Hatay Havalimanı Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Hatay Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Hatay Havalimanı araç kiralama fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterdiği için net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Araç kiralama süresinin ne kadar olduğu, kiralık aracın markası, modeli, özellikleri, müşterinin talep ettiği farklı özellikler başta olmak üzere havalimanı araç kiralama fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunuyor.

Günlük havalimanı araç kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi için araç kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kiralık aracı teslim alacağınız konumu, tarihi, teslim edeceğiniz konumu ve tarihi girerek filtreleme yapabilir ve çıkan kiralık araçların günlük kiralama fiyatlarını görebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi araç kiralama fiyatları konusunda bilgilendirecektir. Siz de ucuz araç kiralama yapmak istiyorsanız Elitcar Rental’i tercih edebilirsiniz.

Hatay Havalimanı Genel Bilgiler

Ülkemizin en güney ucunda bulunan Hatay Havalimanı, 2007 yılında hizmete açılmıştır. Antakya’ya 27 kilometre ve İskenderun’a 30 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanı, 2008 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne yaptığı uçuşla dış hatlar terminalini açmıştır. Hatay’ın uluslararası alanda ulaşımını kolaylaştırarak ekonomik anlamda şehre büyük katkı sağlayan havalimanı, şehrin dünyaya açılan kapısı niteliğindedir. Şehir merkezine de 30 dakikalık bir mesafede konumlandırılan Hatay Havalimanı 1200’den fazla uçuş seferleriyle yolcuların pek çok merkeze ulaşımını sağlamaktadır. 

Turistik ya da iş gezisi amacıyla Hatay’a gidecekseniz hava ulaşımını tercih ederek kısa sürede şehre ulaşabilirsiniz. Havalimanı araç kiralama yaparak da gitmek istediğiniz konumlara kolaylıkla varabilirsiniz. Hatay Havalimanı araç kiralama ile uçaktan iner inmez kiralık aracınızı teslim alarak şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

Hatay Havalimanı Nerede?

Hatay’ı ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına bağlayan Hatay Havalimanı, Hatay şehir merkezine 27 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Hatay’ın en çok ziyaret edilen ilçelerinden olan İskenderun’a 30, Antakya’ya 27, Reyhanlı’ya da 41 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Türkiye’nin büyük şehirlerine ve dünyanın pek çok noktasına düzenli seferlerin düzenlendiği havalimanından şehir merkezine ulaşım çeşitli yollarla sağlanabilmektedir. Taksiler, belediye otobüsleri, havalimanı servisleri bunlardan bazıları. Vaktinizi verimli değerlendirmek ve toplu taşıma araçlarına bağlı kalmak istemiyorsanız araç kiralama seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Böylece gideceğiniz konuma daha hızlı ve konforlu ulaşabilirsiniz.

Online araç kiralama seçeneğiyle dakikalar içerisinde havalimanı araç kiralama rezervasyonunuzu tamamlayabilir ve uçaktan iner inmez kiralık aracınızı görevliden teslim alabilirsiniz. Hatay araç kiralama seçeneğini de tercih ederek kiralık aracınızı havalimanı haricinde adresinizden ya da dilediğiniz farklı bir konumdan teslim alabilirsiniz. Elitcar Rental’in geniş araç filosunda size ve ihtiyaçlarınıza uygun aracı kolaylıkla bulabilirsiniz. Benzinli araç kiralama, dizel araç kiralama, manuel vites araç kiralama, otomatik vites araç kiralama… Seçim sizin. Hatay Havalimanı için araç kiralama ihtiyacınızda Elitcar Rental her zaman yanınızda.

Hatay Havalimanı En Uygun Araç Kiralama

En çok tercih edilen araç kiralama şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan Elitcar Rental, havalimanı ucuz araç kiralama ile müşterilerinin bir yandan araç kiralama ihtiyaçlarına çözüm sunarken bir yandan da bütçe dostu politika izliyor. Uygun fiyatlı araç kiralama, havalimanı kiralık araç teslimatı, kasko ve diğer sigortalar, 7/24 yol yardım desteği, son model kiralık araçlardan oluşan geniş araç filosu gibi müşterilerine pek çok ayrıcalık da sunmaktadır. Kişisel ya da kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunan Elitcar Rental’i tercih ederek tüm bu ayrıcalıklardan ve daha fazlasından yararlanabilirsiniz.
Türkiye genelinde 80’den fazla kiralık araç teslim noktası bulunan araç kiralama şirketi, araç kiralama Hatay Havalimanı ihtiyacınızda da yanınızda. Siz de en çok tercih edilen araç kiralama şirketinden havalimanı araç kiralama yaparak aracınızı en yakın konumdan teslim alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım Rehberi

