Hyundai Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

1947 yılında Güney Kore’de Chung Ju-Yung tarafından bir inşaat şirketi olarak kurulan Hyundai, daha sonra otomobil üreticisi unvanını kazanmıştır. 1967 yılında otomobil fabrikasının kurulması ile Kore’nin en önemli markalarından bir tanesi hâline gelen Hyundai, günümüzde Kore’de satılan her 10 aracın 7’sini üretmektedir. Kore’de olduğu kadar ülkemizde ve dünyada da oldukça fazla rağbet gören Hyundai, modellerindeki konfor ve şıklık sayesinde hem lüks araç hem de spor araç tercih edenleri cezbetmektedir. Ülkemizde özellikle araç kiralama sektörünün en başarılı araçları arasında kabul edilen Hyundai otomobiller, sedan ve hatchback modellerle kalitesini göstermiştir. Güvenlik ve sürüş rahatlığı açısından muadillerine göre oldukça başarılı otomobilleri bulunan Hyundai, elitcarrental.com güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Hyundai kiralama ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir ve Hyundai kalitesinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Hatchback Modeller

Hyundai, i serisi hatchback modelleri ile dünyada en çok tercih edilen araçları üretmektedir. Genellikle küçük aileler tarafından tercih edilen i serisi hatchback'ler, iç hacimlerinin küçüklüğü ve yakıt tasarrufları ile oldukça başarılı araçlar olarak karşınıza çıkar. Boyutları küçük olsa da performans açısından muadillerinden geri kalır özelliği bulunmayan Hyundai i serisi hatchback'ler, güvenlik konusunda Euro NCAP’ten aldıkları iyi derecelerle de ön plana çıkar. Ülkemizde i10, i20 ve i30’un satış rakamlarının oldukça iyi olması, araç kiralama sektörüne de yansımıştır. Araç kiralama hizmeti dendiğinde akla ilk gelen modeller arasında yer alan i20 kiralama ve i30 kiralama hizmetleri, aynı 500L kiralama konusunda da olduğu gibi elitcarrental.com güvencesi ile kolaylaşıyor. Siz de Hyundai’nin bu en konforlu araçlarını kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sedan Modeller

Hyundai, şıklığı ve tasarımı ile ön plana çıkan sedan modelleri ile yollardaki yerini almayı başarmıştır. Accent Blue ve Elantra ile her geçen gün konfor ve şıklığı bir adım öteye taşımayı başaran Hyundai, sedan modelleri ile lüks araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Enerji verimliliği noktasında oldukça başarılı modeller olarak karşınıza çıkan Accent Blue ve Elantra, motor hacimleri ve geniş iç alanları sayesinde çocuklu aileler için de oldukça harika bir seçenek olmayı başarıyor. Ülkemizde araç kiralama konusunda sık tercih edilen Accent Blue ve Elantra tercihi, şıklık ve lüks olanlar için değişilmez bir seçenek. Siz de şıklık ve konfordan yana tercih kullanıyorsanız hemen elitcarrental.com güvencesi ile Accent Blue kiralama ve Elantra kiralama hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

SUV Modeller

Hyundai, sedan ve hatchback'lerde yakaladığı başarıyı SUV modellerine de yansıtmayı başarmış ve araç kiralama piyasasında yakıt tasarrufu ve konforlu sürüşü ile en çok tutulan SUV modellerini üretme başarısını göstermiştir. Ülkemizde üst segment araç kiralama dendiğinde akla gelen Kona ve Hyundai Tucson, elitcarrental.com kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Kona kiralama ve Hyundai Tucson kiralama servisimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elitcarrental.com Avantajları

Her türlü ihtiyaca uygun araçlarla geniş seçenekler sunuyoruz.
Akıllı kiralama sistemimiz sayesinde sadece araç kiralamak istediğiniz gün ve saatte uygun araçlarımızı sizlere sunuyor ve zaman kaybını önlüyoruz.
Farklı ödeme seçeneklerimiz sayesinde ödeme sürecinde güvenlik ve kolaylık sağlıyoruz.
Araçlarımızı düzenli bakımdan geçirerek güvenliğinizi sağlıyoruz.