Konya Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Fiat Linea
Fiat Linea
Ekonomik
Dizel
Manuel
Günlük
$30,29
Hyundai Accent Blue
Hyundai Accent Blue
Orta Sınıf
Dizel
Manuel
Günlük
$32,46
Tuesday, March 3, 2020 ve Tuesday, March 10, 2020 tarihleri arasında yapılacak olan rezervasyonun günlük fiyatıdır. Daha ileri tarihli rezervasyonlarınız için günlük fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Konya Havalimanı sivil-askeri havalimanı kategorisindedir. 2000 yılında açılmış, askeri üsse ait alana inşa edilen sivil alanda hizmet verir. 2001 yılında dış hatlar trafiğine de açılmıştır. İç ve dış hatlar ortak alanda bulunur. Eğer giden yolcuysanız zemin, gellen yolcuysanız bodrum kattan çıkış yaparsınız.  Zemin katta, ortak salon, iç hat ve dış hat yolcu çıkış salonu ve VIP salonu; Bodrum katta, bagaj alım salonu, pasaport ve gümrük işlemleri yapılır. Havalimanı açıldığı tarih olan 2000 yılından 2002 yılına kadar maddi ve idari yönden Esenboğa Havalimanı’na bağlı kalmıştır. 16 Mayıs 2002 tarihinde ise bu durum son bulmuş ve müstakıl pozisyonuna geçmiştir.

Selçuklu’nun Büyükkayacık Mahallesi, Vali Ahmet Kayhan Caddesi’nde yer alan havalimanından şehir merkezine veya Karaman’a Havaş bulunur. Aynı şekilde Otogara, Alaaddine, Kulesiteye, Anıt Meydanına ve Karaman'a gidebilirsiniz. Herhangi bir belediye otobüsü havalimanına hizmet vermemektedir. Taksiler ve araç kiralama şirketleri 24 saat hizmet verirler. Taksicilerden gideceğiniz yere göre fiyat almayı ihmal etmeyin. Fiyatı ve tüm aşamaları güvenli olan araç kiralama şirketleri en avantajlı yollardandır. Hem konforlu hem de hesaplı bir ulaşım gerçekleştirirsiniz. Rezervasyonu önceden yaptırmayı unutmayın. Özellikle bayramlar ve özel günlerde araç kiralama şirketlerinde yoğunluk olduğunu da unutmayın.

Havalimanına Yakın Oteller

Konya Havalimanı oto kiralama hizmeti ile havalimanına geldiniz peki size en yakın oteller hangileri?

Konya Havalimanı Grand Hotel Konya
Grand Hotel Konya
Yeni İstanbul Cad.
Konya Havalimanı Anemon Hotel
Anemon Hotel
Işıklar Mah. Belen Sk. No:3/B
Konya Havalimanı Dedeman Hotel & Convention Center
Dedeman Hotel & Convention Center
Çevre Yolu Cad. Esenler Mah. Yeni Sille Cad. No: 1
Konya Havalimanı Bayır Diamond Hotel
Bayır Diamond Hotel
Ahmet Hilmi Nalçacı Musalla Bağları Mah. Ahmet Hilmi Nalçacı Cad. No:100
Konya Havalimanı Ramada Plaza By Wyndham Konya
Ramada Plaza By Wyndham Konya
Yeni İstanbul Horozluhan Mh. Yeni İstanbul Cd.