Peugeot Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

1810 yılında el aletleri üretmek için kurulan firma, 1890 yılında araba üreticisi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Fransız araba üreticisi Peugeot, adını kurucusunun soyadından almıştır. Armand Peugeot’nun kurduğu şirket, günümüzde PSA Peugeot - Citroen çatısı altında dünyanın en iyi otomobillerini üretip satmaktadır. Şu ana kadar piyasaya sürdüğü bütün modeller ile adından söz ettirmeyi başaran Peugeot, dünyada olduğu kadar ülkemizde de yüksek sayıda satış yapan markalardan birisi olarak bilinir. 200 binden fazla çalışanı ile ürettiği her araba ile adından söz ettiren Peugeot, ülkemizde araç kiralama sektöründeki favori markalardandır. Numaralı ve konsept modelleri ile tüm otomobil severlerin beğendiği Peugeot, elitcarrental.com kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Elitcarrental.com güvencesi ile en iyi Peugeot kiralama hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hatchback Modeller

Peugeot, Hatchback model olarak ürettiği 208 ve 308 modelleri ile çekirdek ailelere hitap ediyor. İç hacimleri nispeten daha sınırlı olan ve yakıt konusunda oldukça tasarruflu seçenekler sunan 208 ve 308 modellerinde konfordan asla ödün verilmemiştir. Sağladıkları güvenlik ve şık tasarımları ile Peugeot modelleri arasında enerjisi yüksek modeller olarak bilinen 208 ve 308, motor gücü konusunda oldukça şaşırtıcı bir performansa sahiptir. Klasik Hatchback modellerden çok daha fazlasını sunan 208 ve 308, elitcarrental.com ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor. Elitcarrental.com’den 208 kiralama veya 308 kiralama ile ilgili bilgi alabilir, dilediğiniz modeli pratik bir şekilde kiralayabilirsiniz.

SUV Modeller

Peugeot markasından bahsedildiğinde akla ilk gelen modellerden olan 3008 ve 5008, SUV segmentinde satışa sunulmaktadır. Bu araçlar, yüksek performansları ile kullanıcı memnuniyeti sağlarlar. İç hacimleri oldukça geniş olan 3008 ve 5008 modelleri, klasik SUV’lerden beklenen her özelliğe sahip olmaları ile SUV severler için güzel alternatiflerdir. Peugeot tarafından her yıl yenilenen kasalarıyla, 3008 ve 5008 modelleri daima en yüksek verimlilikte sürüş deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Bu modeller, araç kiralama hizmetlerinde en çok tercih edilen SUV modeller arasında yer alır. Sürüş keyfi için bir SUV gerekir diyenlerdensiniz, hemen elitcarrrental.com adresinden 3008 kiralama ve 5008 kiralama ile ilgili geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sedan Modeller

Peugeot, kendini SUV ve Hatchback modellerle ispat etmiş bir otomobil üreticisi olsa da Sedan modellerde de oldukça başarılı bir çizgi yakalamıştır. Bu kapsamda Sedan segmentinde bulunan 301 ve 508 modelleri, Sedan otomobil hayranları için başarılı seçenekler sunar. Güvenlik konusunda Euro NCAP’ten yüksek değerlendirme puanı alan 301 ve 508 modelleri, konfor açısından da muadillerinden aşağı kalmazlar. Özellikle lüks bir seyahat için sıklıkla tercih edilen 301 ve 508 modelleri, araç kiralama firmalarının en çok ilgi çeken araçlarıdır. elitcarrental.com, yoğun ilgi gören 301 ve 508 modellerini ayağınıza getiriyor. Yolculukta lüks ve konfor arayanlardansanız, hemen 301 kiralama ve 508 kiralama ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Elitcarrental.com Avantajları

Geniş araç portföyümüz ile Peugeot dahil olmak üzere, yüksek performanslı araçlarımızla size hizmet sunuyoruz.
Farklı ödeme seçeneklerimizle, bütçenizi zorlamadan araç kiralamanızı sağlıyoruz.
Düzenli yapılan araç bakımları ile kaza ve problemleri minimuma indiriyoruz.
Araç teslimlerini talep ettiğiniz noktadan yapıyoruz.
Boş depo olarak teslim ettiğimiz araçları, aynı şekilde alarak hesabınızı kolaylaştırıyoruz.
Kiralama öncesinde yapılan sözleşme ile hem sizi hem de şirketimizi koruyoruz.