Gaziantep Havalimanı Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Gaziantep Havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunduğu için net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Araç kiralama süresinin uzunluğu, kiralık aracın modeli, özellikleri, müşterinin talep ettiği ekstra özellikler gibi faktörler havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde doğrudan etkilidir. 

Günlük araç kiralama hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız tarihi, konumu, teslim edeceğiniz tarihi ve konumu girerek filtreleme yapabilir ve çıkan kiralık araçlardan size en uygun olanları ve günlük kiralama fiyatlarını görebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için de doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz. Temsilcilerimiz size özel uzun dönem araç kiralama fiyatları ve koşulları hakkında bilgi verecektir. Uygun fiyatlı havalimanı araç kiralama için siz de tercihinizi Elitcar Rental’den yana kullanarak pek çok ayrıcalık yaşayabilirsiniz. 

Gaziantep Havalimanı Genel Bilgiler

1976 yılında hizmete açılan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı, Gaziantep şehir merkezine yaklaşık olarak 20 kilometre uzaklıktadır. 1993 yılında da dış hatlar uçuşlarına açılan havalimanı, uluslararası alanda hizmet vermeye başlamıştır. Yılda yaklaşık 4 milyon yolcuya hizmet vererek sıklıkla tercih edilmektedir. Bölgenin en büyük havalimanlarından biri olarak yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda trafiği oldukça yoğundur. Gaziantep ve çevresindeki illere hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı, ferah ve geniş terminal binasına sahiptir. 

Siz de Gaziantep ve çevresinde bulunan illeri keşfetmek ve doyasıya gezmek istiyorsanız Gaziantep Oğuzeli Havalimanı tercih edebilirsiniz. Böylece şehre daha hızlı bir şekilde vararak vaktinizi verimli değerlendirebilirsiniz. Güneydoğu’nun en çok tercih edilen havalimanı olma özelliğine sahip olan havalimanı, özellikle de sanayi, ticaret ve turizm nedenleriyle sıklıkla kullanılmaktadır. Siz de havalimanı araç kiralama yaparak uçaktan iner inmez aracınızı teslim alarak şehri gezmeye başlayabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Nerede?

Yılda beş milyon yolcuya hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık olarak 20 kilometre uzaklıkta bulunan Oğuzeli ilçesinde yer almaktadır. Gaziantep şehir merkezine biraz uzakta olması dolayısıyla ulaşım yolcuları bazı zamanlarda yorabilmektedir. Taksilerle, belediye toplu taşıma araçlarıyla, havalimanı toplu taşıma araçlarıyla, özel transferlerle Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak daha konforlu bir yolculuk için havalimanı araç kiralama yapabilirsiniz. Böylece toplu taşıma araçlarında vakit kaybetmeyerek vaktinizi daha verimli kullanmış olursunuz. Online havalimanı araç kiralama ile dakikalar içerisinde aracınızı kiralayabilir ve uçaktan indiğiniz gibi teslim alabilirsiniz. Ayrıca Gaziantep araç kiralama yaparak da aracınızı havalimanı haricinde şehir merkezinden ya da farklı bir konumdan teslim alabilirsiniz. 

İhtiyacınıza ve size en uygun araçlar Elitcar Rental’de! Benzinli araç kiralama, dizel araç kiralama, otomatik vites araç kiralama, manuel vites araç kiralama… Geniş araç filosuyla istediğiniz modelde, markada araç kiralamanıza olanak sağlıyor.

Gaziantep Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Elitcar Rental, sunduğu profesyonel hizmet anlayışıyla en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında geliyor. Geniş araç filosu, son model kiralık araçlar, 7/24 yol yardımı, havalimanı ucuz araç kiralama, havalimanı kiralık araç teslimatı, kasko ve diğer sigortalar, son model kiralık araçlar gibi pek çok ayrıcalıkla müşterilerine hizmet sunmaktadır. Siz de araç kiralama ihtiyacı duyuyorsanız Elitcar Rental’i tercih edebilir ve tüm bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kişisel ya da kurumsal araç kiralama ihtiyacınıza son model araçlarla profesyonel çözümler sunan firma, Gaziantep Oğuzeli Havalimanı araç kiralama ihtiyacınızda da çözüm ortağınız oluyor.

