Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Sivas araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız aracınızla Sivas’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Ülkemizin yüzölçümü bakımından en büyük şehirlerinden biri olan Sivas, İpek Yolu güzergâhlarının kesiştiği ve Kral Yolu’nu içinde barındıran bir şehirdir. Tarihi, doğal güzellikleri ve kaplıcalarıyla ziyaretçilerine farklı tatil seçenekleri sunan Sivas, sizinle tanışmayı bekliyor. Sivas’ta gezilecek yerleri keşfetmek ve tarihi atmosferini solumak için en iyi çözümlerden biri Sivas’ta araç kiralamaktır. Şehre hava yoluyla gelecekseniz havalimanı araç kiralama hizmetinden de yararlanarak toplu taşıma araçlarında zaman kaybetmemiş ve taksilere tonlarca para ödememiş olursunuz.

Sivas Trafik Bilgileri

Sivas’ta araç kiralama konusunda bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, Sivas trafik bilgileri. Tüm büyük şehirlerin ortak problemi olan trafik, Sivas’ta da karşınıza çıkabilir ancak iş ya da turistik gezinizi iş gidiş – dönüş saatlerini göz önünde bulundurarak planlarsanız trafikten çok da etkilenmezsiniz. Sivas’ı araç kiralamadan keşfetmek sizi trafikte daha çok yorabilir. 

Nuri Demirağ Havalimanı araç kiralama hizmetinden ya da adrese teslim Sivas araç kiralama hizmetinden yararlanarak şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Sivas’ın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmeye hazırsınız!

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental, havalimanı başta olmak üzere pek çok araç teslim noktasıyla sizlere kusursuz bir yol deneyimi sunuyor. Ayrıca kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için de Elitcar ile iletişime geçerek uygun araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Devamını oku...

Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

5 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı
Havalimanı

Ne yenir, ne içilir?

Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! La Maison
La Maison
İstasyon Caddesi Örtülüpınar Mahallesi Reşat Şemsettin Sokak No 18
French Restaurant
Yol Tarifi Al
Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Güler Sucukları (Kasap&Şarküteri)Bağdat
Güler Sucukları (Kasap&Şarküteri)Bağdat
Bağdat Caddesi Kardeşler Mah.Bağdat Cad No.66/A
Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Asker Abinin Yeri Sivas
Asker Abinin Yeri Sivas
Yenisehir mah. Usdat sk. F Blok 2/1 G
Sandwich Spot
Yol Tarifi Al
Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Aşçıbaşı Et Lokantası
Aşçıbaşı Et Lokantası
Sanayi Mah.
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Sivas’ta Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Has Döner
Has Döner
Sivas-Ankara Karayolu Gültepe mahallesi - Merkez / SİVAS
Doner Restaurant
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Sivas araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgenizin olması gerekmektedir. Çoğu zaman sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Bunlara ek olarak teminat/depozito bırakmak için de kendi adınıza kredi/hesap kartının olması gerekir. Geçerli sürücü belgesi ve kredi/hesap kartıyla otomobil kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Sivas araç kiralama hizmetinde kiralama prosedürü gerçekleştikten sonra araçla ilgili tüm sorumluluklar kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da trafik cezalarından ve tüm trafik ihlallerinden kiralayan kişi sorumludur. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte Sivas kiralık aracın kimde olduğu sistemden araştırılır ve ceza o kişiye yönlendirilir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralarken öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en iyi fiyata en ucuz araba kiralama fırsatından yararlanabilirsiniz. Size en uygun kiralık aracı kiralayarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Her ne kadar yük olarak görülse de kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalı ve kiralama sözleşmesini dikkatlice incelemelisiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanırken göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken de görevliyle birlikte hasar olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama ayrıcalığıyla dilediğiniz tarihler arasında aracınızı kiralayabilirsiniz. Kiralık araç modelleri arasından size en uygun olanı seçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca erken araç kiralama ayrıcalığıyla ne kadar erken rezervasyon yaptırırsanız o kadar az ödersiniz. Araç tesliminde ödemeyi de kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araçla kazaya karışmanız durumunda aracı hareket ettirmeden derhal araç kiralama şirketi ile iletişime geçmelisiniz. Araç kiralama şirketi en kısa sürede size yol yardımı gönderecektir. Yaralanmalı bir kazaysa polis ve jandarmayla iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir kaza değilse de kaza tespit tutanağı doldurarak varsa kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutmalısınız. Araç kiralayan kişi kusursuzsa kaza masrafları şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama şirketinde evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı teslim alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Görevliyle birlikte aracı detaylı olarak incelemeli ve çizik, göçük olup olmadığını tespit etmeli, varsa rapor tutturmalısınız. Böylece daha önceden oluşmuş hasarlardan siz sorumlu tutulmazsınız. Ardından aracın tüm kapılarını, kaputu ve bagajı açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz. Güvenliğiniz için son derece önemli bir adımdır.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine yeni araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

Kiralık aracınız arızalanması halinde derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçmeli ve yol yardım talebinde bulunmalısınız. Arızalanan aracınız yerine yeni araç en kısa sürede size ulaştırılacaktır.