Opel Mokka X Araç Kiralama

Alman markası olan Opel Mokka X, 5 kapılı B segment ikinci nesil bir araçtır. Opel Mokka X araç kiralama ise yoğunlukla tercih edilen araçlardan bir tanesidir. Opel Mokka X araçların yeni sürümü ve tabiri caizse makyajlı kasası olarak piyasaya sunulan Mokka X, çok daha estetik bir görüme sahiptir. Şık görüntüsü ve geniş iç hacmiyle kiralık araç sektörünün de önde gelen araçlarındandır. Elitcar ile Opel Mokka X kiralama işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda firmamızla İstanbul araç kiralama gibi hizmetler de alabilirsiniz. 

Opel Mokka X Hakkında Genel Bilgiler

100 km hıza yaklaşık 10,3 saniyede ulaşan Opel Mokka X’in maksimum hızı 187 km olarak ölçülür.  Geliştirilmiş LED far ve stop aydınlatma sistemiyle hem daha hızlı tepkiler hem de son derece etkili bir aydınlatma sistemi kurulmuş haldedir. Yeni sistem farklar karşıdan gelen ışığa, aracın hız ve direksiyon ölçüsüne göre kendini ayarlar. Opel Mokka X kiralama hizmetinden faydalanmak istediğinizde, Opel Mokka X’in bir üst segmentiyle karşı karşıya geleceğinizden emin olabilirsiniz. Geniş iç hacim, konforlu koltuklar ve rahat sürüş biçimiyle yolculuğun keyfine varabilirsiniz. Elitcar ile Bursa araç kiralama gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 

Opel Mokka X Donanım Özellikleri

Önden çekişli araç kategorisinde olan Opel Mokka X hız konusunda oldukça iyidir. Benzinli ve dizel seçenekleri mevcuttur. Manevra kabiliyeti son derece iyi olan Mokka X, yokuşlarda ve kavisli yollarda son derece güçlüdür. Özellikle geniş ailelerin tercihi olan Opel Mokka X kiralık araçlar, keyfine düşkün sürücülerin kullanımları için de son derece uygundur. B segment SUV araçlar içerisinde konforu en iyi hissettirenlerden biri olabilir. Piyasa yer aldığı dönemden itibaren en çok tercih edilen araçlardandır. Araç kiralama sektöründe oldukça önemli bir yere de sahiptir. Elitcar ile tüm araçlarda olduğu gibi Opel Mokka X tercihinde bulunarak eşsiz bir yolculuk keyfi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda Tekirdağ Çorlu Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde de bu modeli tercih edebilirsiniz. 

  • Bagaj Hacmi 

Opel Mokka X araba kiralama geniş ailelerin tercih ettiği araçların önünde gelir. Geniş bagaj hacmi ise bu sebeplerden bir tanesidir. Opel Mokka X bagaj hacmi 356 litre olarak belirlenmiş olup, iç hacminin konforunu bagaj dâhil olarak da sağlar. 60/40 oranında katlanabilir koltukları sayesinde bagaj hacmi 1372 litreye yükseltilebilir. Aynı konforu Volkswagen araç kiralama hizmetlerinde de yaşayabilirsiniz. 

  • Yakıt Tüketimi 

Opel Mokka X model, 52 litre yakıt kapasitesine sahiptir. Yakıt tüketimi ortalama seviyede olup şehir içi ve şehir dışı dâhil olmak üzere karma yakıt tüketimi 100 km’de 5,0 litredir. Opel Mokka X filo kiralama ya da uzun dönem kiralama hizmetlerinde aracın yakıt tüketimi önemli olup, bütçeyi aşmayan bir dereceye sahiptir. Bu sayede Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama gibi hizmetlerde avantaj elde edebilirsiniz. 

  • Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Uzun vade araç kiralamalarında genellikle amaç şehir dışı seyahatleridir. Araç kiralamaya ayrılan bütçe dahilinde yakıt gideri de önemli bir detaydır. Kiralayacağınız aracın yakıt tüketimini gözeterek bütçe planlaması yapabilirsiniz. Opel Mokka X ortalama seviyede yakıt tüketimine sahiptir. Şehir dışı yakıt tüketimi 4,4 litre şeklindedir. Günlük araç kiralama hizmeti almayı düşünüyorsanız bu modele yönelebilirsiniz. 

  • Şehir İçi Yakıt Tüketimi

Kiralık Opel Mokka X sağladığı konfor özellikler sebebiyle sıklıkla tercih edilen araçlar arasındadır. Günlük kullanımda tercih edilen şehir trafik yoğunluğuna göre yakıt tüketim miktarı değişkenlik gösterir. Aracın ne kadar stop ettiğiyle yakıt tüketimi arasında bağ vardır. Ortalama bir değer belirlemek gerekirse Opel Mokka X yakıt tüketimi şehir içi 100 km de 6,0 şeklindedir.

