Kahramanmaraş Havalimanı Araç Kiralama

Uygun fiyat ve güvenilir hizmet anlayışı ile Elitcar Kahramanmaraş Havalimanı Araba Kiralama ayrıcalıklarını ve kusursuz deneyimi yaşayın!

Kahramanmaraş Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Kahramanmaraş Havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunduğundan dolayı net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Kiralık aracın modeli, özellikleri, müşterinin talep ettiği diğer özellikler, araç kiralama süresinin uzunluğu gibi faktörler havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkilidir. 

Web sitemizi ziyaret ederek günlük araç kiralama fiyatlarına dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız konumu, tarihi, teslim edeceğiniz konumu ve tarihi girerek filtreleme yapabilir ve müsait araçların günlük kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama ihtiyacınız için de doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve size özel uzun dönem araç kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı havalimanı araç kiralama için Elitcar Rental’i tercih ederek pek çok ayrıcalıktan yaşayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Genel Bilgiler

1996 yılında hizmete açılan Kahramanmaraş Havalimanı’nın iç hatlar terminali de aynı yıl kullanıma açılmıştır. 1540 metrekare büyüklüğündeki terminal binasında hizmet veren havalimanı, yalnızca yolcu değil yük uçaklarına da hizmet vermektedir. Engelsiz Havalimanı belgesine sahip olan Kahramanmaraş Havalimanı, geniş ve ferah terminal binasıyla yılda binlerce yolcuya hizmet veriyor. Şehir merkezine beş kilometre uzaklıkta bulunan havalimanında İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlere günlük seferler düzenlenmektedir. 

Siz de Kahramanmaraş’ı ve çevresindeki diğer güzellikleri keşfetmek için Kahramanmaraş Havalimanı’nı tercih ederek şehre kısa sürede ulaşabilirsiniz. Böylece vaktinizi daha verimli değerlendirerek özgürce şehri keşfedebilirsiniz. Turizm, sanayi, ticaret gibi nedenlerden dolayı sıklıkla tercih edilen havalimanı, her gün yıl daha fazla yolcuya hizmet sunuyor. Siz de havalimanı araç kiralama yaparak uçaktan indiğiniz gibi aracınızı teslim alabilir ve ulaşımınızı daha hızlı bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Nerede?

Sivil kategoride hizmet veren Kahramanmaraş Havalimanı, kentin güneydoğusunda, Gaziantep – Pazarcık çevreyolunda yer alıyor. Şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanına ulaşım çeşitli yöntemlerle sağlanabilmektedir. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için taksileri, havalimanı toplu taşıma araçlarını, belediye toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Ancak ulaşım sağlamanın en kolay ve hızlı yolu, Kahramanmaraş Havalimanı araç kiralama yapmaktır. Böylece toplu taşımalarla yolunuzu uzatmamış olur ve bir yandan da otobüslerin hareketin zamanlarını bekleyemeyerek zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Online araç kiralama hizmetiyle dakikalar içerisinde havalimanı araç kiralama yapabilir ve uçaktan iner inmez kiralık aracınızı teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda Kahramanmaraş araç kiralama hizmetini de tercihe ederek havalimanı haricinde şehir merkezinden ya da adresinizden kiralık aracınızı teslim alabilirsiniz.

Bütçenizi ve size en uygun kiralık araçlar için tercihinizi Elitcar Rental’den yana kullanabilirsiniz. Dizel araç kiralama, benzinli araç kiralama, manuel vites araç kiralama, otomatik vites araç kiralama… Geniş araç filosuyla aradığınız özellikteki aracı kolaylıkla bulabilir, kiralayabilirsiniz. 

Kahramanmaraş Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Sunduğu profesyonel araç kiralama hizmetiyle en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental, müşterilerine pek çok ayrıcalık sunmaktadır. Son model kiralık araçlar, kasko ve diğer sigortalar, havalimanı araç kiralama, havalimanı kiralık araç teslimatı, ucuz araç kiralama, geniş araç filosu, 7/24 yol yardımı gibi daha pek çok ayrıcalıktan yararlanmak için siz de tercihinizi Elitcar Rental’den yana kullanabilirsiniz. Kişisel ve kurumsal araç kiralama ihtiyacınıza son model kiralık araçlarla çözüm sunan firma, Kahramanmaraş Havalimanı araç kiralama ihtiyacınıza da profesyonel araç kiralama çözümleriyle yardımcı olmaktadır. 
Havalimanı ucuz araç kiralama denildiğinde akla ilk gelen firmalarından biri olan Elitcar Rental’i tercih ederek uygun araç kiralama ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ülkemiz genelinde 80’den fazla kiralık araç teslim noktası bulunan firma, dilediğiniz yerden kiralık aracınızı teslim almanızı sağlıyor. Online araç kiralama ile kısa sürede aracınızı kiralayabilir ve Kahramanmaraş’ı istediğiniz gibi keşfedebilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım Rehberi

Sivil kategoride ve yalnızca yurt içi seferlerde hizmet veren Kahramanmaraş Havalimanı, şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta ve Gaziantep – Pazarcık çevreyolunda yer almaktadır. Şehre yakın olmasında dolayı ulaşımı oldukça kolaydır. Havalimanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden havalimanı çeşitli yöntemlerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunlardan bazıları; belediye ve havalimanı toplu taşıma araçları, taksiler, özel transfer araçlardır. Ancak Kahramanmaraş’ta ulaşımınızı en rahat ve kolay sürdürmenin yolu, havalimanı araç kiralama seçeneğini tercih etmektedir. Böylece toplu taşıma araçlarında saatlere bağlı kalmadan istediğiniz gibi şehri gezebilir, işlerinizi halledebilirsiniz. Aynı zamanda vaktinizi de daha verimli kullanmış olursunuz. 

