Fiat Yeni Egea Cross Araç Kiralama

Fiat Yeni Egea Cross araç kiralama hizmeti alacak kişilerin her zaman ilgili gösterdiği otomobil modelleri arasında ilk sıralarda yer alır. Fiat kalitesi kapsamında dizayn edilen bu araçlar; hem dış görünümü hem de iç donanımıyla konforlu bir deneyim sunar. Bursa araç kiralama hizmeti alan kişiler, firmamızdan pek çok avantaj eldeederler. Siz de firmamız hizmetleriyle araç kiralama konusunda büyük avantajlar elde edebilirsiniz. 

Fiat Yeni Egea Cross Hakkında Genel Bilgiler 

Ankara araç kiralama konusunda hizmet alacak olan kişiler, pek çok otomobil modelini incelerler. Fiat Yeni Egea Cross kiralama konusunda tercih edilebilecek en ideal otomobil modelleri arasında yer alır. Benzinli şekilde dizayn edilen bu araçlar, özel direksiyon tasarımıyla konforlu sürüş deneyimi vadeder. Özel krom dış tasarımı, son derece şık bir görünüm oluşturur. Aracın dış kasası, olası kaza durumlarına karşı üst düzey emniyet sunar. Siz de bu model ile son derece keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Esenboğa Havalimanı araç kiralama hizmetlerimizle kolayca ve hızlı şekilde araç kiralama yapabilir, Ankara seyahatlerinizde kesintisiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fiat Yeni Egea Cross Donanım Özellikleri 

Günlük araç kiralama hizmeti almayı düşünen kişiler için pek çok farklı alternatif bulunur. Fiat Yeni Egea Cross kiralık modeller arasında her zaman ön plana çıkar. Modelin özel deri kumaş dokusuna sahip olan direksiyon tasarımı, şıklığıyla dikkat çeker. Siyah çerçeveli tablet ekranı, müzik deneyimini de üst seviyelerde yaşamanızı sağlar. 7 inç renkli gösterge paneli, sürüş esnasında tüm detayları en net biçimde görmenize olanak tanır. Firmamız kiralama hizmetleriyle bu eşsiz deneyimi siz de yaşayabilirsiniz. 

Bagaj Hacmi

Özellikle uzun yolculuk yapacak olan kişiler için araçların bagaj hacmi, son derece önemli bir konudur. Kalabalık şekilde çıkılacak yolculuklarda bagajın geniş olması, konforlu bir seyahati garanti eder. Fiat Yeni Egea Cross modelinin bagaj kapasitesi 440 litre şeklindedir. Bu sayede pek çok eşyayı aracın bagajına rahat bir şekilde koyabilirsiniz. Keyifli sürüşüyle sıklıkla tercih edilen Fiat Yeni Egea Cross filo kiralama noktasında da yoğun şekilde rağbet görür. 

Yakıt Tüketimi

Fiat Yeni Egea Cross uzun dönem kiralama yapacak kişilerin de dikkatini çekmeyi başarır. Araçların her bir detayı, büyük önem arz eder. Aynı durum yakıt tüketimi için de geçerli olur. Yakıt tüketimi konusunda tasarruf imkanı sunan modeller, her zaman ön plana çıkmayı başarır. Yeni Egea Cross modeli, tasarruflu yakıt tüketimiyle dikkat çeker. Söz konusu aracın şehir içi ve dışı yakıt tüketim oranı farklılık gösterebilir. 

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Tüm araçların şehir dışı yakıt tüketim oranı, büyük önem arz eder. Honda araç kiralama hizmeti alacak olan kişiler de bu detaya dikkat ederler. Aynı durum Fiat Yeni Egea Cross araba kiralama hizmetinden faydalanacak olan kişiler için de geçerlidir. Benzin yakıt türüne sahip olan bu modellerin şehir dışı tüketim oranı da beğeni kazanır. Söz konusu model şehir dışında 100 km'de 4.5 litre oranında yakıt tüketir. 

Şehir İçi Yakıt Tüketimi 

Fiat Yeni Egea Cross kiralama fiyatları hakkında araştırma yapan kişilerin büyük bir kısmı bu deneyimlerinde avantaj elde etmek için her detayı incelerler. Yakıt tüketim oranı da bu detaylar arasında yer alır. Beğeni kazanan bu araçların şehir içi yakıt tüketim oranı 7.7 litre şeklinde belirtilir. Bu bilgiler, ilgili fabrikalardan alınmaktadır. Yakıt kapasitesi 50 litre olan bu araçların karma tüketim oranı ise 6.9 litre şeklindedir. 

