Adana Şakirpasa Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunduğu için net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Araç kiralama süresinin uzunluğu, kiralık aracın modeli ve özellikleri, kiralayacak kişinin talep ettiği diğer özellikler gibi faktörler havalimanı araç kiralama fiyatlarının doğrudan değişmesinde etkili olmaktadır. 

Devamını oku...

Havalimanına Yakın Oteller

Adana Şakirpasa Havalimanı oto kiralama hizmeti ile havalimanına geldiniz peki size en yakın oteller hangileri?

Adana Şakirpasa Havalimanı Adana HiltonSA
Adana HiltonSA
Seyhan Sinanpaşa Mh. Hacı Sabancı Blv. No:1
Adana Şakirpasa Havalimanı Sheraton Grand Adana
Sheraton Grand Adana
Haci Sabanci Boulevard No 7
Adana Şakirpasa Havalimanı Anemon Hotels
Anemon Hotels
Yeni Mh. 87072. Sk No:50
Adana Şakirpasa Havalimanı Adana Plaza Otel
Adana Plaza Otel
Sümer Mh. Baraj Cd. 69168. Sk No:1
Adana Şakirpasa Havalimanı Double Tree By Hilton
Double Tree By Hilton
Atatürk cad Kurtulus Mahallesi Mithat Saraçoglu Caddesi, No 3

Araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Detayları GörüntüleGizle

 

Adana araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle geçerli bir sürücü belgeniz yani ehliyetiniz olmalıdır. Pek çok araç kiralama firması sürücü belgesinin en az bir yıldır geçerli olmasını şart koşmaktadır. Ardından kendi adınıza bırakacağınız kredi ya da hesap kartıyla araç kiralama yapabilirsiniz. İşte Elitcar Rental’de araç kiralama yapmak bu kadar kolay!

Kiralık araç trafik cezasını kim öder?

Detayları GörüntüleGizle

 

Adana araba kiralama hizmetinde evrak işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte arabayla ilgili tüm sorumluluk kiralayan kişiye geçmektedir. Bundan dolayı da sürücünün yaptığı tüm trafik ihlallerinden ve sonuçlarından kendi sorumludur. Trafik cezasının kesildiği anda aracın kimde olduğu sistemden tespit edilerek ceza doğrudan o kişiye yönlendirilir. Kişi cezayı ödemekle yükümlüdür.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araba kiralarken öncelikle bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak kiraladığınız araçla büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz. Pek çok kişi tarafından gereksiz görülen araç kiralama sigortasını mutlaka yaptırmalısınız. Karşılaştığınız herhangi olumsuz bir durumda sizi büyük yüklerin altından kurtaracaktır. Ayrıca araç kiralama sözleşmesini de detaylıca inceleyerek hangi koşulları kabul ettiğinizi bilmelisiniz. Online araç kiralama sonrası aracı teslim alırken de herhangi bir hasar olup olmadığını incelemelisiniz.

Kiralık arabam için şimdi rezervasyon yapıp daha sonra ödeme yapabilir miyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Adana online araç kiralama ile dilediğiniz tarihler arasında araç kiralama rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ödemeyi de araç tesliminde kredi ya da hesap kartınızla kolayca yapabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar erken kiralarsanız o kadar az ödersiniz.

Kaza halinde ne yapmalıyım?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiraladığınız araçla kazaya karıştığınızda aracı hareket ettirmemeniz gerekir. Size en yakın polis ya da jandarma görevlisiyle iletişime geçmelisiniz. Görevliye kazaya dair rapor tutturmalı ve alkol raporu almalısınız. Aynı zaman da araç kiralama şirketini de arayarak durum hakkında bilgi vermeli ve yol yardımı talebinde bulunmalısınız. Şirket en kısa zamanda size yol yardımı gönderecektir. Kazada kiralayan sürücünün kusursuz olması halinde masrafları şirket karşılar.

Kiraladığım aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama hizmetinde gerekli prosedürlerini tamamladıktan sonra aracı teslim alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Öncelikle aracı teslim alırken herhangi bir hasarın olup olmadığını tespit etmek için detaylıca incelemeli ve gözünüze çarpan hasarları görevliye bildirerek rapor tutmasını talep etmelisiniz. Bu rapor sayesinde aracı teslim ederken daha önce oluşmuş hasarlardan sorumlu tutulmazsınız. Ardından aracın tüm kapılarını, motor kaputunu ve bagajını açarak mekanizmalarını kontrol etmelisiniz.

Kiraladığım araç arızalandığında yerine araç verilecek mi?

Detayları GörüntüleGizle

 

Kiralık aracınız arızalandığında araç kiralama şirketiyle iletişime geçmeli ve durum hakkında bilgi vermelisiniz. Şirket en kısa sürede size yeni bir araç ulaştıracak ve arızalanan diğer aracın bakımıyla ilgilenecektir.