Konya Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Renault Clio HB
Renault Clio HB
Mini
Benzin
Manuel
Günlük
$39,23
Renault Megane
Renault Megane
Orta Sınıf
Benzin
Otomatik
Günlük
$52,31
Monday, August 9, 2021 ve Monday, August 16, 2021 tarihleri arasında yapılacak olan rezervasyonun günlük fiyatıdır. Daha ileri tarihli rezervasyonlarınız için günlük fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Konya Havalimanı sivil-askeri havalimanı kategorisindedir. 2000 yılında açılmış, askeri üsse ait alana inşa edilen sivil alanda hizmet verir. 2001 yılında dış hatlar trafiğine de açılmıştır. İç ve dış hatlar ortak alanda bulunur. Eğer giden yolcuysanız zemin, gellen yolcuysanız bodrum kattan çıkış yaparsınız.  Zemin katta, ortak salon, iç hat ve dış hat yolcu çıkış salonu ve VIP salonu; Bodrum katta, bagaj alım salonu, pasaport ve gümrük işlemleri yapılır. Havalimanı açıldığı tarih olan 2000 yılından 2002 yılına kadar maddi ve idari yönden Esenboğa Havalimanı’na bağlı kalmıştır. 16 Mayıs 2002 tarihinde ise bu durum son bulmuş ve müstakıl pozisyonuna geçmiştir.

Selçuklu’nun Büyükkayacık Mahallesi, Vali Ahmet Kayhan Caddesi’nde yer alan havalimanından şehir merkezine veya Karaman’a Havaş bulunur. Aynı şekilde Otogara, Alaaddine, Kulesiteye, Anıt Meydanına ve Karaman'a gidebilirsiniz. Herhangi bir belediye otobüsü havalimanına hizmet vermemektedir. Taksiler ve araç kiralama şirketleri 24 saat hizmet verirler. Taksicilerden gideceğiniz yere göre fiyat almayı ihmal etmeyin. Fiyatı ve tüm aşamaları güvenli olan araç kiralama şirketleri en avantajlı yollardandır. Hem konforlu hem de hesaplı bir ulaşım gerçekleştirirsiniz. Rezervasyonu önceden yaptırmayı unutmayın. Özellikle bayramlar ve özel günlerde araç kiralama şirketlerinde yoğunluk olduğunu da unutmayın.

Havalimanına Yakın Oteller

Konya Havalimanı oto kiralama hizmeti ile havalimanına geldiniz peki size en yakın oteller hangileri?