Honda Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Honda, 1948 yılında adını kurucusunun soyadından alan bir motor üreticisi olarak kurulmuştur. Soichiro Honda’nın hayat verdiği Honda markası, başlangıçta motor üreticisi olarak kurulsa da zamanla otomobil üretimine de başlamış ve Japonya’nın en önemli markalarından bir tanesi hâline gelmiştir. İlk otomobil modelini kuruluşundan 15 yıl sonra 1963’te piyasaya süren Japon devi, günümüzde otomobil üreticileri arasında en önemli değerlerden biridir. Şu ana kadar 50’den fazla otomobil modeli ile sektörün devi unvanını layığıyla üstlenen Honda, ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biridir. Honda; kalitesi ve performansı ile adından söz ettirmeyi başarmış ve bu başarısı sayesinde ülkemizde araç kiralama sektörünün en önemli seçeneklerinden biri hâline gelmiştir. Siz de araba kiralama hizmetleri kapsamında son model Honda araçları kiralamak istiyorsanız elitcarrental.com’dan Civic kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz!

Civic Kiralama

Honda Civic, üreticisi tarafından ilk etapta küçük ve şık araba çizgisinde üretilmeye başlansa da zaman içinde tasarım güncellemeleri ile birlikte hem daha lüks hem de daha büyük bir araç hâlini almıştır. 1972 ile günümüz arasında toplam 10 nesil olarak üretilen Honca Civic, her nesilde birtakım değişikliklere uğrayarak bugünkü hâlini almıştır. Sedan ve Hatchback olarak 2 farklı seçenek ile üretilen Civic, yakıt tasarrufu ve yüksek performansı ile kullanıcıları tarafından beğeni toplamaktadır. İç hacmi oldukça yeterli olan Civic, Honda markasının orta segment aracı olarak kabul edilir. Civic ile kaliteli ve konforlu bir sürüş keyfi yaşamak ve yakıt tasarruflu motoru ile bütçenizi koruyarak gezinmek için elitcarrental.com’dan Civic kiralama hizmetine başvurabilirsiniz!

Jazz Kiralama

Honda tarafından küçük araç segmentinde üretilen Jazz, küçük boyutu ile küçük aileler için ideal bir araçtır. Sadece hatchback konsepti ile üretilen bu araç, Honda otomobilleri arasında en alt segmenti temsil etmektedir. Jazz, ilk defa 2001 yılında üretilmiş ve 2008 yılında yeniden tasarlanarak otomobil severlerin beğenisine sunulmuştur. 1.5 hacimli motoru ile oldukça tasarruflu bir araç olan Honda Jazz, konfor ve güvenlik açısından da kendi segmentinde önemli bir araçtır. Ülkemizde araç kiralamada en sık tercih edilen araçlar arasında yer alan Jazz’ı kiralamak için elitcarrental.com’un Jazz kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz!

CRV Kiralama

CRV; Honda’nın 1996 yılında üretip satışa sunduğu SUV segmentindeki oldukça kaliteli tasarıma sahip bir üründür. Honda otomobiller arasında en üst segmenti temsil eden araçlardan biri olan CRV, geniş iç hacmi ve konforlu sürüş keyfi ile rahat bir seyahat deneyimi yaşamanıza imkân tanıyor. Yakıt konusunda SUV modellere göre oldukça ekonomik olan CRV, ihtişamlı duruşu ile de beğeni topluyor. Ayrıca çarpışma hafifletici fren sistemi, hız sabitleyici ve ön aydınlatma sayesinde de güvenlik zirveye çıkıyor. Bagaj kapasitesi ile uzun yolculuklar için oldukça başarılı bir seçenek olan CRV’yi elitcarental.com’dan CRV kiralama hizmeti kapsamında kiralayabilirsiniz!

elitcarrental.com Avantajları

13 şehir ve 9 farklı havalimanında geniş araç portföyüyle hizmet vermektedir.
Uygun ödeme koşulları ile bütçenizi zorlamadan araç kiralamanıza yardımcı olur.
Araçlarımızı aylık ve yıllık bakımlardan geçirerek güvenliğinizi her zaman önceliktedir.
Kasko ve araç sigortası gibi önlemlerle riskler minimize edilir.