Jeep Araç Kiralama

Üretimi Amerika Birleşik Devletleri’ne ait olan Jeep, havalı görünümü, estetik duruşu, sağladığı yüksek konfor ile sıklıkla tercih edilen bir araç türüdür. Sektörün önde gelen markalarındandır. Tüm bu güzellikler ile beraber Jeep araç kiralama listelerinde de ilk sıralardadır. Zengin araç çeşitliliğiyle kusursuz hizmet veren firmamız tüm Jeep kiralama süreci boyunca siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Web sitemizden ya da iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir dilediğiniz aracın rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra web sitemiz aracılığıyla yürüteceğiniz işlemlerde online ödeme ile aracı kiralayabilir, belirttiğiniz tarihte belirttiğiniz lokasyondan teslim alabilirsiniz. Firma olarak kiralama hizmetinde en iyiyi isteyenlerin hep yanındayız. İstanbul gibi metropol şehir de dahi sorun yaşamadan sizlere en iyi İstanbul araç kiralama hizmetini sunarız. Uygun Jeep araç kiralama fiyatları ile dilediğiniz şehirden hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Jeep Araç Nasıl Kiralanır?

Tüm araçlarımızın kiralama hizmeti oldukça kolay olmakla birlikte Jeep kiralama hizmeti için bizimle iletişime geçerek ya da web sitemizi kullanarak da aracınızı kiralayabilirsiniz. Bu şekilde de kendinize ekonomik ve son derece güvenilir yolculuk için zemin hazırlamış olursunuz. Firmamız aracılığıyla kullanacağınız araç kiralama hizmetlerinde yoğun şekilde tercih edilen filo kiralama hizmetimizden de faydalanmanız mümkündür. Tüm araçlar için geçerli olan bu hizmeti Jeep filo kiralama olarak da talep edebilirsiniz. Jeep filo kiralama hizmeti uzun dönemli ve sözleşmelere dayalı olarak yapılır. Ekonomik açıdan oldukça uygun fiyata alabileceğiniz bu hizmet araç alımına göre çok daha makul fiyattadır. Bireysel alımlarda mecburi olan sigorta kasko işlemleri, vergi ödemeleri, muayene dönemleri gibi işlemler kiralık araç için de geçerli olsa da kiralarken tüm bu masraflar şirketimize ait olduğundan müşterilerimiz için çok daha karlı bir yöntemdir. Filo kiralamaların yanı sıra kısa dönem kullanımlarınız için de Jeep kısa dönem kiralama hizmetimizi de firmamız aracılığıyla edinebilirsiniz.

Kiralık Jeep Araç Modelini Seçin

Kullanılan araçlar bireyin mizacını yansıtmakla beraber kattığı ekstra avantajlar da vardır. Jeep marka araçlarda dışarıdan bakıldığında görünen duruş çok daha havalıdır. Yüksek konfor ve kalitede son derece gösterişli olan Jeep araçlar yakıt konusundaki cimriliği, araç içerisindekiler ve şoför için sağladığı rahatlık açısından da tercih edilme listelerinin en üstünde Jeep kiralık araç yer alır. Firmamız Jeep günlük dönem kiralama hizmetini de sizlere sunmakla birlikte uygun fiyatlara kaliteli hizmet imkânı sağlar. Jeep araçların yanı sıra günübirlik kullanabileceğiniz araçlardan SUV model Renault araç kiralama seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Jeep Oto Kiralamada Avantajlı Fiyatlar ve Kampanyalardan Haberdar Olun

Sıklıkla araç kişilerin en çok araştırdığı konu oto kiralamada avantajlı fiyatlar ve kampanyalardır. Tüm bu konulardan haberdar olma kiralayan için elbette büyük bir önem taşır. Hem süreci daha hızlı halletmek hem de bunun yanı sıra uygun fiyatlar ile araç kiralamak için bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Dünyanın varoluşundan bu yana sürekli gelişen teknoloji, yenilikler ve üretimler insanoğlunun en büyük kazancıdır. Sizler için geliştirdiğimiz web sitemizden kolaylıkla Jeep araba kiralama imkânına erişebilirsiniz. Aynı zamanda tüm avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Şehirler arasında hava yoluyla yapacağınız yolculuklarda da bizi tercih edebilirsiniz. Mesela, yaz aylarının yoğun seyahat destinasyonu olan Trabzon’dan da Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetimizi aynı hız, güven ve ihtimamla alırsınız.

Araç Kiralamada Neden Jeep’i Seçmelisiniz? 