Opel Mokka X Konfor Özellikleri

Opel Mokka X uzun dönem kiralama fikri oluştuğunda konforlu bir araç kiralamayı planladığınızdan emin olabilirsiniz. Hız sabitleyici özelliğiyle özellikle şehir dışı otoban kullanımlarında rahat bir sürüş keyfi sunar. Koltuk döşemlerinin sahip olduğu ergonomik yapı şoförü ve yolcuları rahat ettirir. Ön koltukların sahip olduğu koltuk ısıtma sistemi kış aylarında sunulan ekstra bir konfordur. Geniş iç hacmi ve tavan yüksekliğiyle mola vermeden uzun yollar kat edebilirsiniz. Gece sürüşünde de oldukça iyi olan Opel Mokka X yeni sistem farlarıyla hem uzun mesafede rahat görüş açısı sunar hem de karşıdan gelen araçları rahatsız etmez. Yüksek konfor özellikleri sayesinde Opel Mokka X filo kiralama seçenekleri de oldukça büyük avantajlar sunar.

  • Isıtmalı Koltuklar

Soğuk kış aylarında Opel Mokka X kiralama planlandığında ekstra bir konfor yaşanacağı bilinmelidir. Klima sistemlerinin yanı sıra ön koltuklarda bulunan ısıtma sistemiyle şoför ve yan yolcu için oldukça rahat edeceği bilinir.

  • Bagaj Hacmi 

Opel Mokka X araba kiralama kriterler göz önüne alındığında bagaj hacmi önemli bir yer tutar. Geniş ailelerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu bagaj yapısı Opel Mokka X ile oldukça iyi derecededir. Özellikle tatile çıkma planları yapıldığında araç kiralama hizmeti düşünülüyorsa öncelik valizleri sığdıracak bir araçtır. Opel Mokka X bagaj hacmi 356 litre olmakla oldukça geniş yapıdadır. Bireysel kullanımlarda ya da iki kişilik aile veya arkadaş grubunda arka koltukların kapatılarak bagaj hacmi genişletilebilir. Bu durumda 356 litre olarak ölçülen bagaj hacmi 1372 litreye yükselir.

  • Şerit Takip Sistemi

Şerit takip sistemi, aracın belirli noktalarına yerleştirilen kameralarla mümkündür. Bu kamera sistemi yol üzerinde bulunan şerit çizgilerini akiralama seklgılayarak aracın şerit takibini sağlar. Ancak kontrol her zaman sürücüde olup bu sistem sadece uyarıcı niteliğindedir. Şeritleri belirgin olmayan yollarda dikkatli olmak gerekir. 

Dinamik Tasarımı ile Opel Mokka X Öne Çıkan Özellikleri 

Alman markası olan Opel Mokka X yenilenen sürümü ile çok daha konforlu çok daha güvenilir teknolojik bir sisteme sahiptir. Şanzıman sisteminin ileri teknoloji kullanılarak üretilmesi aracın en beğenilen özelliği arasında yer alır. Üstün motor performansı ile sürücünün rahat olmasını sağlar. Kullanımı ve yol tutuşu oldukça iyi derecededir. Sahip olduğu navigasyon desteği aracın bilinmeyen yollarda bile kolaylık sunduğunun göstergesidir. Opel Mokka X kiralama fiyatlarına Elitcar ile uygun koşullarda erişim sağlayabilirsiniz.

Opel Mokka Kiralama Koşulları

Opel Mokka X kiralama koşulları için özellikle belirtilen bir şart bulunmaz. Araç ile ilgili tüm bilgilere ve araç kiralama koşullarına Elitcar web sitesi üzerinden ulaşım sağlanabilir. Günlük ya da Opel Mokka X uzun dönem kiralama seçeneklerinde de uygun fırsatları firmamızla kolaylıkla yakalarsınız. Uygun Opel Mokka X kiralama fiyatları seçeneklerimizden her zaman yararlanabilirsiniz. Opel markasının farklı modellerini de tercih edebilirsiniz. Opel Astra araç kiralama ile klasik bir Opel modelini de kiralayabilirsiniz.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Opel Mokka X çocuklu aileler için uygun mudur?

Geniş iç hacmi, tavan yüksekliği ve koltukların ergonomik yapısıyla Opel Mokka X çocuklu aileler için uygundur.

Opel Mokka X kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir?

Opel Mokka X kiralamak için de en az 21 yaşında olmak gereklidir. Tüm araç kiralama hizmetlerinde yaş sınıra dikkat edilir.

Opel Mokka X günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi?

Opel Mokka X için sınırlı gün söz konusu değildir. Ancak talep ettiğiniz tarihler içerisinde müsaitlik durumunun gözetilmesi gerekir.

Opel Mokka X 100 km’de kaç litre yakıt yakar?

Opel Mokka X şehir içi ve şehir dışı ortak değerlendirildiğinde ortalama 5,0 litre yakıt tüketimi mevcuttur.

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App