Bodrum Milas Havalimanı Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Fiat Linea
Fiat Linea
Kompaktklasse
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$17,31
Fiat Egea
Fiat Egea
Mittelklasse
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$24,88
Dacia Lodgy Laureate 7 Kişilik
Dacia Lodgy Laureate 7 Kişilik
7-10 Personen
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$37,87
Der Tagespreis der Reservierung liegt zwischen Tuesday, March 3, 2020 und Tuesday, March 10, 2020. Tagespreise können für zukünftige Reservierungen variieren.

Bodrum Ege Bölgesi’nin en hareketli tatil beldelerinden biridir. Yaz tatili sezonunun başlangıcı Bodrum sahilleri ile belirlenir. Bu sebeple Bodrum özellikle yaz aylarında sürekli yerli yabancı turistleri ağırlar. 1997 yılında artan turizm ve yerel talebe karşılık Bodrum Milas Havalimanı hava trafiğine açılmıştır. Milas Muğla’nın diğer büyük kenti olduğu için adı Bodrum-Milas  olarak seçilmiştir. Milas kültürel ve tarihi yönüyle öne çıkarken, Bodrum arkeolojisi ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkar. Havalimanı için bu iki kent arasında uzun süre isim tartışması yapılmıştır. Sonunda ikisinin de vazgeçilmeyecek kadar değerli olduğuna karar verilip ortak isim konmuştur. 

Havalimanı yapılmadan önce büyük tartışmalar yaşanmıştır. Tartışmaların odağında ise havalimanının yapılacağı alan olmuştur. Yapımı gerçekleştirecek şirketler çevresel güzelliklere yakın olmasını istemiş, daha denize yakın bir alanı istemişlerdir. Fakat çeşitli tartışmalardan sonra bu karardan vazgeçilmiş ve havalimanı şehir dışına doğru yapılmıştır. Böylece Dalyan gibi bir cennet korunmuştur. 

1997 yılında yapılan ilk terminal 2012 tarihinde yıkılmıştır. Onun yerine yıllık 5 milyon kapasiteli bir terminal yapılmıştır. Bu yeni terminalin yapım ihalesini TAV Havalimanları almış ve 2014 yılında havalimanını 20 yıllığına işletme hakkı almıştır. 2015 yılında ise dış hatlar terminalinin işletmesini üstlenmiştir. Bodrum Milas Havalimanı Bodrum’a 32 km, Milas’a 12 km uzaklıktadır. Diğer önemli bir tatil beldesi olan Didim’e ise 82 kilometre mesafededir. Havaş, Muttaş, taksiler ve araç kiralamak havalimanına ulaşımda tercih edilenlerdir.

In der Nähe von Flughafenhotels

Bodrum Milas Havalimanı Autovermietung mit dem Flughafen, den Sie zu den nächstgelegenen Hotels gekommen sind?

Bodrum Milas Havalimanı Lujo
Lujo
Güvercinlik
Bodrum Milas Havalimanı Royal Arena Resort & Spa Bodrum Hotel
Royal Arena Resort & Spa Bodrum Hotel
Gümbet Mah. Adnan Menderes Cad.
Bodrum Milas Havalimanı Vogue Hotel Bodrum
Vogue Hotel Bodrum
Torba Mahallesi, Usuluk Koyu, No:10
Bodrum Milas Havalimanı Marina Vista Hotel
Marina Vista Hotel
Neyzen Tevfik Cad. No:168
Bodrum Milas Havalimanı Ramada Resort Bodrum
Ramada Resort Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1531 Sok, Bitez