Diyarbakır Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Diyarbakır Havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunduğu için net bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Tercih edilecek kiralık aracın modeli, özellikleri, talep edilen diğer özellikler, araç kiralama süresinin ne kadar uzun olduğu gibi faktörler doğrudan havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişmesinde etkili olmaktadır.

Devamını oku...

Havalimanına Yakın Oteller

Diyarbakır Havalimanı oto kiralama hizmeti ile havalimanına geldiniz peki size en yakın oteller hangileri?

Diyarbakır Havalimanı SV Business Hotel
SV Business Hotel
Dağkapı, İnönü Caddesi
Diyarbakır Havalimanı Miroğlu Hotel
Miroğlu Hotel
No:13 Elazığ Caddesi
Diyarbakır Havalimanı Ramada By Wyndham
Ramada By Wyndham
Urfa Yolu Uzeri Ceylan Karavil Avm Bitisigi
Diyarbakır Havalimanı The Green Park Diyarbakır
The Green Park Diyarbakır
Gazi Caddesi No:101
Diyarbakır Havalimanı Mitannia Regency Luxury Hotel
Mitannia Regency Luxury Hotel
Prof. Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cd. Selahattin Yazıcıoğlu caddesi No:2

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Diyarbakır araba kiralama hizmetinden yararlanmak için sahip olmanız gereken ilk belge, geçerli bir ehliyet yani sürücü belgesidir. Pek çok araç kiralama firması sürücü belgesinin bir yıldır geçerli olmasını şart koşmaktadır. Depozito ya da teminat için kendi adınıza kredi/hesap kartı bırakarak araç kiralama yapabilirsiniz. Elitcar Rental ile araç kiralama işte bu kadar kolay!

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Diyarbakır otomobil kiralama prosedürlerinin tamamlanmasının ardından kiralık araçla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da trafikte yapılan tüm ihlallerden ve sonuçlarından kiralayan kişi sorumludur. Trafik cezasının kesildiği anda aracın kimde olduğu sistemlerden tespit edilerek ceza doğrudan o kişiye yönlendirilir ve kişinin cezayı ödemesi zorunludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama yapmadan önce mutlaka ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirlemeli, bu kriterler doğrultusunda seçimlerinizi yapmalısınız. Böylece size uygun araçlarla daha konforlu bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Pek çok kişinin yük olarak görüldüğü araç kiralama sigortasını mutlaka yaptırmalı ve araç kiralama sözleşmesini detaylıca inceleyerek hangi şartları kabul ettiğinizi bilmelisiniz. Özellikle de Diyarbakır uzun dönem araç kiralama yapacaksanız bunları göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama yapıp aracı teslim alırken de detaylıca incelemelisiniz.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama seçeneği ile dilediğiniz tarihler arasında araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Ödemenizi de aracı teslim alırken kredi ya da hesap kartınızla hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar erken rezervasyon yaparsanız o kadar uygun fiyatlarla karşılaşırsınız. 

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araçla kazaya karıştığınızda aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketiyle iletişime geçmeli ve durum hakkında bilgi vererek yol yardımı talep etmelisiniz. Firma en kısa sürede size yol yardımı gönderecektir. Size en yakın jandarma ya da polis görevlisiyle de iletişime geçerek kazaya dair rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Kazada kiralayan kişinin kusursuz olması halinde masraflar şirket tarafından karşılanmaktadır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

 

Araç kiralama firmasında evrak işlerinizi tamamlayıp aracı teslim alırken dikkat etmeniz bazı noktalar bulunuyor. Öncelikle aracı detaylıca inceleyerek herhangi bir hasarın olup olmadığını tespit etmelisiniz. Olması halinde bunu görevliye bildirerek rapor tutturmalısınız. Ardından aracın tüm kapılarını, motor kaputunu ve bagajını açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz. Bu kontroller güvenli ve konforlu bir yol deneyimi için mutlaka yapılmalıdır.