Birkaç gününüzü de Kahramanmaraş ve çevresindeki illeri gezmek için ayıracaksanız araç kiralama yapmak sizi oldukça rahatlatacaktır. Maddi ve zamansal açısında büyük tasarruf sağlamanıza yardımcı olarak daha keyifli bir seyahat geçirmenizi sağlayacaktır. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak seçtiğiniz kiralık araçla Kahramanmaraş’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta Trafik – Sürüş Kuralları

Kahramanmaraş araç kiralama havalimanı hizmetinden yararlanmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, şehrin trafik ve sürüş kurallarıdır. Aslında bu kurallar yalnızca Kahramanmaraş’ta değil, neredeyse tüm dünyada geçerlidir. Daha güvenli ve konforlu bir yol deneyimi yaşamak için bunlara mutlaka uymalısınız.

Güvenli ve konforlu bir yol deneyimi için yola çıkmadan önce sizin ve araçtaki diğer tüm kişilerin emniyet kemerlerinin takılı olması gerekir. Ardından da aracın tüm aynalarını kontrol ederek kör noktaların bulunmadığından emin olduktan sonra yola çıkmak için hazırsınız. Yola çıktıktan sonra da mutlaka trafik ışıklarına, trafik levhalarına, şehir içi ve şehir dışı hız sınırlarına uymalı ve bunlardan kesinlikle taviz vermemelisiniz.

Elitcar Rental olarak kiralık araçların bakımlarını düzenli periyotlarla yaptırarak müşterilerimizin güvenli bir yol deneyimi yaşamalarına katkı sağlıyor ve onların güvenliğini her şeyin üzerinde tutuyoruz.

Kahramanmaraş’ta Gezilecek ve Turistik Yerler

Köklü geçmişi, zengin mutfağı, yemyeşil doğasıyla ziyaretçilerini büyüleyen Kahramanmaraş gezilecek yerler bakımından da oldukça zengindir. Kahramanmaraş gezilecek yerler listenizi hazırlarken kültürel ve doğal güzelliklerini bir arada değerlendirmeniz gerekir.

Kahramanmaraş’ta gezilmesi gereken kültürel ve tarihi yerlerin başında Elbistan Ulu Camii yer alıyor. Ceyhan Köprüsü, Hurman Kalesi, Taş Medrese de mutlaka ziyaret etmeniz gereken önemli mekânlardan bazılarıdır. Kahramanmaraş’ın dillere destan doğal güzellikleri arasında yer alan Kapıçam Tabiat Parkı, Kumaşır Gölü, Yavşan Yaylası Tabiat Parkı, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri de ziyaret edilmesi gereken noktalardandır. Buralarda doğayla iç içe vakit geçirebilir, muhteşem atmosferin keyfini çıkarabilirsiniz.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Araç kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

 

Kahramanmaraş araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Genellikle de sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Depozito/teminat için de kendi adınıza kredi ya da hesap kartı bırakarak kolaylıkla araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

 

Kahramanmaraş araç kiralama hizmetinden kiralama sözleşmesinin tamamlanmasıyla birlikte araçla ilgili tüm sorumluluk, kiralayan kişiye geçer. Bu yüzden de başta trafik cezası olmak üzere yapılan ihlallerden kiralayan kişi sorumludur. Cezanın kesildiği gün kiralık araç kimdeyse trafik cezası o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler?

 

Öncelikle kiralık araçlar arasında karşılaştırma yaparak ihtiyaçlarınıza en uygun olanını kiralamanız gerekmektedir. Bu size tasarruf sağlayacaktır. Kiraladığınız araca sigorta yaptırmayı bir yük olarak görmemelisiniz. Aksine, olumsuz durumlarda size avantaj sağlayacaktır. Araç kiralama sözleşmesini detaylı olarak incelemeli ve ne tür sorumluluklar aldığınızı bilmelisiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralayacaklar bunu göz ardı etmemelidir. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken görevliyle birlikte herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim? 

 

Online araç kiralama hizmetiyle dilediğiniz tarihler arasında kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık araçlar arasından size en uygun olanını seçerek istediğiniz gün ve saatte rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Ödemeyi de aracı teslim alırken kredi kartınızla hızlı ve kolay olarak yapabilirsiniz. Erken araç kiralama rezervasyonlarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. 

Kaza halinde ne yapmalıyım?

 

Kiralık araçla kazaya karıştığınız aracı hareket ettirmeden derhal araç kiralama şirketini arayarak durumu bildirmelisiniz. Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yol yardımı gönderecektir. Ardından en yakın polis ya da jandarma görevlisine rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Kazada kiralayan kişi, kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

 

Evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra kiraladığınız aracı görevliyle birlikte detaylı olarak incelemelisiniz. Gözüne çarpan en ufak detayı bile rapor tutturmalısınız. Bu rapor, aracı teslim ederken daha önce oluşmuş kusurlardan sorumlu tutulmanızı engeller. Aracın tüm kapılarını, bagajını ve motor kaputunu kontrol etmelisiniz. Güvenliğiniz için önemli adımlardır.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

 

Kiralık araç arızalandığında araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu bildirmeli ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Şirket en kısa sürede arızalanan aracınızın yerine yenisini iletecektir.

Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.