Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Renault Clio HB
Renault Clio HB
Ekonomik
Benzin
Manuel
Günlük
$43,10
Toyota Corolla
Toyota Corolla
Orta Sınıf
Benzin
Otomatik
Günlük
$49,41
Renault Captur
Renault Captur
SUV
Benzin
Otomatik
Günlük
$68,33
Thursday, July 7, 2022 ve Thursday, July 14, 2022 tarihleri arasında yapılacak olan rezervasyonun günlük fiyatıdır. Daha ileri tarihli rezervasyonlarınız için günlük fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Dalaman araç kiralama işleminin ardından teslim alacağınız kiralık araçla Dalaman’ı keşfetmeye hazırsınız.

Muğla’nın son yıllarda popüler turizm merkezlerinden biri haline gelen Dalaman, olağanüstü güzellikleri koylarıyla yerli ve yabancı turistleri büyülemeye devam ediyor. Yaz aylarında hareketli olmasıyla ve kış aylarındaysa sakinliğiyle ön plana çıkan Dalaman’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Dalaman’ı doyasıya keşfetmek için en iyi çözümlerden biri, Dalaman’da araç kiralamaktır. Dalaman’a hava ulaşımıyla gelecekseniz de havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak toplu taşıma araçlarıyla ya da taksilerle uğraşmadan direkt şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Dalaman Trafik Bilgileri

Dalaman’da araç kiralayacak çoğu kişi tarafından merak edilen noktaysa, trafik bilgileri. Büyük şehirlerde bunaldığınız trafik, Dalaman’da yakanızı bırakacak. Tabi, yaz aylarında kış aylarına göre trafik oranı artmaktadır. Ancak bu trafik hayatınızı etkileyecek derecede değildir. Ulaşımınızı daha rahat sürdürmek ve toplu taşıma araçlarına bağlı kalmamak için en iyi çözüm, Dalaman’da araç kiralamaktır. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental’de Dalaman seyahatinizin daha keyifli ve rahat geçmesini sağlayacak pek çok hizmet mevcut. Şehre hava ulaşımı ile de gelecekseniz Dalaman Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak daha keyifli ve daha rahat bir şekilde ulaşımınızı sürdürebilirsiniz. Böylece hem taksilere tonlarca para ödememiş olur hem de toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamış olursunuz. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçerek Elitcar ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Devamını oku...

Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

5 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Dalaman Büro
Elit Büro
Dalaman Otel Teslimi
Otel
Dalaman Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kahve Durağı
Kahve Durağı
Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. No:180
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Cafe Park Teras
Cafe Park Teras
Cahit Gündüz Cumhuriyet Mah. Ali Gaffar Okkan Cad. No:8 Fethiye
Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kahve Dünyası
Kahve Dünyası
Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. No:180
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Marine Cafe & Bistro
Marine Cafe & Bistro
Babataşı Mah. Cahit Gündüz Cad. No:19
Dalaman’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Gold Semaver
Gold Semaver
Cahit Gündüz 2. Sahil Bandı
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.