Malatya Havalimanı Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Renault Symbol
Renault Symbol
Kompaktklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$32,19
Toyota Corolla
Toyota Corolla
Mittelklasse
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$38,54
Ford Tourneo Courier
Ford Tourneo Courier
Groß
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$38,54
Renault Captur
Renault Captur
SUV
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$47,01
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Bestnote
Diesel
Automatikgetriebe
Taeglich
$48,06
Mercedes C-180
Mercedes C-180
Luxusklasse
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$80,86
Der Tagespreis der Reservierung liegt zwischen Saturday, May 28, 2022 und Saturday, June 4, 2022. Tagespreise können für zukünftige Reservierungen variieren.

Türk Hava Kuvvetleri ve DHMİ ortaklığında hizmette olan Malatya Havalimanı 1941 yılında Battalgazi’de açılmıştır. Fakat daha sonra başka bir yere transfer edilmiş, 1984 yılından bu zamana ise Akçadağ’da yer almaktadır. Türkiye’nin en eski havalimanlarından biridir. Şehir merkezine 34 km uzaklıkta bulunur. Senede 1 milyon yolcu kapasitesi ile çalışan havalimanı bazı durumlarda Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından kullanıma hazırdır. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Erhaç’ta yer alan üssü nedeniyle Malatya Erhaç Havalimanı olarak da bilinir. Havalimanı Havacılık Genel Müdürlüğü tarafınca verilen Yeşil Havaalanı (Green Airport) belgesine sahip, çevreci havalimanlarındandır.

İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerden karşılıklı seferler düzenlenir. 2007 yılından bu yana dış hatlarda da seferler düzenlenmektedir. Direkt uçus olmasa da Ankara aktarmalı Frankfurt seferleri bulunmaktadır. Aynı şekilde İstanbul Atatürk Havalimanı aktarmalı seferler de bulunur. Tüm havayolu şirketlerinin yolcularına hizmet veren Havaş havalimanına ulaşımda kullanılan hizmetlerdendir. Şehir merkezine 45 dakika gibi bir sürede giden Havaş, Onbin Konut, Polis Kantini, Polis Okulu, Beydağı Devlet Hastanesi, Altın Kayısı, Eski Garaj, Emeksiz Kavşağı, Doğu Garajı gibi duraklardan geçer. Tam tersi güzergahta ise Sivas Caddesi’nden kalkar ve çevre yolu, otogar ve sonunda havalimanına ulaşır. Bazı havayolu şirketlerinin servisleri de havalimanına ulaşım sağlamaktadır. Havalimanından veya bulunduğunuz şehirden araç kiralayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüslerinin herhangi bir hizmeti yoktur. 

In der Nähe von Flughafenhotels

Malatya Havalimanı Autovermietung mit dem Flughafen, den Sie zu den nächstgelegenen Hotels gekommen sind?

Malatya Havalimanı Melid otel
Melid otel
Ankara Asvaltı Fahri Kayahan Kavşağı
Malatya Havalimanı Mövenpick Hotel Malatya
Mövenpick Hotel Malatya
İnönü Malatya
Malatya Havalimanı Divalin Otel
Divalin Otel
Malatya Havalimanı Anemon Hotel Malatya
Anemon Hotel Malatya
Ankara karayolu 6. Km
Malatya Havalimanı Malatya Polisevi
Malatya Polisevi