Ordu Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Karadeniz şehri olan Ordu eski yerleşim yerlerinden biridir. Karadeniz’in diğer şehirlerinde olduğu gibi doğanın tüm güzelliklerini, en güzel renklerini bünyesinde barındırır. Antik dönemlerde adı Kotyora’dır. Alt, Orta ve Üst Paleotik döneme kadar kalıntıların bulunduğu Ordu, Miletliler, Persler, Makedonlar, Bizanslar, Romalılar gibi medeniyetlerin hakimiyetine girmiştir. 1391 yılında Yıldırım Bayezid tarafından fethedilmiş, fakat Trabzon Rum Pontus Devleti tarafından sürekli işgal edilmiştir. Fatih Sultan Mehmet Trabzon Rum Pontus Devletyi’nin ortadan kaldırınca tamamen Osmanlı hakimiyetine girmiştir. Ordu merkezin bulunduğu yere Osmanlı zamanında Bucak denirdi. 1869 yılında kent gelişmeye başlamış ve adı Ordu olarak değiştirilmiştir. 

Ordu Karadeniz ikliminin hakim olduğu, yani kışlar serin ve yazlar ılıktır. Tipik bir iklime sahip olmayan şehirde her mevsim yağış görülür. Bu sebeple zengin bir bitki örtüsüne sahiptir. Her mevsim yeşilin en güzel tonlarına şahitlik edebilirsiniz. Fatsa gibi şahane sahil kıyılarına, Çambaşı kayak merkezi gibi çok farklı doğal güzelliklere sahiptir.

Devamını oku...

Ordu Teslim Noktaları ve Havalimanları

4 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Ordu rent a car sizlere hizmet veriyor.

Ordu Büro
Elit Büro
Ordu-Giresun Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Ordu oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Ordu Kavuş Cafe & Restaurant
Kavuş Cafe & Restaurant
Restaurant
Yol Tarifi Al
Ordu Genc Büfe
Genc Büfe
org.İbrahim fırtına blv.
Ordu Ness Lounge
Ness Lounge
org. İbrahim fırtına bulvarı Akyazı Mahallesi 825.sokak No:2
Restaurant
Yol Tarifi Al
Ordu Fatsalı Hünkar Restoran
Fatsalı Hünkar Restoran
Dolunay Şubesi Dolunay Mah. Samsun Asfaltı Cad. No:209
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Ordu Aktaşlar Pide Restaurant
Aktaşlar Pide Restaurant
Soya Cad Durugöl Mah
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin.