Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Renault Clio HB
Renault Clio HB
Ekonomik
Benzin
Manuel
Günlük
$43,10
Ford Tourneo Courier
Ford Tourneo Courier
Geniş
Dizel
Manuel
Günlük
$45,20
Toyota Corolla
Toyota Corolla
Orta Sınıf
Benzin
Otomatik
Günlük
$53,61
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Üst Sınıf
Dizel
Otomatik
Günlük
$64,12
Renault Captur
Renault Captur
SUV
Benzin
Otomatik
Günlük
$73,58
Mercedes C-180
Mercedes C-180
Lüks
Benzin
Otomatik
Günlük
$121,94
Thursday, July 7, 2022 ve Thursday, July 14, 2022 tarihleri arasında yapılacak olan rezervasyonun günlük fiyatıdır. Daha ileri tarihli rezervasyonlarınız için günlük fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir araç kiralama işleminin ardından teslim alacağınız kiralık araçla Eskişehir’i keşfetmeye hazırsınız.

Ülkemizin en yaşanabilir şehirleri arasında yer alan Eskişehir, modern bir şehir olmasının yanında geçmişle bağlarını da koparmamıştır. Öğrenci şehri olmasından dolayı da gittikçe artan nüfusuyla dikkat çekiyor. Öğrenciler, öğrenci aileleri ya da farklı bir sebepten dolayı şehre gelen kişiler Eskişehir’de araç kiralamaya ihtiyaç duyuyor. Şehre hava ulaşımıyla da gelecekseniz havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eskişehir’de gezilecek yerleri özgürce keşfetmek için en iyi çözüm araç kiralamaktır. 

Eskişehir Trafik Bilgileri

Eskişehir’de araç kiralayacak pek çok kişinin bilgi sahibi olmak istediği konulardan biri de, trafik bilgileridir. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi trafik, Eskişehir’de yok denecek kadar azdır. Ancak var olan trafikten en az şekilde etkilenmek için de gezinizi iş gidiş dönüş saatlerini göz önünde bulundurarak planlamalısınız. Eskişehir’de ulaşımınızı daha rahat ve hızlı sürdürmek için en iyi çözüm araç kiralamaktır. Şehre hava ulaşımıyla gelecekseniz de Eskişehir Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak direkt aracınızı teslim alabilirsiniz. Böylece toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamış olursunuz. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelen Elitcar Rental, Eskişehir gezinizi daha keyifli hale getirecek pek çok hizmet sunmaktadır. Siz de kişisel araç kiralama ihtiyacınız ya da kurumsal araç kiralama ihtiyacınız için Elitcar’ı tercih ederek ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

4 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Eskişehir Büro
Elit Büro
Eskişehir Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Mist Coffee & Lounge
Mist Coffee & Lounge
Yenibağlar Mah. Üniversite Cad. No:63/A-B
Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Onur İşkembe
Onur İşkembe
Hoşnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. No:49/A
Soup Place
Yol Tarifi Al
Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! NooN Restaurant
NooN Restaurant
İsmet İnönü 1.Cadde No:102/G Yenibağlar Mahalles
Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kahve Dünyası
Kahve Dünyası
Eskibağlar Mah. Fabrikalar Sok. No:3
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Eskişehir’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! The Hunger
The Hunger
Hoşnudiye Mah. 748.Sok. No:3/A Cassaba Modern
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.