Ford Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Resmî olarak 1903 yılında Henry Ford tarafından Amerika'da kurulan Ford, 6 kıtada bulunan 110 fabrikasıyla üretimine devam etmektedir. Bünyesinden Jaguar, Land Rover, Volvo gibi meşhur markaları barındıran Ford, nostaljik geçmişi ve kalitesi ile her dönem ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Türkiye’deki ilk Ford acentesi, 1928 yılında Vehbi Koç önderliğinde açılmıştır. 1956 yılında Yakın Doğu bünyesinde yapılan yarışma sonucu Türk Ford acentesi, birincilik kazanarak Amerika’ya gitme hakkı kazanmıştır. Türk acentesi, dünyada ilk montaj hakkını kazanan bayi olmuştur. 1959 yılında ilk Ford – Otosan montaj fabrikası açılmıştır. 1960 yılından itibaren İstanbul fabrikalarında araç üretimine başlanmıştır. Günümüzde geniş model skalasında; Fiesta, Focus, Yeni Focus, Mondeo, C-MAX, S-MAX, Galaxy, Yeni Mustang, Ford GT, Ecosport, Kuga, Yeni Edge, T. Courier, T. Connect, T. Custom, Ranger gibi modeller bulunmaktadır.

Fiesta

Kompakt tasarımıyla özellikle şehir içinde tercih edilen Fiesta, ekonomik yakıt tüketim oranıyla da tercih ediliyor. Araç, dikkat çeken tasarımıyla olduğu kadar teknolojik yetkinlikleriyle de öne çıkıyor. 10 hoparlörlü “B&O Play müzik sistemi”, kaliteli ses çıkışı sağlıyor. Açılabilen panoramik cam tavanı ile ve gelişmiş ses sitemi ile model, yolculara adının Latince karşılığı olan “festival” havasını estiriyor.

Geri görüş kamerası, park etmeyi kolaylaştıran “Otomatik Park Sistemi”, “Araç İçi Multimedya Sistemleri”, “Otomatik Yanan Farlar”, modelin sürüşü kolaylaştıran teknolojik özellikleri arasında yer alıyor. 8 inç’ik dokunmatik ekranlı SYNC 3 multimedya sistemi, sağladığı Türkçe sesli kontrol mekanizması ile gelişmiş bir yapı sergiliyor. Ekran, gelişmiş navigasyon, eğlence, bilgilenme ve müzik erişimi sağlıyor.

Acil durum destekli SYNC 3, ABS fren sistemi, hız kontrol sistemi, EDB (elektronik fren gücü dağıtımı), EBA (acil durum fren desteği), ESP (elektronik stabilite programı), lastik basıncını takip eden ve uyaran sensörler gibi teknolojik mekanizmalarla aracı kullanmak, çok daha güvenli ve rahat bir hâle geliyor. Fiesta; Trend ve Titanium gibi iki farklı donanım seçeneği ile geliyor. Fiesta kiralama için Elitcarrental yardımı ile rezervasyonunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Focus

Göz alan estetik tasarımı kadar kullandığı yüksek teknoloji ile de ilgi çeken Focus, yüksek performansı korumak için geliştirilen “PowerShift” şanzımanı ile verimli yakıt tüketiyor. Dizel ve benzinli seçenekleri ile gelen araç, güç ve tasarruf arasında denge sağlıyor. Dokunmatik ekranlı, Türkçe ses kontrollü, 8 inçlik SYNC 3 ekranı ile zengin bir bilgi ve eğlence ortamı sunuyor. Direksiyondan vitesi değiştirebilmek kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Aracın kör noktasını da kapsamına alan “çapraz trafik uyarı sistemi”, araç geri hareket hâlindeyken gelen araçları tespit ederek uyarı veriyor.

5 yıl boyunca “En İyi Motor” ödülünü alan, düşük hacimli olmasına rağmen yüksek performanslı 1.0 litre EcoBoost motoru ve otomatik şanzıman desteği ile performans ve verimlilik dengesi sağlıyor. Otomatik far sistemi, hem verimli hem kullanışlı bir yapı sergiliyor. Focus, Trend –x, Style ve Titanium versiyonları ile farklı donanımsal özellikler taşıyor. Focus kiralama işlemi, size ekonomik ama konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

Tourneo Custom

Geniş hacmiyle 9 kişilik taşıma kapasitesine sahip Tourneo Custom, EcoBlue 2.0 litre motoru ve “Adaptif Hız Sabitleme Sistemi”, “Çapraz Trafik Uyarı Sistemi”, “Çarpışma Önleme Yardımcısı”, “Kör Nokta Uyarı Sistemi”, “Trafik İşareti Tanıma Sistemi” gibi mekanizmalarla konforlu bir yolculuk vadediyor. Custom kiralama işlemiyle çok sayıda yolcuyu ve eşyayı konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Elitcarrental, web sitesi üzerinden kiralama işlemleri ile araç kiralamayı kolaylaştırıyor. Aracınızı dilediğiniz yerden alabilmenize ve teslim edebilmenize olanak tanıyor. Ford markaya ait farklı modelleri elitcarrental.com ayrıcalığı ile güvenle kiralayabilirsiniz.