Dalaman Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Dalaman araç kiralama işleminin ardından teslim alacağınız kiralık araçla Dalaman’ı keşfetmeye hazırsınız.

Muğla’nın son yıllarda popüler turizm merkezlerinden biri haline gelen Dalaman, olağanüstü güzellikleri koylarıyla yerli ve yabancı turistleri büyülemeye devam ediyor. Yaz aylarında hareketli olmasıyla ve kış aylarındaysa sakinliğiyle ön plana çıkan Dalaman’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Dalaman’ı doyasıya keşfetmek için en iyi çözümlerden biri, Dalaman’da araç kiralamaktır. Dalaman’a hava ulaşımıyla gelecekseniz de havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak toplu taşıma araçlarıyla ya da taksilerle uğraşmadan direkt şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Dalaman Trafik Bilgileri

Dalaman’da araç kiralayacak çoğu kişi tarafından merak edilen noktaysa, trafik bilgileri. Büyük şehirlerde bunaldığınız trafik, Dalaman’da yakanızı bırakacak. Tabi, yaz aylarında kış aylarına göre trafik oranı artmaktadır. Ancak bu trafik hayatınızı etkileyecek derecede değildir. Ulaşımınızı daha rahat sürdürmek ve toplu taşıma araçlarına bağlı kalmamak için en iyi çözüm, Dalaman’da araç kiralamaktır. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental’de Dalaman seyahatinizin daha keyifli ve rahat geçmesini sağlayacak pek çok hizmet mevcut. Şehre hava ulaşımı ile de gelecekseniz Dalaman Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak daha keyifli ve daha rahat bir şekilde ulaşımınızı sürdürebilirsiniz. Böylece hem taksilere tonlarca para ödememiş olur hem de toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamış olursunuz. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçerek Elitcar ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Devamını oku...

Dalaman Car Rental Delivery Points and Airports

With 5 different delivery points and free airport delivery Dalaman rent a car is serving for your benefit.

Dalaman Büro
Elit Büro
Dalaman Otel Teslimi
Otel
Dalaman Havalimanı
Havalimanı

What to eat, what to drink?

You used Dalaman car rental service and arrived at the city. what to eat, what to drink?

Dalaman Kahve Dünyası
Kahve Dünyası
Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. No:180
Coffee Shop
Get Directions
Dalaman Gold Semaver
Gold Semaver
Cahit Gündüz 2. Sahil Bandı
Dalaman Sahil Lokantası
Sahil Lokantası
Mustafa Kemal Blv.
Turkish Restaurant
Get Directions
Dalaman Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
Kaya Caddesi Atatürk Caddesi
Kofte Place
Get Directions
Dalaman Hello Cafe
Hello Cafe
Sahil yolu Fethiye

What should I pay attention to when I take deliver

Detayları GörüntüleGizle

After completing your paperwork at the car rental company, you should examine the vehicle in detail with the officer and report any scratches or cracks.  You will not be held responsible for previous defects by having even the smallest defects reported.  You should open all the doors, trunk and hood of the vehicle and check if there is any problem in the mechanisms.  If the rented vehicle breaks down, will it be replaced?  If the vehicle you rented breaks down, you should contact the car rental company.  The company will send a new one to replace the defective vehicle as soon as possible.