Havalimanı ucuz araç kiralama denildiğinde akla ilk gelen şirketlerden biri olan Elitcar Rental’i tercih edebilir ve uygun fiyata araç kiralama ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Türkiye’de 80’den fazla kiralık araç teslimat noktası bulunan firma, online hizmetlerle Gaziantep Havalimanı araç kiralama yaparak şehri istediğiniz gibi keşfetmenize yardımcı oluyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım Rehberi

Bölgenin en çok tercih edilen havalimanlarından biri olan Gaziantep Havalimanı, şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Yılda dört milyon yolcuya hizmet vermesiyle sıklıkla tercih edilmekte ve her geçen gün havalimanına ulaşım daha kolay bir hale gelmektedir. Turizm, sanayi, ticaret gibi nedenlerden dolayı sıklıkla tercih edilen Oğuzeli Havalimanı’na ulaşım çeşitli yöntemlerle sağlanabilmektedir. Şehir merkezinden havalimanına ya da havalimanından şehir merkezine ulaşmak için toplu taşıma araçları, taksiler, özel transfer araçlar tercih edilebilir. Ancak ulaşımınızı daha hızlı ve konforlu sürdürmek istiyorsanız Gaziantep havalimanı araç kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylece toplu taşıma araçlarıyla vaktinizi gereksiz yere harcamamış ve vaktinizi verimli kullanmış olursunuz. 
Ayrıca birkaç gününüzü de Gaziantep’i ve çevresindeki diğer gezilecek yerleri keşfetmek için ayıracaksanız araç kiralayarak maddi açıdan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun kiralık araçla şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Gaziantep’te Trafik – Sürüş Kuralları

Gaziantep araç kiralama öncesinde bilgi sahibi olmanız gereken konuların başında şehrin trafik ve sürüş kuralları gelmektedir. Bu noktalara dikkat ederek yolculuğunuzu daha güvenli ve konforlu geçirebilirsiniz.
Güvenli bir yol deneyimi için her şeyden önce yola çıkarken sizin ve araçtaki diğer tüm kişilerin emniyet kemerlerinin takılı olması gerekmektedir. Ayrıca yola çıkmadan aracın tüm aynalarını kontrol etmeli ve kör noktaların bulunmadığından emin olmanız gerekir. Seyir halindeyken de tüm trafik ışıklarına, trafik levhalarına, şehir içi ve şehir dışı hız sınırlarına uymalısınız. Bu kurallar yalnızca Gaziantep’te değil, neredeyse dünyanın her yerinde geçerli olan trafik ve sürüş kurallarıdır.

Elitcar Rental olarak müşterilerimizin güvenli bir sürüş deneyimi yaşamasını her şeyden çok önemsiyor ve bundan dolayı da kiralık araçların bakımlarını belirli araçlarla yaptırarak olumsuz durumların önüne geçmeyi amaçlıyoruz.

Gaziantep’te Gezilecek ve Turistik Yerler

Kökenleri binlerce yıl öncesine dayanan, Kurtuluş Savaşı’nda gösterdiği mücadeleyle adeta destan yazan ve zengin bir mutfağa sahip Gaziantep gezilecek yerler açısından da ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor.
Gaziantep’te gezilmesi gereken yerlerin başında Zeugma Mozaik Müzesi yer alıyor. Roma ve Bizans dönemlerine ait eserlerin sergilendiği müzede Çingene Kızı yoğun ilgi görüyor.
Gaziantep Kalesi’nin de tarihi katkıları saymakla bitmez. Gitmişken ziyaret etmenizi öneririz. Zincirli Bedesten, Bakırcılar Çarşısı, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Rumkale, Tarihi Antep Evleri, Şahinbey Milli Mücadele Müzesi, Elmacı (Almacı) Pazarı Gaziantep’te gezilmesi gereken yerlerden bazılarıdır. 
Gaziantep’e kadar gitmişken dillere destan baklavasını ve diğer lezzetlerini de mutlaka denemelisiniz.

Near Airport Hotels

You arrived to the airport with Gaziantep Havalimanı car hire service. Where are the nearest hotels ?

Gaziantep Havalimanı Holiday Inn Gaziantep - Sehitkamil
Holiday Inn Gaziantep - Sehitkamil
52062 Nolu Sok Mucahitler Mahallesi, 52062 Numarali Sokak No.8
Gaziantep Havalimanı ibis Gaziantep
ibis Gaziantep
Yaprak Mah. Istasyon Caddesi, No 78 Sehitkamil
Gaziantep Havalimanı Teymur Continental Hotel
Teymur Continental Hotel
Mücahitler Mah. 9. Cad. No:33
Gaziantep Havalimanı Shimall Otel ve Kongre Merkezi
Shimall Otel ve Kongre Merkezi
Mahmut Ersoy Caddesi Mücahitler Mahallesi
Gaziantep Havalimanı The Green Park Hotel
The Green Park Hotel
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle
Detayları GörüntüleGizle