Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Mersin araç kiralama işleminin hemen ardından teslim alacağınız araçla Mersin’i keşfetmeye hazır mısınız?

Tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra muhteşem doğası ve plajlarıyla Mersin, Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biridir. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin akınına uğrayan Mersin, ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Mersin’de gezilecek yerlerin bu denli fazla olması, Mersin’de araç kiralama hizmeti alma gereksinimi doğurmaktadır. Havalimanı araç kiralama hizmetinden de yararlanarak mavinin ve yeşilin en muhteşem tonlarını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mersin Trafik Bilgileri

Mersin’de araç kiralarken bilgi sahibi olmanız gereken konulardan biri de, Mersin’in trafik bilgileridir. Tüm büyük şehirlerde karşınıza çıkan trafik, Mersin’de de etkisini bir nebze hissettiriyor. Her ne kadar yoğun trafik sorunuyla karşılaşılmasa da seyahatinizi planlarken iş gidiş ve dönüş saatlerini göz önünde bulundurarak trafiğin etkisini en az indirebilirsiniz. Ancak Mersin’i araç kiralama yapmadan keşfetmek sizi daha çok yoracaktır. Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak kısa sürede Mersin’e ulaşabilirsiniz. 

En çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinden biri olan Elitcar Rental, sunduğu çözümlerle müşterilerini her zaman memnun etmektedir. Kurumsal araç kiralama ihtiyacınız için de Elitcar ile iletişime geçerek uygun araç kiralama fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Devamını oku...

Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Teslim Noktaları ve Havalimanları

2 farklı teslim noktası ve ücretsiz havalimanı teslimi ile Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! rent a car sizlere hizmet veriyor.

Mersin Büro
Elit Büro
Mersin Adres Teslimi
Adres

Ne yenir, ne içilir?

Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! oto kiralama hizmetinden faydalanarak şehre geldiniz, peki ya ne yenilir, ne içilir?

Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Starbucks
Starbucks
Güvenevler Mah. 1. Cad. No: 120-133
Coffee Shop
Yol Tarifi Al
Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Brooklyn Pub
Brooklyn Pub
Eğriçam Mah. Adnan Menderes Blv. Salih Kalkavan Apt. No:180/1A
Restaurant
Yol Tarifi Al
Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Big Chefs
Big Chefs
Eğriçam Mah. Adnan Menderes Blv. No:33 Mersin Marina
Restaurant
Yol Tarifi Al
Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Konuk Kahvesi
Konuk Kahvesi
Üniversite Caddesi Çiflikköy Mahallesi 50- AG Yenişehir
Mersin’de Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Şofor Dinlenme Yeri.ızgara Melemen Sulu Yemek Tost
Şofor Dinlenme Yeri.ızgara Melemen Sulu Yemek Tost
MEŞOT
Food Court
Yol Tarifi Al
Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler
Detayları GörüntüleGizle

Öncelikle karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ucuz araba kiralamak tasarruf sağlayacaktır. Kiralık araç seçerken size en uygun aracı bulmalısınız. Kiraladığınız araca mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Bu bir yük değil, aksine sizin için avantajdır. Araç kiralama sözleşmesi yaparken mutlaka detaylı olarak inceleme yapın. Özellikle de uzun dönem araç kiralama yaparken göz ardı edilmemesi gerekir. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken görevliyle beraber hasar olma ihtimaline karşı aracı iyice kontrol edin. 

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç veril
Detayları GörüntüleGizle

Aracın arızalanması durumunda derhal araç kiralama şirketiyle iletişime geçerek durum hakkında bilgi verebilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Arızalanan aracın yerine yeni araç temin edilecektir.