Eskişehir Havalimanı Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Renault Symbol
Renault Symbol
Kompaktklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$32,19
Ford Tourneo Courier
Ford Tourneo Courier
Groß
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$38,54
Toyota Corolla
Toyota Corolla
Mittelklasse
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$42,77
Renault Captur
Renault Captur
SUV
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$47,01
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Bestnote
Diesel
Automatikgetriebe
Taeglich
$48,06
Mercedes C-180
Mercedes C-180
Luxusklasse
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$80,86
Der Tagespreis der Reservierung liegt zwischen Saturday, May 28, 2022 und Saturday, June 4, 2022. Tagespreise können für zukünftige Reservierungen variieren.

İlk bilinen adıyla Anadolu Havalimanı Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi'ne aittir. İki Eylül Kampüsü’nde yer alır ve  1983 yılında hava taşımacılığına izin verilmiştir. Eskişehir Hava Üssü ile birlikte iki büyük hava taşımacılığı sahasından biridir. İlk seferini 25 Temmuz 2005 yılında Brüksel’e gerçekleştirmiştir. İlk seferden iki yıl sonra yani 2007 yılından bu zamana iç ve dış hatlarda hizmetini sürdürür. 21 Haziran 2007 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı ile karşılıklı seferlere başlamıştır. Fakat iki şehrin birbirne yakın oluşu, demiryolu seçeneği ve en önemlisi hızlı trenin hayata geçmesi uçağa olan talebi düşürmüştür. Bu yüzden seferler kalkmıştır. Fakat dış hatlar ve Diyarbakır, Trabzon gibi iç hatlar seferlerinde düzenlemeler yapılarak sürdürülmüştür.

Havalimanı aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu’nun pilotaj eğitim uçuş alanıdır. Pilotaj eğitim uçuşu, pilot yetiştirme uygulamasıdır. Eskişehir Anadolu Havalimanı’nın adı 15 Haziran 2015 yılında Resmi Gazete’de yayınlanan kararla Hasan Polatkan Havalimanı ile değiştirilmiştir. Demokrat Parti zamanında bakanlık görevleri olan ve 1960 darbesiyle tutuklanarak idam edilen ünlü siyasetçi Hasan Polatkan’ı onurlandırmak için havalimanının ismi değiştirilmiştir. Hasan Polatkan’ın Eskişehir’de doğması ve liseye kadar eğitimini orda tamamlaması şehir için önemli bir isim olmasının altında yatan sebeptir.

Hasan Polatkan Havalimanı Tepebaşı’nda bulunur ve şehir merkezine 5 kilometre mesafede yer alır. Otogara 5,8, tren garına ise 6,4 kilometredir. Öğrencilerin yoğun olduğu şehir diğer Anadolu illerine göre ulaşım konusunda daha üst seviyedir. Demiryolu, toplu taşıma gibi alternatiflerin geliştiği bir şehirdir. Küçük olması ve ulaşımın kolay olması nedeniyle Havaş hizmeti yoktur. Genelde havalimanı ile diğer bölgelere belediye otobüsleri ve taksilerle ulaşım sağlanır. Yine aynı sebeple yakın zamanda iç hatlar seferleri kaldırılmıştır. Genelde diğer ulaşım seçenekleri tercih edildiği için iç hatlara talep azalmıştır. Sadece Brüksel ile karşılıklı uçak seferleri yoğun bir hızla devam etmektedir. Yurtdışından gelen veya daha önce şehre hiç gelmeyenler için araç kiralama şirketleri de son zamanlarda en çok tercih edilen ulaşım türlerindendir. Küçük bir şehir olduğu için araç kullanmak çok rahat ve şehri keşfetmek açısından konforlu olacaktır.

In der Nähe von Flughafenhotels

Eskişehir Havalimanı Autovermietung mit dem Flughafen, den Sie zu den nächstgelegenen Hotels gekommen sind?

Eskişehir Havalimanı Hangover Sky
Hangover Sky
Eskibağlar Mah. Üniversite Cad. No:14
Eskişehir Havalimanı The Merlot Hotel
The Merlot Hotel
Hoşnudiye Mah. 738. Sok. No:2
Eskişehir Havalimanı Sör Otel
Sör Otel
Yenibağlar Mah. Üniversite Cad. No:77
Eskişehir Havalimanı Ramada Plaza by Wyndham Eskisehir
Ramada Plaza by Wyndham Eskisehir
Şahin Caddesi Hosnudiye Mahallesi Şahin Caddesi 738. Sokak no 7 Tepebaşı
Eskişehir Havalimanı Divan Express Eskişehir
Divan Express Eskişehir
Hoşnudiye Mah. Şahin Cad. 738.Sok. No:7