Kuşadası’nda Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Kuşadası araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız aracınızla Kuşadası’nı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Ülkemizin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Kuşadası, özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı milyonlarca turistlere ev sahipliği yapıyor. Keşfedilmeyi bekleyen koyları, el değmemiş doğası ve tarihi güzellikleriyle adeta cennetten bir parça olan Kuşadası’nda gezilecek yerler saymakla bitmez. Siz de Kuşadası’nın güzelliklerini doyasıya keşfetmek istiyorsanız Kuşadası araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Havalimanı araç kiralama hizmetinden de faydalanarak toplu taşıma araçlarıyla ya da taksilerle vakit kaybetmeden Kuşadası’nı özgürce keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kuşadası Trafik Bilgileri

Kuşadası’nda araç kiralama hizmeti öncesinde bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, trafik bilgileridir. Büyük şehirlerin trafiğinden bunalıp Kuşadası’na kaçtığınızda derin bir nefes alabilirsiniz. Büyük şehirlerin en büyük problemi olan trafik, Kuşadası’nda yakanızı bırakıyor. Yaz dönemlerinde bir miktar artmakla birlikte sürücüler için büyük bir sorun teşkil etmiyor. Şehre hava ulaşımıyla da gelecekseniz Adnan Menderes araç kiralama hizmetinden yararlanarak kısa sürede Kuşadası’na ulaşabilir ve şehri gezmeye başlayabilirsiniz. Kuşadası’nda hareketli ve eğlenceli sokaklarını keşfedebilir, isterseniz de sessiz sakin yerlerinde dingin bir tatil geçirebilirsiniz.

En çok tercih edilen araç kiralama şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan Elitcar Rental, müşterilerini her koşulda memnun etmeyi amaçlamaktadır. Kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar ile iletişime geçerek uygun araç kiralama fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Devamını oku...

Kuşadası’nda Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

2 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Kuşadası’nda Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Kuşadası Otel Teslimi
Otel

Ne yenir, ne içilir?

Kuşadası’nda Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Kuşadası’nda Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Sosyete Kokoreç
Sosyete Kokoreç
Kuşadası Belediye Karşısı İnönü Bulv.
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Kuşadası’nda Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Canciger Sedat Usta Torbalı
Canciger Sedat Usta Torbalı
Aydın Caddesi Ertuğrul Mah.
Kebab Restaurant
Yol Tarifi Al
Kuşadası’nda Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
Didim Söke Yolu Capello AVM
Kofte Place
Yol Tarifi Al
Kuşadası’nda Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Leila
Leila
Rıza Sarac Caddesi No2/a Türkmen Mahallesi
Kuşadası’nda Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf
Yavansu Mah. Karaova Sok. No:4-8 Kuşadası AVM
Kofte Place
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araç kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kuşadası araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Çoğu zaman da sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Teminat/depozito için de kendi adınıza bırakacağınız kredi/hesap kartıyla otomobil kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kuşadası araç kiralama hizmetinde sözleşmenin imzalanmasının ardından araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da tüm trafik cezalarından ve diğer trafik ihlallerinden araç kiralayan kişi sorumludur. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte araç kimdeyse trafik cezası o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralama araçlar arasından karşılaştırma yaparak sizin için en uygun aracı tercih etmelisiniz. Çoğu kişi tarafından yük olarak sigorta yaptırmayı kesinlikle atlamamalısınız. Ayrıca araç kiralama sözleşmesini de detaylıca okumalısınız. Özellikle uzun araç kiralama hizmetinden yararlanacaksanız göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken araçta herhangi bir hasarın var olup olmadığını görevliyle birlikte tespit etmeli ve varsa rapor tutturmalısınız.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama hizmetiyle istediğiniz tarihler arasında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kiralık araçlar arasından size en uygun olanını seçerek istediğiniz gün ve saatte teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda erken araç kiralama rezervasyonuyla da ne kadar erken kiralarsanız o kadar az ödersiniz. Ödemeyi de aracı teslim alırken yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçla kazaya karışmanız halinde aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Yaralanmalı bir kazaysa en yakın jandarma ya da polisle iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir kaza değilse kaza tespit tutanağı doldurarak kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutturmanız gerekir. Araç kiralama şirketi en kısa zamanda size yol yardımı gönderecek ve sizi gideceğiniz yere ulaştıracaktır. Kazada araç kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı teslim alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Görevliyle birlikte aracı detaylı olarak incelemeli, varsa çizik, göçükleri rapor ettirmelisiniz. Aracın tüm kapılarını, kaputu, bagajı açarak mekanizmalarında herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu adım güvenlik için son derece önemlidir. En ufak kusuru bile görevliye rapor ettirerek daha önce oluşmuş kusurlardan sorumlu tutulmanızı engellemiş olursunuz.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araç arızalandığında hemen araç kiralama şirketine durumu bildirerek yardım talebinde bulunmalısınız. Firma en kısa sürede yeni aracı size ulaştıracak ve arızalanan aracı da çektirecektir.