Elitcar, Türkiye genelinde münferit araç kiralama ve transfer hizmeti sunmaktadır. İstanbul Pendik'de bulunan merkezi yönetim ve iletişim merkezimiz ile başlıca büyük şehirlerde firma araçlarımız, tedarikçilerimiz ve bayi ağımız ile araç kiralama hizmeti vermekteyiz. 2005 yılından beri müşterilerimize verdiğimiz güven doğrultusun da yoğunlaşan tüm taleplere cevap verebilmek için kurduğumuz bu ağı tüm Türkiye'ye yaymayı hedefliyoruz. 

Tedarikçimiz olmak ister misiniz?

Sektörde kendini kanıtlamış, en az 2 yıl araç kiralama sektöründe faaliyet göstermiş ve Elitcar müşteri memnuniyeti hassasiyetlerini yansıtacak ve işini Elitcar ile büyütmek isteyen tüm firmalarla iş birliği yapmaya hazırız. Sizde hazırsanız başvuru formunu gönderin ve birlikte mutlu müşteriler edinmenin gururunu hemen yaşamaya başlayalım.

Bayimiz olmak ister misiniz?

Elitcar Rental tabelası altında müşterilerinize hizmet vermek ister misiniz? O halde Elitcar'ın 13 yıllık bir zaman zarfında geliştirilen kendine özgü teknik alt yapı ve yazılımı ile kusursuz hizmet verme imkanına erişebilirsiniz. Ayrıca Elitcar'ın araç satın alma, alt kiralama, sigorta ve kasko indirimleri gibi imkanlarından faydalanabilirsiniz.