Türkiye’nin en güneyinde bulunan Hatay Havalimanı, Hatay şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Her geçen yıl daha fazla yolcuya hizmet veren havalimanına ulaşım ağı sürekli olarak gelişmektedir. Hatay Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da farklı ilçelere gitmek için ulaşım çeşitli yollarla sağlanabilmektedir. Taksiler, özel transfer araçlar, belediye toplu taşıma araçları, havalimanı servisleri bunlardan bazılarıdır. Ancak ulaşımınızı konforlu geçirmek, vaktinizi boşa harcamamak ve toplu taşıma araçları ile yolunuzu uzatmamak istiyorsanız en mantıklı çözüm Hatay Havalimanı araç kiralama yapmaktır. Böylece şehir istediğiniz gibi keşfedebilir ve dilediğiniz gibi gezinizi planlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda birkaç gününüzü de Hatay ve çevresindeki illeri gezmek için ayıracaksanız havalimanından kiraladığınız araçla ulaşımınızı daha keyifli ve konforlu sürdürebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçtiğiniz araç, Hatay’da ulaşımınızı daha hızlı sürdürmenize yardımcı olacaktır.

Hatay’da Trafik – Sürüş Kuralları

Hatay Havalimanı araç kiralama yapmadan önce bilgi sahibi olmanız gereken konulardan biri de, şehrin trafik ve sürüş kurallarıdır. Bu kurallara dikkat ederek aracınızı kullanırsanız daha güvenli ve konforlu bir yol deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Kiralık araç ile yola çıkmadan önce şoförün ve araçtaki diğer tüm kişilerin emniyet kemerinin takılı olması gerekmektedir. Emniyet kemerinin takılı olması, güvenlik için en önemli detaydır. Yola çıkmadan önce aracın tüm aynalarını kontrol etmeli ve kör noktaların olmadığından emin olduktan sonra yola çıkmak için hazırlanmalısınız. Seyir halindeyken dikkat etmeniz gereken trafik kurallarından bazıları; trafik ışıkları, trafik levhaları, şehir içi ve şehir dışı hız sınırlarıdır. Bu trafik ve sürüş kurallarını harfiyen uymalısınız. Aslında bu kurallar yalnızca Hatay’da değil, neredeyse tüm dünyada geçerli olan kurallardan bazılarıdır. Elitcar Rental olarak müşterilerimizin güvenli bir yol deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak amacıyla kiralık araçların bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırıyoruz. 

Hatay’da Gezilecek ve Turistik Yerler

Hatay Havalimanı’nda araç kiralama yaparak şehrin tüm doğal ve tarihi güzelliklerini özgürce keşfedebilirsiniz. 

Her köşesinde muhteşem tarihi yapıların, kültürel zenginliklerin bulunduğu Hatay’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Gezmeniz gereken ilk yerlerden biri, St. Pierre Kilisesi’dir. Tarihi önemi ve popülerliğiyle bu kiliseyi görmeden dönmemelisiniz. Antakya Evleri, Habibi Neccar Cami, Samandağ, Sarıeski Mağarası ve Arsuz Plajı’nı da Hatay’da gezilecek yerler listenize eklemelisiniz. 
Bunların yanı sıra Payas Kalesi, Aziz Simon Manastırı, Antakya Mozaik Müzesi, Cehennem Kayıkçısı, İlk Kurşun Müzesi, Darbı Sak Kalesi, Belen Geçidi Tabiat Parkı da her yıl Hatay’a gidenlerin uğramadan dönmedikleri yerlerden bazılarıdır.

 

In der Nähe von Flughafenhotels

Hatay Havalimanı Autovermietung mit dem Flughafen, den Sie zu den nächstgelegenen Hotels gekommen sind?

Hatay Havalimanı The Museum Hotel Sefahat Kahvaltı Salonu
The Museum Hotel Sefahat Kahvaltı Salonu
Hatay Havalimanı Ş𝖆𝖒𝖎 𝕺𝖙𝖊𝖑 𝕽𝖊𝖘𝖙𝖆𝖚𝖗𝖆𝖓𝖙&𝕭𝖆𝖗
Ş𝖆𝖒𝖎 𝕺𝖙𝖊𝖑 𝕽𝖊𝖘𝖙𝖆𝖚𝖗𝖆𝖓𝖙&𝕭𝖆𝖗
Cumhuriyet
Hatay Havalimanı Kalipso Park Boutique Otel
Kalipso Park Boutique Otel
Vali Utku Acun Parkı Yeni Arkeoloji Müzesi Yanı
Hatay Havalimanı İssos Hotel
İssos Hotel
Arsuz Yolu İskenderun
Hatay Havalimanı The Museum Hotel Antakya
The Museum Hotel Antakya
Haraparası Mah. Hacılar Sok. No:26/1