Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Sivas araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız aracınızla Sivas’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Ülkemizin yüzölçümü bakımından en büyük şehirlerinden biri olan Sivas, İpek Yolu güzergâhlarının kesiştiği ve Kral Yolu’nu içinde barındıran bir şehirdir. Tarihi, doğal güzellikleri ve kaplıcalarıyla ziyaretçilerine farklı tatil seçenekleri sunan Sivas, sizinle tanışmayı bekliyor. Sivas’ta gezilecek yerleri keşfetmek ve tarihi atmosferini solumak için en iyi çözümlerden biri Sivas’ta araç kiralamaktır. Şehre hava yoluyla gelecekseniz havalimanı araç kiralama hizmetinden de yararlanarak toplu taşıma araçlarında zaman kaybetmemiş ve taksilere tonlarca para ödememiş olursunuz.

Sivas Trafik Bilgileri

Sivas’ta araç kiralama konusunda bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, Sivas trafik bilgileri. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, Sivas’ta da karşınıza çıkabilir ancak iş ya da turistik gezinizi iş gidiş – dönüş saatlerini göz önünde bulundurarak planlarsanız trafikten çok da etkilenmezsiniz. Sivas’ı araç kiralamadan keşfetmek sizi trafikte daha çok yorabilir. 

Nuri Demirağ Havalimanı araç kiralama hizmetinden ya da adrese teslim Sivas araç kiralama hizmetinden yararlanarak şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Sivas’ın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmeye hazırsınız!

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental, havalimanı başta olmak üzere pek çok araç teslim noktasıyla sizlere kusursuz bir yol deneyimi sunuyor. Ayrıca kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar ile iletişime geçerek uygun araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

5 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Soulmate Coffe
Soulmate Coffe
Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Starbucks
Starbucks
İstasyon Sivas Merkez
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Espressolab Sivas
Espressolab Sivas
Kayseri Sivas Yolu Üzeri Cumhuriyet Üniversitesi No: 7
Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Maze Kafe & Bahçe
Maze Kafe & Bahçe
Mumbaba Caddesi
Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Mis Kebap
Mis Kebap
İstasyonCaddesi Atölye Camii Sokak
Doner Restaurant
Yol Tarifi Al
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.