Alaçatı’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Alaçatı araç kiralama hizmetinin hemen ardından teslim alacağınız aracınızla Alaçatı’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

İzmir’in gözde tatil beldelerinden Alaçatı; taş evleri, dar sokakları, muhteşem kumsalları ve eğlenceli akşamlarıyla her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Sessiz sakin bir tatil de, macera dolu bir tatil de arayanların ortak konumu Alaçatı tarihi ve doğal güzellikleriyle ziyaret edenleri kendine hayran bırakıyor. Alaçatı’da gezilecek yerleri keşfetmek ve muhteşem doğasını solumak için en iyi çözümlerden biri, Alaçatı’da araç kiralamaktır. Havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanarak Alaçatı’yı özgürce keşfedebilirsiniz.

Alaçatı Trafik Bilgileri

Alaçatı’da araç kiralama konusunda bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, trafiktir. Büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, Alaçatı’da yok denecek kadar azdır. Trafik yaz aylarında, kış aylarına göre biraz daha fazla olmaktadır ancak araç kiralama hizmetinden yararlanmadan Alaçatı’yı keşfetmek sizi yorabilir. Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak yaklaşık bir saat içinde Alaçatı’ya ulaşabilirsiniz. Böylece hem toplu taşıma araçlarıyla uğraşmamış olursunuz hem de taksilere tonlarca para ödememiş olursunuz. İsterseniz hareketli Alaçatı sokaklarında eğlenceli zamanlar geçirebilir, isterseniz de Alaçatı’nın sessiz sakin atmosferinde huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental, turistik ya da iş seyahatlerinizde en büyük destekçiniz olacaktır. Kurumsal araç kiralama ihtiyacınız için de Elitcar ile iletişime geçerek uygun araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Alaçatı’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

11 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Alaçatı’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

İzmir Büro
Elit Büro
İzmir Otel Teslimi
Otel
Izmir Otogar
Otogar
İzmir Adres Teslimi
Adres
Alaçatı Otel Teslimi
Elit Büro
Çeşme Otel Teslimi
Otel
Çeşme Büro
Elit Büro
Alaçatı Büro
Elit Büro
Adnan Menderes Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Alaçatı’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Alaçatı’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Akın'ın Yeri
Akın'ın Yeri
Özbek Akkum
Seafood Restaurant
Yol Tarifi Al
Alaçatı’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kırçiçeği
Kırçiçeği
Celal Bayar Caddesi, 5065 Sk. No:52 Ilıca
Pide Place
Yol Tarifi Al
Alaçatı’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Tokmak Hasan'ın Yeri
Tokmak Hasan'ın Yeri
Çeşme
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Alaçatı’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Hasan Usta Ev Yemekleri
Hasan Usta Ev Yemekleri
16 Eylül mahallesi 3005 sok. (Fİnansbank Karşısı)
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Alaçatı’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Kumrucu Hüseyin
Kumrucu Hüseyin
İzmir Cad. No:89
Kumru Restaurant
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Alaçatı araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Ayrıca teminat/depozito bırakmak için de kendi adınıza kredi/hesap kartı olması gerekir. Kısaca sürücü belgesi ve kredi/hesap kartıyla otomobil kiralayabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Alaçatı araç kiralama hizmetinde kiralama prosedürünün ardından araçla ilgili tüm sorumluluk aracı kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da trafik cezalarını, araç kiralayan kişi ödemekle yükümlüdür. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte Alaçatı kiralık aracın kimde olduğuna sistemden bakılır ve ceza o kişiye yönlendirilir. Trafikte yapılan diğer tüm ihlallerden de aynı şekilde, kiralayan kişi sorumludur.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Öncelikle kiralık araçlar arasından karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak, tasarruf sağlamanıza neden olacaktır. Kiralık araçlar arasından seçim yaparken size ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçmelisiniz. Araç kiralarken mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu, çoğu kişinin düşündüğünün aksine bir yük değil, aksine bir avantajdır. Araç kiralama sözleşmesine mutlaka detaylı olarak incelemelisiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı etmemeniz gerekir. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken araçta hasar olma ihtimaline karşı görevliyle birlikte kontrol etmeli ve varsa rapor tutturmalısınız.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama ayrıcalıklarından yararlanarak istediğiniz tarihte araç kiralama rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Alaçatı kiralık araç modelleri arasından size en uygun olanını seçerek dilediğiniz gün ve saatte teslim alabilirsiniz. Aracı ne kadar erken kiralarsanız o kadar az ödersiniz. Ödemeyi de aracı teslim alırken güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araçla kazaya karışmanız halinde aracı hareket ettirmeden araç kiralama şirketinizle iletişim kurmalısınız. Yaralanmalı bir kazaysa en yakın polis ya jandarma görevlisini arayarak rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir kaza değilse de kaza tespit tutanağı doldurarak kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutmanız gerekir. Aracı kiraladığınız şirket en kısa sürede size yol yardımı gönderecek ve sizi gideceğiniz konuma ulaştırarak aracı çektirecektir. Eğer kazada araç kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerini tamamladıktan sonra görevliyle birlikte aracı ayrıntılı bir şekilde incelemeniz gerekir. Herhangi bir çizik, çatlak, göçük olup olmadığını incelemeli varsa rapor tutturmalısınız. Aracın tüm kapılarını, motor kaputunu ve bagajı açarak mekanizmalarda herhangi bir sorun olup olmadığını tespit etmelisiniz. Araçtaki en ufak hasarı bile görevliyle paylaşarak rapor tutturmalısınız. Bu durum, aracı teslim ederken daha önce oluşmuş kusurlardan sorumlu tutulmanızı engeller.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Aracın arızalanması halinde araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durumu aktarmalı ve yardım talep etmelisiniz. Şirket, arızalanan aracın yerine en kısa sürede yeni aracı size ulaştıracaktır.