Fiat 500 Dolcevita Araç Kiralama

Fiat 500 Dolcevita araç kiralama, uzun zamandır yoğun şekilde rağbet gören hizmetlerin başında gelir. Bursa araç kiralama hizmeti alacak olan kişilerin büyük kısmı Fiat marka kalitesine ait modellerin çoğuna rağbet gösterir. Araçların hem konfor sunan kullanım detayları hem de yakıt tasarrufu gibi ek avantajlar, sürücülere cazip deneyim yaşatır. Özel tasarım iç donanımıyla hem konforlu hem de güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Elitcar olarak tüm hizmetleri kusursuz biçimde alma şansını sunuyoruz. Siz de bu modellerin ve firmamızın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Kiralık Fiat 500 Dolcevita ve daha fazlası için isterseniz bizi arayabilir isterseniz de online hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Fiat 500 Dolcevita Hakkında Genel Bilgiler 

İstanbul araç kiralama hizmeti almak isteyen kişilerin pek çoğu seçimini Fiat 500 Dolcevita modellerden yana yapar. Sahip olduğu her özelliğiyle sürücülerden tam not almayı başaran bu araçlar, yeni nesil teknolojilerin getirdiği tüm avantajlarıyla kapsamlı biçimde donatılır. Bu sayede de üst düzey konfor sunar. Ayrı bu model, dış görünümüyle de dikkat çeker. Renk tonu sayesinde pek çok kişinin zevkine hitap eder. Ergonomik tasarımı sayesinde sürüşlerin hem konforlu hem de güvenli biçimde geçer. Fiat 500 Dolcevita kiralama, bu alanda yapılacak doğru seçimlerden biri olarak dikkat çeker. Uygun Fiat 500 Dolcevita kiralama fiyatları için bize her zaman ulaşabilirsiniz. İstanbul Havalimanı araç kiralama gibi sıklıkla tercih edilen hizmetlerde dahi sorunsuz ve kaliteli süreçlerle kiralama hizmetlerimizden destek alırsınız.

Fiat 500 Dolcevita Donanım Özellikleri 

Aylık, haftalık ya da günlük araç kiralama hizmeti alacak kişiler, çoğu zaman Fiat 500 Dolcevita modeline yönelir. Bu araçlar, donanım özellikleriyle beğeni kazanır. Krom malzemeye sahip dış kapı kolları, uzun süre boyunca paslanma gibi olumsuz durumların yaşanmasını engeller. Yokuş kalkış karında sunulan özel destek sistemi, zorlu yollarda da güvenlik sağlaması ile dikkat çeker. Özel geniş ekran tasarımı; seyir halinde iken kesintisiz biçimde müzik dinleme ya da film izleme imkânı sağlar. Siz de web sayfamızdan Fiat 500 Dolcevita kiralık modellere göz atabilir, uzun veya kısa dönemli kiralama avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bagaj Hacmi

Fiat 500 Dolcevita filo kiralama noktasında da sürücülerin dikkatini çekmeyi başarır. Bu araç modelinin bagaj hacmi de merak edilen detaylardan biridir. Bu araçlar, 185 litre bagaj hacmiyle beğeni kazanır. Şehir içi ve şehir dışı yolculuklarda eşyalarınızı aracın bagajına rahatlıkla koyabilirsiniz. 

Yakıt Tüketimi 

Fiat 500 Dolcevita uzun dönem kiralama hizmeti alacak olan kişiler için söz konusu modelin yakıt tüketim oranı da son derece önemlidir. Fiat 500 Dolcevita model araçların yakıt tüketimi, şehir içinde ve şehir dışında farklılık gösterir. Araçların yakıt tüketimi oranı, aynı zamanda kullanım şekliyle de ilişkilidir. 

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 

Fiat 500 Dolcevita araba kiralayacak olan kişiler açısında yakıt tüketimi, son derece önemli bir konudur. Aynı durum Mazda araç kiralama hizmeti için de geçerlidir. Araçların şehir dışı yakıt tüketim oranı; maksimum 120 km hıza çıkarak 7 kilometrelik mesafelerde yapılır. Burada hız; yarı zamanlı aynı zamanda da sabit ve yarı zamanlı değişken şekilde olabilir. Bu testler ise genellikle şehir içi testinden sonra yapılır. Yani bu noktada motor tam anlamıyla ideal ısıda yer alır. Ortalama olarak da şehir dışı tüketiminin yüzde 63 civarı toplanarak elde edilir. Araç için belirtilen fabrika verileri kapsamına göre 100 km'de yakıt tüketimi şehir dışı yolculuklarda 3.9 litre şeklindedir. 

Şehir İçi Yakıt Tüketimi 

Fiat 500 Dolcevita kiralama fiyatları hakkında araştırma yapan kişiler yakıt tüketim oranlarına da dikkat ederler. Araçların yakıt tüketim oranı ise şehir içinde ve dışında farklılık gösterir. Fiat 500 Dolcevita araçların şehir içi yakıt tüketim oranı 100 km'de 5.2 litre şeklindedir. 

