Tekirdağ’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Tekirdağ araç kiralama işlemlerinizi tamamladıktan sonra teslim alacağınız araçla Tekirdağ’ı keşfetmeye hazırsınız!

Trakya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Tekirdağ, yılın her mevsiminde ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Muhteşem ayçiçeği tarlaları, muhteşem doğası ve muhteşem deniziyle her mevsimi kendine özgü atmosferiyle ön plana çıkıyor. Tekirdağ’da gezilecek yerler say say bitmez. Siz de Tekirdağ gezinizin konforlu ve rahat geçmesini istiyorsanız en iyi çözüm, araç kiralamaktır. Şehre hava ulaşımıyla da gelecekseniz havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak toplu taşıma ya da taksilerle uğraşmadan şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

Tekirdağ Trafik Bilgileri

Tekirdağ’da araç kiralamayı düşünen pek çok kişinin merak ettiği noktalardan biri de, trafik bilgileridir. Büyük şehirlerin ortak problemi trafik, Tekirdağ’da yok denecek kadar azdır. İş gidiş – dönüş saatlerinde ya da turistik yerlerde biraz yoğunlaşsa da genel olarak sizi sıkmayacaktır.

Ulaşımınızı rahat sürdürmek ve toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamak için Tekirdağ’da araç kiralamak oldukça mantıklı bir adım olacaktır.

En çok tercih edilen araç kiralama şirketinden biri olan Elitcar Rental, Tekirdağ gezinizin daha rahat ve konforlu geçmesini sağlamak için pek çok hizmet sunmaktadır. Şehre hava ulaşımıyla da gelecekseniz Tekirdağ Çorlu Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar’ı tercih ederek pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Tekirdağ’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

2 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Tekirdağ’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Tekirdağ Çorlu Büro
Elit Büro

Ne yenir, ne içilir?

Tekirdağ’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Tekirdağ’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Şar Pastanesi
Şar Pastanesi
FSM Blv. Hürriyet Mah. Gülpare Sok No: 32/A
Pastry Shop
Yol Tarifi Al
Tekirdağ’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Köfteci Yusuf - Döner Y - Hesaplı Kasap
Köfteci Yusuf - Döner Y - Hesaplı Kasap
Yeni Çiftlik Mah. Vatan Cad. No: 340
Kofte Place
Yol Tarifi Al
Tekirdağ’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Mutlu Çorba Köfte
Mutlu Çorba Köfte
Tekirdağ’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
Kofte Place
Yol Tarifi Al
Tekirdağ’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Özenç Kasap
Özenç Kasap
Steakhouse
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araç kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Tekirdağ araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız şartı aranmaktadır ve çoğu zaman da sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranabilir. Teminat/depozito için de kendi adınıza kredi ya da hesap kartı bırakarak araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Tekirdağ araç kiralama hizmetinden kiralama sözleşmesinin tamamlanmasıyla birlikte araçla ilgili tüm sorumluluk araç kiralayan kişiye aittir. Böylece tüm trafik cezalarından ve trafik ihlallerinden kişi sorumludur. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte kiralık araç kimdeyse ceza o kişiye yönlendirilir ve kişi cezayı ödemekle yükümlüdür.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralarken kiralık araçlar arasında karşılaştırma yaparak size en uygun aracı seçmeye öncelik vermelisiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak büyük oranda tasarruf sağlayabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken diğer noktalar da, araç kiralama sözleşmesinin incelenmesi ve sigorta yaptırılmasıdır. Özellikle de uzun dönem araç kiralayacaksanız bunları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama hizmetiyle dilediğiniz tarihler arasında, dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Ayrıca erken araç kiralama rezervasyonuyla çok daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ödemeyi de aracı teslim alırken kredi kartınızla kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araçla kazaya karıştığınızda aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi vermelisiniz. En yakın polis ya da jandarma görevlisinden de rapor tutmasını istemeli ve alkol raporu almalısınız. Araç kiralama şirketi en kısa sürede yol yardımı gönderecek ve aracı çektirerek size gideceğiniz yere bırakacaktır. Kazada kiralayan kişi kusursuzsa tüm masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiralık aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı görevliyle birlikte dikkatlice incelemeli ve dikkatinizi çeken en küçük kusuru bile rapor tutturmalısınız. Böylece aracı teslim ederken daha önce oluşmuş kusurlardan sorumlu tutulmazsınız. Aracın bagajını, kaputunu ve tüm kapılarını açıp kapatarak mekanizmalarından herhangi bir sorunun olup olmadığını tespit etmelisiniz.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araç arızalandığında araç kiralama şirketini arayarak durumu bildirmeli ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Şirket en kısa sürede yol yardımı göndererek arızalanan aracı çektirecek ve size yeni aracınızı ulaştıracaktır.