Skoda Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Skoda, 1895 yılında bisiklet meraklısı olan iki arkadaş tarafından kuruldu. Vaclav Laurin ve Vaclav Klement isimli bu iki arkadaş kendi tasarladıkları ve “Slavi” olarak adlandırdıkları bisiklet ile bu sektöre giriş yaptılar. 4 yıllık bisiklet üretimi sürecinin ardından 1899 yılında motosiklet üretmeye başlayan Vaclav Laurin ve Vaclav Klement, oldukça başarılı modeller üreterek girdikleri pek çok yarışı kazanmayı başardılar. Bisiklet ve motosiklet üretimindeki başarılarını otomobile de yansıtmayı hedefleyen ikili, 1905 yılında otomobil üretimine başladı. Laurin & Klement markası ile piyasaya sürülen “Voiturette A” modeli, büyük bir başarıya sahip oldu. Bu ün, Skoda’nın bilinirliğinin artmasına ve marka değeri kazanmasını sağladı.

Hatchback Modeller

Selefi Felicia’nın yerini alan Skoda’nın tek hatchback modeli Yeni Fabia, küçük boyutlarda bir otomobildir. 2015 yılında bu alanda ödül alan Yeni Fabia; güvenlik, konfor ve tasarım konusunda kendi sınıfının en iyilerinden olmuştur. Özellikle; şehir içi ve kısa mesafeli seyahatler için tercih edebileceğiniz Yeni Fabia’yı, elitcarrental.com’un hizmetleri kapsamında kiralayabilirsiniz.

Sedan Modeller

Çek otomobil üreticisi Skoda, sedan modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Üç farklı sedan modeli olan Skoda, birbirinden şık tasarımlara sahip sedan modeller ile otomobil severleri cezbetmektedir.

Skoda Super b; Skoda markasının en eski modellerinden bir tanesidir. 2001 yılından itibaren modern Super b olarak üretilmeye başlanan bu model, benzinli ve dizel seçenekleri ile araç kiralama hizmetlerinin gözde modellerinden bir tanesidir. Ayrıca, iç tasarımında dikkat çeken lüks çizgiler kadar, güvenlik konusunda Euro NCAP’ten 5 yıldız alması da bu otomobili en çok tercih edilen araçlar arasına sokmuştur. Siz de lüks ve konforu bir arada isteyenlerdenseniz, Super b kiralama hizmetinden hemen faydalanabilirsiniz.

Octavia; ilk olarak 1996 yılında satışa sunulan ve büyük aile otomobili olarak tabir edilen sedan modellerden birisidir. Octavia hem benzinli hem de dizel seçeneklere sahip olması sebebiyle de araç kiralarken rağbet görür. Sürüş rahatlığı ve konforu yakalayacabileceğiniz bir otomobil arıyorsanız, Octavia kiralama hizmetimize başvurabilirsiniz.

SUV Modeller

2016 – 2017 yıllarında SUV modellerini piyasaya süren ve bu segmentte adından söz ettirmeyi başaran Skoda; “Kodiaq” ve “Karoq” modelleri ile birbirine alternatif araçlar üretmeyi başarmıştır. İki model de geniş iç hacim, bagaj kapasitesi ve Euro NCAP’ten aldıkları tam puanlar ile ön plana çıkar. Kalabalık aileler için muhteşem seçenekler sunan “Karoq” ve “Kodiaq” modellerine erişmek için, Karoq kiralama ya da Kodiaq kiralama hizmetimize başvurabilirsiniz.
 
ElitCarRental ile Skoda Araç Kiralama

Araç kiralama konusunda uzman ve tecrübeli olan ElitCarRental, her türlü ihtiyaca hitap eden araç modelleri ile müşterilerine Skoda araç kiralama hizmetini de vermektedir. ElitCarRental araç kiralama işlemlerinde müşterilerine avantajlar ve ayrıcalıklar sunmaktadır:

ElitCarRental’ın müşterilerine sunduğu tüm araçlar kaskolu ve sigortalıdır. Bu sebeple kiraladığınız araçlar ile kaza yapmanız durumunda herhangi bir maddi kayıp yaşamazsınız.
ElitCarRental’ın müşterilerine sunduğu tüm araçların düzenli olarak bakımı yapılmaktadır. Dolayısıyla kiraladığınız araçlarda, herhangi bir arızayla ya da problemle karşılaşmazsınız.
ElitCarRental’ın müşterilerine sağladığı kolay ödeme imkânlarından size en uygun ödeme seçeneğini seçebilir ve dilediğiniz aracı hemen teslim alabilirsiniz.
ElitCarRental güvencesi ile bir Skoda kiralamak isterseniz, elitcarrental.com adresini ziyaret edebilir ve tüm araç kiralama hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye erişebilirsiniz.