. Aracın iç donanım özelliklerinin her biri güvenli sürüş deneyimi üzerine şekil alır. Koltuk, klima, direksiyon, vites ve diğer tüm ayrıntılar sürücülere üst düzey konforlu aynı zamanda ergonomik kullanım sunar. Aracın dış donanımı ise olası kaza gibi durumlara karşı üst düzey kalitede dizayn edilir. Bu sayede güven içinde seyahatlerinizi yapabilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama gibi hizmetlerimizle birçok havalimanından rahat ve güvenli şekilde kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Fiat Yeni Egea Hatchback Kiralama Koşulları

Elitcar ayrıcalığıyla araç kiralamak, sürücüler için pek çok açıdan avantajlı bir durumdur. Fiat Yeni Egea Hatchback kiralamak istediğiniz zaman öncelikle araçların müsaitlik durumuna göz atmanız gerekir. Sonrasında sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde belirtmeniz gerekir. Ne kadar süre kiralayacağınızı da belirtmeniz, aksaklık olmaması açısından önem arz eden bir durumdur. Fiat marka araçların 500X Sport kiralama hizmetleri için de bizi her zaman tercih edebilir, uygun fiyat avantajlarımızdan faydalanabilir ve kaliteli kiralama süreçlerimizle sorunsuz bir araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Fiat Yeni Egea Hatchback çocuklu aileler için uygun mudur? 

Fiat Yeni Egea Hatchback, geniş bagaj kapasitesi ve iç hacmi sayesinde kalabalık aileler için de son derece uygundur. 

Fiat Yeni Egea Hatchback kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir? 

Fiat Yeni Egea Hatchback modelleri ve diğer araçları kiralamak için kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. 
 

Fiat Yeni Egea Hatchback günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi? 

Fiat Yeni Egea Hatchback modeller; günlük, haftalık, aylık ya da uzun dönem şeklinde kiralanabilir. Bunu rezervasyon sırasında belirtmeniz gerekir. 

Fiat Yeni Egea Hatchback 100 km'de kaç litre yakıt yakar? 

Fiat Yeni Egea Hatchback; 100 km'de şehir içinde 7.7, şehir dışında ise 4.5 litre yakıt yakar. 

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App