Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Cheap Car Rental

Cheap car rental with the most appropriate tool for your budget and we are offering you the best quality.

 

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları 

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunduğu için sabit bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Araç kiralama süresinin uzunluğu, kiralık aracın modeli, özellikleri, markası, müşterinin talep ettiği diğer özellikler gibi faktörler havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişkenlik göstermesinde etkilidir. 

Günlük araç kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için araç kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız konumu, tarihi, teslim edeceğiniz konumu ve tarihi girerek filtreleme yapabilir ve size uygun araçların günlük kiralama fiyatlarını görebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama fiyatları için de doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz uzun dönem araç kiralama fiyatları ve koşulları hakkında size detaylı bilgileri iletecektir. Havalimanı ucuz araç kiralama için siz de Elitcar Rental’i tercih ederek birçok ayrıcalıktan yararlanma fırsatı yakalayın.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Genel Bilgiler

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı adını, özellikle cumhuriyetin ilk yıllarında yaptığı yaptırımlarla ve hayırseverliğiyle bilinen Nuri Demirağ’da almıştır. Şehir merkezine yaklaşık 22 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanı, şehir merkezinden daha yüksek bir konuma inşa edilmiştir. Başlangıçta NATO üssü olarak planlandığı için şehirden uzakta ve yüksekte konumlandırılmıştır. Her geçen yıl daha da genişleyen Sivas havalimanı yılda 3 milyon yolcuya hizmet vermektedir. Terminal binasında 4 giden ve 5 gelen yolcu bölümü olmak üzere toplam 9 pasaport kontrol noktası bulunuyor. 

Siz de turistik ya da iş nedeniyle Sivas’a gidecekseniz hava ulaşımıyla Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’na ulaşabilir ve ardından kiraladığınız araçla gideceğiniz konuma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı araç kiralama yaparak uçaktan indiğiniz gibi aracınızı teslim alabilirsiniz. Böylece Sivas’ı istediğiniz gibi keşfedebilirsiniz.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Nerede?

Yılda 3 milyon yolcuya hizmet veren havalimanı, Sivas şehir merkezinin kuzeybatısında ve 30 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Özgün ve modern mimarisiyle dikkat çeken havalimanında Türkiye’nin büyük şehirlerine düzenli olarak seferler yapılıyor. Havalimanına ya da havalimanından şehir merkezine taksi, belediye otobüsü, havalimanı servisleri, özel araçlarla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak vaktinizi harcamamak ve toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamak için tercih edilecek en iyi yöntem, Sivas Nuri Demirağ Havalimanı araç kiralama hizmetini tercih etmektir. Böylece belirli saatlere takılı kalmadan istediğiniz gibi Sivas gezinizi planlayabilirsiniz. Daha konforlu ve hızlı ulaşım için siz de havalimanı araç kiralama yapabilirsiniz.

Online araç kiralama ile dakikalar içerisinde rezervasyonunuzu tamamlayabilir ve havalimanı kiralık araç teslimatıyla uçaktan iner inmez aracınızı teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda havalimanı haricinde Sivas araç kiralama yaparak da farklı konumdan ya da adresinizden kiralık aracı teslim alabilirsiniz. Aradığınız modelde, viteste, markada, özellikte aracı Elitcar Rental’in geniş araç filosunda bulabilirsiniz. Dizel araç kiralama, benzinli araç kiralama, otomatik araç kiralama ya da manuel araç kiralama… Seçim sizin. Sivas havalimanı araç kiralama ihtiyacınız için Elitcar Rental her zaman yanınızda.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

Sunduğu profesyonel araç kiralama hizmetleriyle Elitcar Rental en çok tercih edilen araç kiralama şirketlerinin başında gelmekte ve müşterilerine pek çok avantaj sağlamaktadır. Uygun fiyatlı havalimanı araç kiralama, son model araçlardan oluşan geniş filo, 7/24 yol yardım desteği, kasko ve diğer sigortalar, ücretsiz havalimanı kiralık araç teslimatı ve daha pek çok ayrıcalık için siz de tercihinizi Elitcar Rental’den yana yapabilirsiniz.

Kişisel ya da kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreten firma, uygun fiyat seçenekleriyle de bütçe dostu politikalar izliyor. 