Fiat 500 Dolcevita Konfor Özellikleri 

Kiralık Fiat 500 Dolcevita araç modellerinde konfor özellikleri de her zaman dikkat çeker. Direksiyon tasarımında derinlik ve yükseklik ayarı manuel olarak yapılır. Bu da kullanım sırasında konfor sunar. Bununla beraber hem ön hem de arka camlar elektriklidir. Bu detay sürücülerin beğenisini kazanır. Tüm bunların yanı sıra klima ve multimedya özellikleri de konforu zirvede yaşatır. Konforlu özellikleri Fiat 500 Dolcevita filo kiralama olarak tercih edilmesini de sağlar. Elitcar olarak sizlere en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Uygun fiyatlı kiralama hizmetlerimiz için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Isıtmalı Koltuklar 

Fiat 500 Dolcevita modellerde koltuk özellikleri de beğeni kazanır. Koltukların ergonomik tasarımı, sürüş anında kişilere konfor sunar. Ayrıca kumaş dokusunun yumuşak yapısı da oturma sırasında rahatlık vadeder. Koltukların hem renk hem de kumaş dokusu paralel şekildedir. 

Bagaj Hacmi 

Bagaj hacmi, her araç için büyük önem arz eden konular arasındadır. Araçların bagaj hacmi, modele göre farklılık gösterir. Fiat 500 Dolcevita modellerinin bagaj hacmi, 185 litre şeklindedir. 

Şerit Takip Sistemi

Fiat 500 Dolcevita model araçlarda şerit takip sistemi özelliği de ön plana çıkar. Bu sistemin yer aldığı araçlar, beklenmedik bir durumda şeritten çıktıklarında bu sistem otomatik biçimde devreye girer. Bu sayede de otomobili kendi şeridinde tutmayı başarır.

Dinamik Tasarımı ile Fiat 500 Dolcevita Öne Çıkan Özellikleri 

Fiat 500 Dolcevita, dikiz aynaları başta olmak üzere tüm ayna tasarımlarıyla dikkatleri ilk andan itibaren üzerine çeker. Bununla beraber yumuşak dokulu koltuk tasarımı da kişilerin göz zevkine hitap eder. Koltukların yükseklik ayarını manuel şekilde yapmak mümkündür. Bununla beraber vites kolunun ergonomik yapısı, sürüş anında kişilere fazlasıyla kolaylık sağlar. Aracın dış tasarımı da son derece şık bir görünüme sahiptir. Bu da kişileri cezbeden detaylar arasında yer alır. Firma olarak sunduğumuz avantajlarla Fiat 500C kiralama gibi farklı model seçeneklerine de yönelebilirsiniz.

Fiat 500 Dolcevita Kiralama Koşulları 

Fiat 500 Dolcevita kiralama koşulları arasında bazı önemli prosedürler yer alır. Bu prosedürler ile alakalı detaylara dair kolayca bilgi sahibi olmanız mümkündür. Web sitemiz üzerinden sunulan bilgilerle tüm araç modellerinin kiralama koşullarına kapsamlı biçimde göz atabilirsiniz. Bu sayede uzun, günlük, haftalık ya da aylık gibi farklı kiralama hizmetlerinden doğru biçimde faydalanabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama hizmetleri gibi kalabalık havalimanlarında sıklıkla tercih edilen araç kiralamada sorun yaşamadan hızlı çözümlere bizimle ulaşırsınız.
 

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
Kiralık bir araçla, toplu taşıma veya araç paylaşımı hizmetlerine ihtiyaç duymadan, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda gitme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olursunuz.
Fiat 500 Dolcevita çocuklu aileler için uygun mudur? 

Fiat 500 Dolcevita modelinin bagaj hacmi 185 litre şeklindedir. Bu nedenle kalabalık gruplar ve çocuklu aileler için özellikle uzun yolculuklarda çok uygun değildir. 

Fiat 500 Dolcevita kiralamak için en az kaç yaşında olmak gerekir? 

Marka ya da model fark etmeksizin herhangi araç kiralama yapabilmek için kişilerin 21 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Aksi takdirde kiralama hizmetinin alınması mümkün değildir. 

Fiat 500 Dolcevita günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralanabilir mi? 

Fiat 500 Dolcevita model araçlar; günlük, haftalık, aylık ya da uzun dönem kiralanabilir. Bunun için uygunluk durumuna göz atmak gerekir. Rezervasyon işlemlerini yaptırdıktan sonra kişiler diledikleri modeli kiralayabilirler. 
 

Fiat 500 Dolcevita 100 km'de kaç litre yakıt yakar?

Fiat 500 Dolcevita model araçlar için bildirilen fabrika verileri kapsamında 100 km'de şehir içi yakıt tüketiminin 3.9 litre şeklinde olduğu söylenir. 100 km'de şehir dışı yakıt tüketim oranı da 4.5 litredir.

Elitcar
Hala Sorularınız mı Var?
Sorular ve yanıtlar hakkında daha fazla bilgi almak için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin.
Elitcar
Mobil Uygulamamızı İndirin
Mobil uygulamamızı indirin ve araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.
Elitcar Rental Mobile AppElitcar Rental Mobile App