Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Mersin araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız araçla Mersin’i keşfetmeye hazır mısınız?

Tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra muhteşem doğası ve plajlarıyla Mersin, Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biridir. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin akınına uğrayan Mersin, ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Mersin’de gezilecek yerlerin bu denli fazla olması, Mersin’de araç kiralama hizmeti alma gereksinimi doğurmaktadır. Havalimanı araç kiralama hizmetinden de yararlanarak mavinin ve yeşilin en muhteşem tonlarını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mersin Trafik Bilgileri

Mersin’de araç kiralarken bilgi sahibi olmanız gereken konulardan biri de, Mersin’in trafik bilgileridir. Tüm büyük şehirlerde karşınıza çıkan trafik, Mersin’de de etkisini bir nebze hissettiriyor. Her ne kadar yoğun trafik sorunuyla karşılaşılmasa da seyahatinizi planlarken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurarak trafiğin etkisini en az indirebilirsiniz. Ancak Mersin’i araç kiralama yapmadan keşfetmek sizi daha çok yoracaktır. Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak kısa sürede Mersin’e ulaşabilirsiniz. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental, sunduğu çözümlerle müşterilerini her zaman memnun etmektedir. Kurumsal araç kiralama ihtiyacınız için de Elitcar ile iletişime geçerek uygun araç kiralama fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Devamını oku...

Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

2 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Mersin Büro
Elit Büro
Mersin Adres Teslimi
Adres

Ne yenir, ne içilir?

Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Brooklyn Pub
Brooklyn Pub
Eğriçam Mah. Adnan Menderes Blv. Salih Kalkavan Apt. No:180/1A
Restaurant
Yol Tarifi Al
Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Big Chefs
Big Chefs
Eğriçam Mah. Adnan Menderes Blv. No:33 Mersin Marina
Restaurant
Yol Tarifi Al
Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Hatay Restaurant
Hatay Restaurant
Adnan Menderes Blv. Cep Sineması Karşısı Pozcu
Turkish Restaurant
Yol Tarifi Al
Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Güderler Çorbacı ve Et Lokantası
Güderler Çorbacı ve Et Lokantası
G.M.K. Bulvarı Barbaros Mah. Gmk Bul. Özyılmaz Apt. Altı No:493 Yenişehir
Soup Spot
Yol Tarifi Al
Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Midpoint
Midpoint
Güvenevler Mah. 1. Cad. No: 120-133
Restaurant
Yol Tarifi Al

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril

Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler

Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Mersin araç kiralama hizmetinden faydalanmak için ilk olarak geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Çoğunlukla sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olması şartı aranmaktadır. Buna ek olarak da teminat/depozito bırakmak için kendi adınıza kredi ya da hesap kartı olması gerekir. Bunlarla araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Mersin araç kiralama hizmetinde prosedürün imzalanmasının ardından araçla ilgili tüm sorumluluk aracı kiralayan kişiye aittir. Bundan dolayı da tüm trafik cezalarından ve diğer tüm trafik ihlallerinden kiralayan kişi sorumludur. Trafik cezasının kesildiği gün ve saatte aracın kimde olduğuna sistemden bakılır ve ceza o kişiye yönlendirilir. 

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Öncelikle kiralık araçlar arasında karşılaştırma yaparak size ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanını tercih etmek, büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar. Çoğu kişi tarafından yük olarak görülen sigorta, ihmal edilmemelidir. Ayrıca kiralık araç sözleşmesini detaylıca incelemelisiniz. Özellikle de uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanacaksanız bunları göz ardı etmemelisiniz. Online araç kiralama sonrasında aracı teslim alırken görevliyle birlikte aracı incelemeli, varsa hasarları görevliye bildirmeniz gerekir.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Online araç kiralama hizmeti ile dilediğiniz tarihler arasına rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Erken araç kiralama rezervasyonu ile de daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ödemenizi de araç tesliminde kredi/hesap kartıyla kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık araçla kazaya karışmanız durumunda aracı hareket ettirmeden derhal araç kiralama şirketi ile iletişime geçmeniz gerekir. Şirket, en kısa sürede size yol yardımı gönderecek ve sizi gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Yaralanmalı bir kazaysa en yakın jandarma ya da polis görevlisiyle iletişime geçerek rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Yaralanmalı bir kaza değilse de kaza tespit tutanağı doldurarak kazaya karışan diğer araçlarla rapor tutmanız gerekir. Kazada araç kiralayan kişi kusursuzsa masraflar şirket tarafından karşılanır.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama firmasında evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracı teslim alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Görevliyle birlikte aracı detaylıca inceleyerek herhangi bir çizik, göçük olup olmadığını kontrol etmeli, varsa rapor tutturmalısınız. Ardından tüm kapıları, bagajı ve kaputu açarak mekanizmalarında sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu adım, güvenlik için son derece önemlidir. En ufak sorunları görevliyle paylaşarak ve rapor tutturarak aracı teslim ederken sorun yaşamazsınız.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç arızalandığında araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi vermeli ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Şirket en kısa sürede yeni aracı size ulaştıracak ve arızalanan aracı çektirecektir.