Dacia Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

1966 Yılında Romanya’da kurulan Dacia, 1999’da otomativ sektörünün devlerinlerinden Renault grubu tarafından satın alındı. Bu tarihten sonra parçalarının montajı tamamen Fransa’da yapılan DACIA 1100 üretildi. 1979 Yılında daha sonra Renault 12 olarak adlandırılan Dacia 1300 piyasaya sürüldü ve yoğun ilgi gördü. 2004’te Logan üretildi ve bir sonraki yıl bu model üretim rekoru kırdı. Dacia, 2011 ve 2012 yıllarında Fas fabrikaları ile büyümeye devam etti. Dacia, Duster, Sandero, Logan MCV, Lodgy, Dokker Combi, Dokker Van modelleri ile dünya çapında hizmet vermektedir ve uluslararası ödüllere sahiptir.

Dacia Sandero

SUV görünümlü araç, geniş hacmli kabini ile konfor düşkünlerinin tercihi oluyor. LED farlar ve elektrikli camlar gibi aksesuarları yolculuğu kolaylaştırıyor. Entegre geri görüş kamerası, hız ayarı, hız sınırlayıcı ve yokuş kalkış destek sistemleri, sürücünün rahat araç kullanmasını destekliyor. Dacia Media Nav Multimedya Sistemi, ihtiyaç duyacağınız verileri sağlıyor. Aktif ve pasif güvenlik mekanizmaları içeren Sandero sağlam kasası kadar, ABS (Anti Blokaj Fren Sistemi) ve ESP (Elektronik Denge Programı) ile de güvenli yapısını kuvvetlendiriyor. Sandero; Ambiance, Stepway, Stepway Style versiyonları ile farklı donanımlar barındırıyor. Sandero kiralama işlemini güvenli bir şekilde elitcarrental.com aracılığıyla yapabilirsiniz.

Dacia Lodgy

5 ve 7 kişilik seçeneklerle gelen Dacia Lodgy, konforlu geniş hacmi ile kalabalık ailelerin favorisi oluyor. Kombi kasaya sahip araç, yerden yüksekliği ve taşıma kapasitesi ile dikkat çekiyor. 90 Beygir gücüne sahip Lodgy, 100 km’de 4.9 lt yakıt tüketiyor. Araç sahip olduğu teknolojik destek sistemleri ile güvenli taşıt kullanımını sağlıyor. Bu sistemler arasında; AFU (Acil Fren Sistemi), ABS (Anti Blokaj Fren Sistemi), ASR (Elektronik patina önleme sistemi), ESP (Elektronik Denge Programı), HAS (yokuş kalkış destek sistemi) bulunuyor. Ayrıca, araçta bulunan Isofix sistemi, bebek koltuklarının kolayca takılmasına olanak tanıyor. Lodgy’nin Laureate, Stepway, Stepway Style versiyonları birbirinden farklı donanımsal seçenekler sunuyor. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle bir tatil planınız varsa, işe Lodgy kiralama ile başlayabilirsiniz.

Dacia Duster Jeep

Modern ve dinamik SUV tasarımıyla dikkat çeken Duster Jeep, konforlu ergonomik iç tasarımıyla da tercih ediliyor. 1.5 Motorlu Duster, 110 beygir gücüne sahip ve dizel yakıt tüketiyor. Zorlu yol ve iklim koşullarına dayanıklı araç, 21cm olan yerden yüksekliği ile de ilgi çekiyor.

Araç içi, sürücü ve yolcu konforu göz önünde tutularak tasarlanıyor. Ayarlanabilen koltuklarıyla ve uyarlanabilen eşya gözleriyle uzun süreli yolculukların ihtiyaçlarını karşılıyor. Dijital multimedia ekranı, yolda eğlenceli anlar geçirmenize yardımcı oluyor. Otomatik klima sistemi dört mevsim konforlu yolculuk sunuyor. Elektrikli direksiyonu ile sürüş hassasiyeti değişebiliyor, böylece şehir içi ve şehir dışı zorlu ortamlara kolayca uyum sağlamaya olanak tanıyor.

Dacia kart sistemi ile araca yaklaştığınızda araç kapıları otomatik olarak açılır ve uzaklaşıldığında ise otomatik olarak kapanır. Araç dışındaki tavan barları, büyük ebatlı eşyaları taşımanıza yardımcı olur. Duster; Comfort, Prestige ve Prestige Plus versiyonları ile farklı seçenekler sunuyor. Duster kiralama işlemi ile en zorlu yolları endişe etmeden keyifle aşabilirsiniz.

Elitcar Rental Ayrıcalığı

Elitcar Rental araç kiralama işlemlerinde ayrıcalıklar sunmaktadır. Güvenli web sitesi üzeriden hızlı rezervasyon, farklı sigorta çeşitleri, araçların istenilen yerden alınması ve bırakılması bunlar arasındandır. Dacia marka araçları, elitcarrental.com ayrıcalığı ile güvenle kiralayabilirsiniz.