Erzurum Havalimanı Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Renault Clio HB
Renault Clio HB
Mini
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$39,23
Renault Megane
Renault Megane
Mittelklasse
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$52,31
Der Tagespreis der Reservierung liegt zwischen Monday, August 9, 2021 und Monday, August 16, 2021. Tagespreise können für zukünftige Reservierungen variieren.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Erzurum Havalimanı 1947 yılında açılmıştır. Havalimanının şehir merkezine uzaklığı 8 kilometredir. Havalimanı 1956 Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne devredilmiştir. Fakat yine de Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı ile birlikte kullanılmıştır. Aynı yıl yeni bir terminal binasının çalışmaları başlamıştır. 1968 yılında yeni terminal binası hizmete girmiştir. İç ve dış hatlar terminali uluslararası havalimanı statüsündedir. Fakat bu duruma rağmen ülke içinde hizmet verir, yurtdışına henüz uçuşlar düzenlenmemektedir. 

Erzurum Havalimanı Yeşil Kuruluş ve Engelsiz Havaalanı Sertifikası’na sahiptir. Havalimanı Kars-Erzincan karayolu üzerinde Yakutiye ilçesinde yer alır. Şehir merkezine uzaklığı 13 kilometredir. Otobüsleri belediye otobüsleri, taksiler ve araç kiralama şirketleri ile havalimanına ulaşım sağlanır. Belediye otobüsleri uçak saatlerine göre kalkar. Otobüsler uçak saatlerinden 1,5 saat önce kalkar. Diğer seçenekler ise taksiler ve araç kiralamaktır. Erzurum’a hizmet veren şirketlerden kendi bulunduğunuz şehirden rezervasyonla araç kiralayabilirsiniz.

In der Nähe von Flughafenhotels

Erzurum Havalimanı Autovermietung mit dem Flughafen, den Sie zu den nächstgelegenen Hotels gekommen sind?

Erzurum Havalimanı Sway
Sway
Kayakyolu Cad. Palandöken Kayak Merkezi
Erzurum Havalimanı Borapark Hotel
Borapark Hotel
Erzurum Havalimanı Dedeman Palandöken Ski Lodge
Dedeman Palandöken Ski Lodge
Palandöken
Erzurum Havalimanı Palan Otel
Palan Otel
Palandöken
Erzurum Havalimanı Polat Erzurum Resort Hotel
Polat Erzurum Resort Hotel
Palandöken