Siz de tüm bu ayrıcalıklardan ve daha fazlasından yararlanmak için milyonların tercihi Elitcar Rental’i tercih edebilirsiniz. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı araç kiralama ihtiyacınıza son model kiralık araçlar ve uygun fiyatlarla çözüm sunan firmanın ülkemiz genelinde 80’den fazla kiralık araç teslim noktası bulunuyor. Siz de en çok tercih edilen araç kiralama şirketini tercih ederek size en yakın konumdan aracınızı teslim alabilirsiniz. İster havalimanından isterseniz de adresinizden…

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Ulaşım Rehberi

Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıktaki Merakum tepesinde bulunan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’na ulaşım için çeşitli yöntemler bulunuyor. Şehir merkezine yakın olmasından dolayı ulaşımı da oldukça kolaydır. Özel araçlarla, taksilerle, belediye otobüsleriyle, havalimanı servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak daha rahat ve hızlı ulaşım sağlamak istiyorsanız en mantıklı çözüm, araç kiralama Sivas havalimanı hizmetinden yararlanmaktır. Böylece toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamış ve vakit kaybetmemiş olursunuz. 

Birkaç gününüzü de Sivas ve çevresini keşfetmek için ayıracaksanız araç kiralama yapmak, sizi maddi ve manevi anlamda rahatlatacaktır. Vaktinizi daha verimli kullanarak özgürce gezebilir ve toplu taşıma saatlerine bağlı kalmadan gezinizi tamamlayabilirsiniz.

Toplu taşıma araçlarıyla yolunuzu uzatmamak ve taksilere tonlarca para ödememek için siz de Sivas Nuri Demirağ havalimanı araç kiralama yapabilirsiniz.

Sivas’ta Trafik – Sürüş Kuralları

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı araç kiralama yapmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken noktalardan biri de, şehrin sürüş ve trafik kurallarıdır. Aslında bu kurallar yalnızca Sivas’ta değil; neredeyse dünyanın pek çok yerinde geçerlidir. Bu kuralları göz önünde bulundurarak araç kullanırsanız daha güvenli bir yol deneyimi yaşamış olursunuz.

Yola çıkmadan önce ilk olarak sizin ve araçtaki diğer tüm kişilerin emniyet kemerlerinin takılı olması gerekmektedir. Güvenlik için dikkat edilmesi gereken ilk kural budur. Aracın tüm aynalarını kontrol ettikten ve kör noktaların bulunmadığından emin olduktan sonra yola çıkmak için hazırlanabilirsiniz. Yola çıktığınızdaysa trafik levhalarına, trafik ışıklarına, şehir içi ve şehir dışı hız sınırlarına uymalısınız ve bunlardan asla taviz vermemelisiniz. 

Elitcar Rental olarak müşterilerimizin güvenliğini her şeyden çok önemsiyor ve bunun için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kiralık araçların bakımlarını belirli periyotlarla yaptırarak müşterilerimizin daha konforlu ve güvenli yol deneyimi yaşamalarına katkı sağlıyoruz.

Sivas’ta Gezilecek ve Turistik Yerler

Sivas havalimanı araç kiralama ile şehri özgürce keşfedebilirsiniz. Olağanüstü doğal güzellikleri, muhteşem tarihi yapılarıyla Sivas’ta gezilecek yerler saymakla bitmez. Sivas’a gittiğinizde öncelikle şehrin simgesi haline gelmiş Divriği Ulu Camii’yi ziyaret etmelisini. Çifte Minareli Medresi, Taşhan, Gök Medrese, Buruciye Medresesi, Atatürk ve Etnografya Müzesi, Sivas Kongre Binası da Sivas’ta gezilmesi gereken yerlerden bazılarıdır. 
Sivas doğal güzellikleriyle de oldukça popüler bir şehir. Hafik Gölü, Kangal Balıklı Kaplıca, Zara Tödürge Gölü, Gürün Gökpınar Gölü de görülmesi gereken doğal güzelliklerden bazılarıdır. 

Near Airport Hotels

You arrived to the airport with Sivas Nuri Demirağ Havalimanı car hire service. Where are the nearest hotels ?

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Hamidiye Kültür Bahçesi
Hamidiye Kültür Bahçesi
Sivas-Ankara Karayolu 9. Km
State / Provincial Park
Get Directions
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı The Green Park
The Green Park
Toptancılar Kadı Burhanettin Mah. Toptancılar Cad. No: 1
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Buruciye Otel & Restaurant
Buruciye Otel & Restaurant
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Malia Otel
Malia Otel
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Sivas Öğretmenevi
Sivas Öğretmenevi
Bed & Breakfast
Get Directions