Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Eskişehir araç kiralama işleminin ardından teslim alacağınız kiralık araçla Eskişehir’i keşfetmeye hazırsınız.

Ülkemizin en yaşanabilir şehirleri arasında yer alan Eskişehir, modern bir şehir olmasının yanında geçmişle bağlarını da koparmamıştır. Öğrenci şehri olmasından dolayı da gittikçe artan nüfusuyla dikkat çekiyor. Öğrenciler, öğrenci aileleri ya da farklı bir sebepten dolayı şehre gelen kişiler Eskişehir’de araç kiralamaya ihtiyaç duyuyor. Şehre hava ulaşımıyla da gelecekseniz havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eskişehir’de gezilecek yerleri özgürce keşfetmek için en iyi çözüm araç kiralamaktır. 

Eskişehir Trafik Bilgileri

Eskişehir’de araç kiralayacak pek çok kişinin bilgi sahibi olmak istediği konulardan biri de, trafik bilgileridir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi trafik, Eskişehir’de yok denecek kadar azdır. Ancak var olan trafikten en az şekilde etkilenmek için de gezinizi iş gidiş dönüş saatlerini göz önünde bulundurarak planlamalısınız. Eskişehir’de ulaşımınızı daha rahat ve hızlı sürdürmek için en iyi çözüm araç kiralamaktır. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz de Eskişehir Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak direkt aracınızı teslim alabilirsiniz. Böylece toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamış olursunuz. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelen Elitcar Rental, Eskişehir gezinizi daha keyifli hale getirecek pek çok hizmet sunmaktadır. Siz de kişisel araç kiralama ihtiyacınız ya da kurumsal araç kiralama ihtiyacınız için Elitcar’ı tercih ederek ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

4 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Eskişehir Büro
Elit Büro
Eskişehir Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Birsen Kebap
Birsen Kebap
Bahçelievler Mah. Prof.Dr.Orhan Oğuz Cad. No:113
Kebab Restaurant
Yol Tarifi Al
Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Varuna Gezgin - Cafe Del Mundo
Varuna Gezgin - Cafe Del Mundo
748. Sokak Hoşnudiye mahallesi 748. sokak Tepebaşı/Eskişehir
Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
Batıkent Mah. Liman Cad. No:3
Kofte Place
Yol Tarifi Al
Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Birsen Kebap
Birsen Kebap
Uluönder Mah. Çevri Yolu Üzeri No:535/B
Kebab Restaurant
Yol Tarifi Al
Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Sive Pide& Kebap
Sive Pide& Kebap

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Eskişehir araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Depozito/teminat için de kendi adınıza kredi ya da hesap kartı bırakarak araç kiralayabilirsiniz. İşte bu kadar kolay!

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Eskişehir araç kiralama hizmetinde kiralama işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye geçer. Yapılan tüm trafik ihlallerinden ve trafik cezalarından araç kiralayan kişi sorumludur. Cezanın kesildiği gün araç kimdeyse trafik cezası o kişiye yönlendirilir. 

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama hizmetinden yararlanırken öncelikle araçlar arasında karşılaştırma yaparak size en uygun olanını seçebilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz. Araç kiralarken ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre seçimler yapmalısınız. Özellikle uzun dönem araç kiralayacak kişilerin mutlaka araç kiralama sözleşmesini detaylı olarak incelemesi gerekir. Ayrıca sigorta da yaptırmalısınız.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama aracılığıyla size en uygun aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Ödemenizi de aracı teslim alırken yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçla kazaya karışmanız durumunda aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketini arayarak yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Şirket en kısa sürede yol yardımı gönderecektir. En yakın polis ya da jandarma görevlisine kazayla ilgili rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Kazada kiralayan kişi kusursuzsa masrafları şirket karşılar.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra görevliyle birlikte aracı detaylı olarak incelemeli ve gözünüze çarpan en ufak bir detayı bile rapor tutturmalısınız. Bu rapor, aracı teslim ederken herhangi bir sorunla karşılaşmanızı önleyecektir. Aracın tüm kapılarını, kaputunu, bagajını açarak mekanizmalarında herhangi bir sorun olup olmadığını tespit etmelisiniz. Bu adım, güvenliğiniz için son derece önemlidir.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araç arızalandığında araç kiralama şirketini arayarak yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Şirket en kısa sürede size yeni bir araç ulaştıracak ve arızalanan aracı da çektirecektir.