Araç kiralamalarında Jeep’in seçilme durumu kişiden kişiye değişse de inkâr edilemez bir konfor ve teknik özellik söz konusudur. Jeep’in 140 Hp motor gücüne sahip olması sebebiyle aracın yaklaşık 11 saniyede 100 km hızla ilerlerken azami hızı saatte 189 km'ye ulaşması ve bunun yanında sağladığı güvenilir sürüş özelliği tercih edilme sebeplerinin en başında yer alır. Bunun yanında sahip olduğu geniş iç hacmi, yakıt tasarrufu gibi durumlar da bireyleri etkileyen önemli faktörlerdendir. Geniş araç parkurumuzda dilerseniz Jeep Cherokee araç kiralama gibi farklı model kiralama seçeneklerinden de yararlanma olanağınız vardır. Jeep, uzun yol tercihlerinizde sizi ekonomik ve fiziki anlamda yormayacak bir araçtır. Hizmetlerimiz arasında yer alan Jeep uzun dönem kiralama seçeneği ile kusursuz bir yolculuk geçirebilirsiniz. Jeep uzun dönem araç kiralama hizmetimizden Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun yararlanırsınız. Bu şekilde iş ya da özel seyahatlerinizde kalite farkını her zaman yaşarsınız. Seyahatiniz nereye olduğu önemli değildir. Mesela, Kütahya araç kiralama için dahi bizi her zaman arayabilirsiniz.

Jeep Otomobil Kiralamanın En Kolay Yolu

Eğer sizler de Jeep otomobil kiralamanın en kolay yolu hakkında arayış içerisindeyseniz sitemiz tam da bu kolaylığın evidir. Sizler için geliştirdiğimiz web sitemizde kolay kullanılabilir tema ile kendi işlemlerinizi elinizle yapabilir, aracınızı kiralayabilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile aracı teslim almak istediğiniz bölgeyi seçebilirsiniz. Eğer farklı bir noktaya araç teslimi yapılacaksa bunu belirtmelisiniz. Hangi tarihlerde araç istediğinizi, aracı saat kaçta teslim alıp, teslim edeceğinizi seçebilirsiniz. Listelenen araçlar arasından Jeep kiralık araç seçeneğini değerlendirebilir ya da diğer araçlarımıza göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ekonomik mi lüks mü bir araç istiyorsunuz ya da SUV model araçlara mı bakıyorsunuz tüm bunların filtrelemesini yapabilirsiniz. Yakıt tercihinizi ya da vites tipini belirleyebilirsiniz. Jeep günlük dönem kiralama işleminizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilir, aynı şekilde kiralama hizmetini alabilirsiniz. 

Uzun veya Kısa Dönem Jeep Araç Kiralama

Araç kiralarken uzun dönem araç kiralama hizmeti sıklıkla tercih edilen kiralama seçenekleri arasındadır. Firmamız her bir kiralamaya aynı önemi gösterir. İster uzun dönem ister filo kiralama isterseniz de günlük araç kiralama talebiniz olsun her zaman yüksek müşteri memnuniyeti ile hareket ederiz. Her araçta olduğu gibi kiralık araçların da kasko, vergi, sigorta ödemeleri mevcuttur. Muayene dönemleri her araç için farklı seyreder. Kiralamak istediğiniz döneme denk gelmemesi için bu sürecin planlanarak yönetilmesi gerekir. Belirttiğiniz tarihte firmamız aracı tamamen hizmete hazır hale getirilir. Uygun fiyatlar ile teklif veren firmamızda Jeep araç kiralama fiyatları oldukça makul tutulup, siz değerli müşterilerimizi yormayacak seviyededir.

Jeep Kiralık Aracınızın Keyfini Çıkarın

Araç kiralamak istediğinizde neden sadece araç olsun yeter diyesiniz ki! Firmamızın sunduğu uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile tüm müşterilerden tam puan alan Jeep marka araçlarımızı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Arazi uygunluğu, yol tutuşu, teknik özellikleri, iç tasarım ve konforu ile eşsiz bir seçenek olan Jeep’i firmamız aracılığıyla güvenle tercih edebilirsiniz. İster web sitemizden isterseniz de bulunduğunuz şehirden arayarak kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Jeep Araç Kiralamak İçin Yapmanız Gerekenler? 

Detayları GörüntüleGizle

Jeep araç kiralama için ayrıca dikkat edeceğiniz özel bir durum yoktur. Kiralama yaparken yanınıza almanız gerekenler; sürücü belgesi, kimlik, kredi kartı ve ikametgâh adresidir.
 

Jeep Kiralama Sözleşmesini Nasıl Yapılır? 

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama sözleşmesinde her iki tarafın da bilgileri yer alır. Araca dair bilgiler ve aracın çizik veya deformesi olup olmadığı işlenir. Matbu evraklar üzerinde hazırlanır.

Kiralık Jeep Araçlarda Kasko ve Sigortalı Oluyor mu? 

Detayları GörüntüleGizle

Tüm araçlarda olduğu gibi Jeep araçlarda da kasko ve sigorta mevcuttur. Aksi bir durum yasal mevzuata aykırıdır.
 

Jeep Kiralık Araçlarda Kiralama Süresi Nasıl Uzatılır?

Detayları GörüntüleGizle

 

Araç kiralama süresini uzatmak için yapılacak işlem ilk kiralamada olduğu gibi seyreder. Burada dikkat etmeniz gereken husus, uzatma tarihlerinde aracın farklı birine rezerve edilip edilmediğidir.