Suzuki Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

1909 Yılında Japonya’da Michio Suzuki tarafından kurulan dokuma tezgâhı fabrikası, 1952 yılında ilk motorlu bisikleti üretti. 1954 yılında şirket, adını “Suzuki Motor Corporation” olarak değiştirdi. 1961’de dokuma tezgâhı fabrikası ve motor fabrikası birbirinden ayrıldı. 1961 yılında hafif yük taşıma aracı olan “Suzulight Carry” üretildi. 1962’de Suzuki 50 cc sınıfında İngiltere’de yapılan yarışlarda birincilik kazandı. 1971 yılında çift zamanlı, su soğutmalı, 750 cc'lik meşhur motosikleti olan “GT750”yi üretti. 1979 yılında hafif taşıma aracı olan ve yaygın kullanılan “Alto”yu üretti. 1983’te “Cultus” olarak da bilinen Swift 1.0 l piyasaya sürüldü. 1984 Yılında, “World Motocross Grand Prix 125” yarışlarında art arda 10 yıl şampiyon oldu. 1989’da ise toplam araç üretimi 10 milyona erişti. Günümüzde Vitara, Baleno, yeni Jimny ve yeni Swift modelleri ile yoğun talep görmektedir. “Way of Life” sloganı ile gelen Suzuki, farklı tarzı ile âdeta bir yaşam biçimi sunmaktadır.

Suzuki Swift

Gerçek sürüş keyfi için tasarlanan Suzuki Swift, dinamik ve sevimli bir tasarıma sahiptir. Sıra dışı karakteri ile dikkatleri çeker. Kompakt yapısıyla park sorunundan kurtaran araç, otomatik camları, ısıtmalı dikiz aynaları ile kullanışlı bir yapı sergiler. Yeni platformu ve başarılı süspansiyonu ile Swift, seri bir sürüş ve konforlu bir yolculuk sağlar. Yumuşak kullanımlı direksiyon ve fren mekanizması, keyifli bir kullanım sunar. “HEARTECT” gövdesi ile dayanıklı bir yapı sergileyen araç, kaza durumunda sağlam bir yapı sergiler. Yeni kompakt platformu, rahat dönüş, keyifli sürüş ve tasarruflu yakıt tüketimi sağlar. Otomatik vitesli araç, 1.2 motor ile gelmektedir.

“Yokuş kalkış sistemi destek mekanizması”, aracın zorlu yokuşlardan geçerken geri kaymasını engeller. Başarılı LED farlar, gece yolculuklarında güzel bir görüş sağlar. Kaliteli kumaş dokumasıyla iç tasarım farklı bir ortam sunar.

Özenle tasarlanmış ön paneli, sürücü konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Ses sisteminin direksiyon üzerinden kumanda edilmesi, sürücüye kolaylıkla müzik sesini ayarlama olanağı verir. Derinlik ve yükseklik ayarı yapılabilen, rahat tutuş sağlayan direksiyonu ile Suzuki kullanmak, sürücüye ayrı bir keyif verir. Dijital Android ekran, navigasyon gibi uygulamalara ulaşmanıza olanak tanır. USB girişi, diğer cihazlarınızı araca bağlamanıza imkân verir. Japon sadeliğini sunan araç, minimalist bir tasarım tarzı sunmaktadır.

Suzuki Vitara

SUV segmentinde yer alan Vitara, dinamik tasarımıyla çekici bir görünüme sahiptir. Araç, birlikte çalışan şanzıman ve güç aktarım sistemiyle yüksek performans hedefler. Zorlu yol ve hava koşullarında performansını korur. LED farları ile başarılı bir aydınlatma sağlar. Ayarlanarak genişletilebilen bagaj hacmi, eşya taşımayı kolaylaştırır. Ayrıca, arka koltukların öne doğru yatması da bagaj hacmini genişletir. Araçtaki yükseklik, derinlik ve açı ayarlı ön yumuşak koltuklar, kullanıcıya konfor sunar. Şık ve estetik konsolu, sürücüye pratik bir kullanım sağlar. Ayarlanabilir ideal tutuşa imkân veren direksiyonu, üstünde ses sistemi ve radyoyu kontrol etmek için farklı kumanda düğmeleri bulundurur. Multimedya sistemi ile bilgilenme ve eğlenceye olanak tanır. Bluetooth sistemi, farklı cihazların bağlanmasını kolaylaştırır.

Elitcarrental ile istediğiniz kapsamda sigorta yaptırabilir; kira sözleşmesini İnternet üzerinden hazırlatabilirsiniz. Suzuki kiralama işlemi için elitcarrental.com ayrıcalığı ile güvenle web sitesinden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.