Nissan Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

2005 Yılından beri araç kiralama servisi sunan Elitcar Rental, Türkiye genelinde 80 noktada hizmet vermeye devam ediyor. Her yıl ortalama %30 artış gösteren 500.000’in üzerinde müşteri sayısı ile kendisini ispatlıyor. 7/24 hizmet veren Elitcar Rental, uygun fiyatlarla farklı modellerdeki araçları kiralamanıza olanak tanıyor. Müşteri memnuniyetini misyonları arasında barındıran firma, online rezervasyon ile araç kiralama işlemlerini de oldukça kolaylaştırıyor.

Farklı markaların değişik modellerini sunan Elitcar; Hyundai, Dacia, Kia, Toyota, Fiat, Renault, Ford, Opel, Volkswagen, Nissan, Peugeot, Skoda, Seat, Citroen markalarına ait farklı modellerdeki araçlarıyla her bütçeye hitap etmeyi başarıyor. Ayrıca daha üst segment araçlarla yolculuk yapmak isteyenler için BMW, Mercedes, Audi, Volvo, Jeep marka araçlarla konforun en yüksek seviyede hissedileceği yolculuklar sunuyor.

Elitcar Rental, müşterilerine full kasko, mini hasar paketi, ferdi kaza sigortası, ihtiyarı mali mesuliyet sigortası gibi farklı sigorta seçenekleri de sunuyor. Firma, araç rezervasyonlarınızdan sonra rezervasyona ekleme çıkarma yapmanıza imkân veriyor. Elitcarrental.com’un müşterilerine sağladığı ayrıcalık ile birbirinden farklı araçları güvenle kiralayabilirsiniz.

Nissan kiralama işlemlerinden önce modelleri hakkında bilgi sahibi olmanız, doğru seçimi yapmanızda yardımcı olacaktır. Bir Japon markası olan Nissan modelleri, keyifli kullanımları ile tercih edilmektedir. Üç farklı modeliyle değişik kullanım alanlarını hedefleyen Nissan, bu sayede ihtiyaçları karşılayan araçlar sunuyor. 

SUV araç olarak tercih edilen Nissan Qashqai, dizel bir model olarak 100 km’de 5,5 litre yakıt tüketiyor. 1.6 motoru ve 136 beygir gücü ile zorlu koşullar için ideal bir model oluyor. Yüksek çekme ve taşıma kapasitesi sebebiyle tercih ediliyor. Otomatik vitesi araca kullanım kolaylığı kazandırıyor. Dinamik ve sportif tasarımıyla etkileyici bir görüntüye sahip Qashqai, yüksek bir kullanım performansı da sunuyor. Şehir içi, şehirler arası ve arazide yaygın olarak kullanılan araç, SUV kategorisini zenginleştiriyor. Bir Qashqai kiralama işlemi ile farklı bir SUV kullanım tecrübesi tadabilirsiniz. Qashqai, “Intelligent Mobility” sistemi ile sizi korumak adına dış ortamı takip eden akıllı bir yapı taşıyor.

Manuel vitesli Nissan Juke, orta sınıf bir araç olmasına rağmen oldukça konforlu bir kullanım sunuyor. Dizel araç, 100 km’de 4.9 litre yakıt tüketerek, ekonomik bir yapı sergiliyor. 6 vitesli araç, 1.6 motoru ve 115 beygir gücüyle beş kişilik kapasiteye sahip bulunuyor. “Şehir Haylazı” sloganıyla piyasaya sürülen Juke, tavanındaki panoramik sunroof ile keyifli bir sürüşe imkân veriyor. Nissan Juke, “Dinamik Kontrol Sistemi” ile spor, ekonomik ve normal sürüş seçenekleri sunuyor. Benzersiz sportif tasarımı ile dikkat çeken Juke, eğlenceli bir kullanım fırsatı veriyor.

Şehir içi arabası olarak tasarlanan ve “Şehrin Vazgeçilmezi” şeklinde adlandırılan Nissan Micra, otomatik vitesiyle oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. Ekonomik sınıf araç olan Micra, 80 beygir gücüyle bir arabadan beklenen şehir içi gereksinimlerini karşılıyor. Standart olarak gelen ABS, EBD, ESP fren destek sistemleri, güvenli bir fren mekanizması sunuyor. Kompakt yapısıyla kalabalık şehirlerin ciddi bir sorunu olan park sorununu çözüyor. Kendine mahsus tasarımı ile geniş bir iç mekân sağlıyor. Estetik iç tasarımıyla da ayrı bir konfor kazanıyor. Benzin kullanan model, 265 litrelik geniş bagaj hacmi ile eşya taşımayı kolaylaştırıyor.