Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Dalaman araç kiralama işleminin ardından teslim alacağınız kiralık araçla Dalaman’ı keşfetmeye hazırsınız.

Muğla’nın son yıllarda popüler turizm merkezlerinden biri haline gelen Dalaman, olağanüstü güzellikleri koylarıyla yerli ve yabancı turistleri büyülemeye devam ediyor. Yaz aylarında hareketli olmasıyla ve kış aylarındaysa sakinliğiyle ön plana çıkan Dalaman’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Dalaman’ı doyasıya keşfetmek için en iyi çözümlerden biri, Dalaman’da araç kiralamaktır. Dalaman’a hava ulaşımıyla gelecekseniz de havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak toplu taşıma araçlarıyla ya da taksilerle uğraşmadan direkt şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Dalaman Trafik Bilgileri

Dalaman’da araç kiralayacak çoğu kişi tarafından merak edilen noktaysa, trafik bilgileri. Büyük şehirlerde bunaldığınız trafik, Dalaman’da yakanızı bırakacak. Tabi, yaz aylarında kış aylarına göre trafik oranı artmaktadır. Ancak bu trafik hayatınızı etkileyecek derecede değildir. Ulaşımınızı daha rahat sürdürmek ve toplu taşıma araçlarına bağlı kalmamak için en iyi çözüm, Dalaman’da araç kiralamaktır. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental’de Dalaman seyahatinizin daha keyifli ve rahat geçmesini sağlayacak pek çok hizmet mevcut. Şehre hava ulaşımı ile de gelecekseniz Dalaman Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak daha keyifli ve daha rahat bir şekilde ulaşımınızı sürdürebilirsiniz. Böylece hem taksilere tonlarca para ödememiş olur hem de toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamış olursunuz. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçerek Elitcar ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Devamını oku...

Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

5 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Dalaman Büro
Elit Büro
Dalaman Otel Teslimi
Otel
Dalaman Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Sahil Lokantası
Sahil Lokantası
Mustafa Kemal Blv.
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Gar Lokantası 2
Gar Lokantası 2
mugla makasi
Middle Eastern Restaurant
Yol Tarifi Al
Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
Kaya Caddesi Atatürk Caddesi
Kofte Place
Yol Tarifi Al
Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Burger King
Burger King
Fast Food Restaurant
Yol Tarifi Al
Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kayacık Sahil Restaurantı
Kayacık Sahil Restaurantı
Restaurant
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Dalaman araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle sahip olmanız gereken şey, geçerli bir sürücü belgesidir. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Teminat/depozito için de kendi adınıza hesap ya da kredi kartı bırakarak araç kiralayabilirsiniz. Kısaca geçerli bir sürücü belgesi ve teminat için bırakacağınız hesap kartıyla araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Dalaman araç kiralamada kiralama işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye geçer. Bundan dolayı da tüm trafik cezalarından ve trafik ihlallerinden kiralayan kişi sorumludur. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğuna sistemden bakılır ve ceza o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

İlk olarak kiralık araç arasında karşılaştırma yaparak en uygun fiyata en iyi arabayı kiralamak size tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araçlar arasında seçim yaparken bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalı ve araç kiralama sözleşmesini incelemelisiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanacaksanız bunu göz ardı etmemelisiniz. 

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama avantajından faydalanarak istediğiniz tarihler arasından rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Size en uygun kiralık aracı seçerek rezervasyonunuzu oluşturduğunuz tarihte ve konumdan teslim alabilirsiniz. Erken araç kiralama avantajıyla da daha uygun fiyatlarla karşılaşırsınız. Ödemeyi de aracı teslim alırken yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araçla kaza yapmanız halinde aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu bildirmelisiniz. Kaza yerine en yakın polis ya da jandarmayla da iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Kazada araç kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı görevliyle birlikte incelemelisiniz. Araçta dikkatinizi çeken en ufak çizik ya da göçüğü görevliye bildirerek rapor tutmasını talep etmelisiniz. Böylece araç tesliminde daha önceden oluşmuş hasarlardan sorumlu tutulmazsınız. Ardından tüm kapıları, motor kaputu ve bagajı açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz. Bu güvenliğiniz için çok önemli bir adımdır.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız aracın arızalanması halinde araç kiralama şirketiyle iletişime geçmeli ve durumu anlatarak yol yardım talebinde bulunmalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede yeni aracı size teslim edecek ve arızalanan aracı çektirecektir.