Fiat Yeni Egea Cross Konfor Özellikleri 

Kiralık Fiat Yeni Egea Cross modeli, sahip olduğu her bir özellikle sürücülere üst düzey konfor vadeder. Kablosuz şarj özelliğini desteklemesi, telefon ya da tablet gibi cihazları kesintisiz şekilde kullanma olanağı sunar. Anahtarı takma zorunluluğu olmadan çalışma sistemi ise modelin dikkat çeken detayları arasında yer alır. Kapıyı açıp içine oturulması, aracın çalışması için yeterli olur. Ancak anahtarın sürünün yanında bulunması gerekir. Bu tip detayların her biri, sürücülere eşsiz denetim yaşatır. Fiat Yeni Egea Cross modeli için kiralama işlemlerini sitemiz üzerinden basit biçimde yapabilirsiniz. 

Isıtmalı Koltuklar

 İlgili modellerin özel kumaş dokulu koltuk tasarımları, son derece şık bir görüntüye imza atar. Deri ve kumaş karışımlı koltuklar, modelin şıklığını ön plana çıkarır. Isıtmalı ön koltuklar ise teknolojinin getirdiği yeniliklerden en verimli şekilde faydalanma imkanı sunar. Bununla beraber hem ön hem arka koltukların genişlik oranı da son derece dikkat çekicidir. Koltukların yükseklik gibi ayarlarını da özel olarak yapma imkânı mevcuttur. 

Bagaj Hacmi 

Bagaj hacmi, her araç için büyük önem arz eder. Aynı durum Fiat Yeni Egea Cross modelleri için de geçerlidir. Bahsi geçen model araçların bagaj hacmi 440 litre şeklindedir. Bu sayede özellikle uzun ve kalabalık yolculuklarda üst düzey konfor sunar. Aracın geniş bagajına tüm eşyalar son derece rahat bir şekilde yerleştirilebilir. İster bizi arayarak isterseniz de online avantajlarımızdan yararlanarak bilgi alabilir, sorunsuz araç kiralama hizmeti yaşayabilirsiniz.

Şerit Takip Sistemi 

Şerit takip sistemi, son zamanlarda yeni nesil araçlarda dikkat çeken detaylardan biri olarak öne çıkar. Araçların ani bir şekilde şeritlerinden çıkması durumunda otomatik olarak devreye girer. Bu sayede de daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır. Egea serisinin bazı versiyonlarında bulunmayan bu özellik, yeni Cross modelinde güncel haliyle yer alır. Bu sayede de sürücüler, kendilerini güvende hissederek yolculuklarına devam ederler. 

Dinamik Tasarımı ile Fiat Yeni Egea Cross Öne Çıkan Özellikleri 

Fiat Yeni Egea Cross modelinde dikkat çeken pek çok özellik vardır. Arka koltuklarda yer alan USB girişleri, bu özelliklerden biridir. Arka koltuklarda bulunan bu girişler, diğer yolcuların da kesintisiz biçimde telefon kullanmalarına imkân tanır. Aktif ızgara kapatma özelliğiyle sürücüler son derece sorunsuz bir deneyim yaşarlar. Kör nokta uyarı desteği de bu araçlarda dikkat çeken detaylardan biridir. Aracın yan ve arka kısımlarında yer alan bu destek, kör noktalardaki nesneleri algılayıp uyarı verir. Bu sayede olası kazaların da önüne geçilebilir. Antalya gibi çok sık gidilen şehirlerimizde Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetimiz rahat bir yolculuk deneyimi yaşamanızı sağlar.

Fiat Yeni Egea Cross Kiralama Koşulları 

Fiat Yeni Egea Cross model araçların kiralama koşulları hakkında web sitemiz üzerinden kapsamlı şekilde bilgi alabilirsiniz. Kiralık Fiat Yeni Egea Cross araçlarda uygun fiyatlara bizimle ulaşırsınız. İsterseniz Fiat Yeni Egea Cross uzun dönem kiralama olsun isterseniz de kısa dönem fark etmeksizin güvenli ve sorunsuz kiralama hizmetlerimizle en iyiye ulaşırsınız. Fiat 500x Sport kiralama gibi farklı model seçenekleriyle de tercihinize uygun taleplerde bulunabilirsiniz.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Fiat Yeni Egea Cross günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi? 

Fiat Yeni Egea Cross modeli dahil tüm araçlar istediğiniz süre boyunca kiralanabilir. Ancak beğendiğiniz aracın ilgili sürelerde müsait olması gerekir. 
 

Fiat Yeni Egea Cross 100 km'de kaç litre yakıt yakar? 

Fiat Yeni Egea Cross modeli 100 km'de şehir içinde 7.7, şehir dışında ise 4.5 litre yakıt yakar.

Fiat Yeni Egea Cross kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir? 

Fiat Yeni Egea Cross modeli dahil tüm araçları kiralayabilmek için en az 18 yaşında olmak gerekir. 
 

Fiat Yeni Egea Cross çocuklu aileler için uygun mudur? 

Fiat Yeni Egea Cross modeli, hem çocuklu aileler hem de yalnız kişiler için son derece uygundur. 
 

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App