Samsun Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Renault Symbol
Renault Symbol
Kompaktklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$23,71
Renault Clio HB
Renault Clio HB
Mini
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$23,71
Fiat Egea
Fiat Egea
Mittelklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$24,84
Ford Tourneo Courier
Ford Tourneo Courier
Groß
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$30,48
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Bestnote
Diesel
Automatikgetriebe
Taeglich
$40,64
Renault Captur Hybrid
Renault Captur Hybrid
SUV
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$40,64
AUDİ A3 OTOMATİK  DİZEL A4
AUDİ A3 OTOMATİK DİZEL A4
Luxusklasse
Diesel
Automatikgetriebe
Taeglich
$77,90
Der Tagespreis der Reservierung liegt zwischen Tuesday, December 14, 2021 und Tuesday, December 21, 2021. Tagespreise können für zukünftige Reservierungen variieren.

Eğer eşsiz doğasıyla Karadeniz Bölgesi sizi bir kere kendine çekmişse, bölgenin en kalabalık şehri olan Samsun’u da görmek isteyebilirsiniz. Samsun’un tek özelliği elbette kalabalık olması değil. Yeşilırmak ve Kızılırmak deltaları arasında uzanan doğal güzellikleriyle Samsun, aynı zamanda sekiz tanesi mavi bayrağa sahip ve sahil bandı boyunca uzanan doğal plajlarıyla ünlü. Bu yüzden Samsun turizminden bahsederken güneş, kum, deniz kelimeleri sıklıkla kullanılıyor. Deniz turizmi, kültür turizmi, doğa turizmi gibi farklı turizm türlerinde iddialı olan şehre sizin için yakından bakmak istedik.

Samsun'daki Tarihi Mekanlar

Öncelikle Samsun demek tarih demek aslında. Kuruluşu M.Ö. 750’li yıllara dayanan şehir, aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 yılında Milli Mücadele’yi başlatmak üzere ayak bastığı şehir olma özelliğini taşıyor. Samsun bu bakımdan, ziyaretçileri için pek çok tarihi ve turistik mekana sahip. Örneğin; Atatürk’ü İstanbul’dan Samsun’a getiren Bandırma Vapuru’nun yeniden inşa edilmesiyle oluşturulan Bandırma Vapuru Müzesi, Milli Mücadele’nin simgelerinden Onur Anıtı, Atatürk’e ait eşyaların sergilendiği Gazi Müzesi gibi Türkiye’nin tarihine ve kurtuluş mücadelesine dair pek çok anı ve bilgiye ulaşabileceğiniz yerler Samsun’da ziyaretçilerini bekliyor. 
Şehre gelen turistlerin uğrak noktalarından bir başkası ise geçmişte Samsun’da yaşamış olduğu tahmin edilen Amazon kadınların heykelleri ile kurulan Amazon Köyü. Özellikle şehrin pek çok noktasından görülebilen 12.5 metre uzunluğundaki Amazon Savaşçısı Heykeli’nin ilginizi çekeceğini söyleyebiliriz.  

Samsun'un Doğal Güzellikleri

Doğal güzellikleri görmek için gidebileceğiniz yerlerin ilki Vezirköprü ilçesinde yer alan ve 2012 yılında turizm bölgesi ilan edilmiş olan Şahinkaya Kanyonu. Heybetli kayalar arasında uzanan bu kanyon ekstrem sporlar açısından da oldukça popüler. Bir diğer doğal cennet ise Kızılırmak Deltası’nın ev sahipliği yaptığı çeşitli kuş ve bitki türünü barındıran Kuş Cenneti. Kuş Cenneti’nin şu anda UNESCO’nun Dünya Mirası Geçici Listesi’nde olduğunu ve türleri tehlike altında olan pek çok kuşa da yuva olduğunu da belirtelim. Tüm bu yerleri gezmek için oto kiralama servisini kullanmanız, seyahatinizde size zaman ve konfor kazandıracak. Öte yandan, Havza ve Ladik kaplıcaları termal turizm açısından, her geçen gün daha çok turisti kendine çekmeye devam ediyor. Özellikle Ladik kaplıca suları, şifalı olmasından dolayı “gençlik suyu” adını almış durumda. 

Samsun'da Spor ve Macera 

Samsun aynı zamanda macera tutkunları için bir cazibe merkezi. Samsun’a gittiğinizde yapabileceğiniz sporlar arasında; yamaç paraşütü, off-road, su altı dalışı, dağcılık ve kaya tırmanışı var. Eğer bir golf tutkunuysanız Samsun Golf Kulübü ve golf sahasını da ziyaret etmenizi mutlaka öneririz. 

Samsun'da Ne Yemeli, Ne İçmeli?

Samsun gibi doğal güzellikler açısından zengin bir şehrin mutfağı da oldukça iştah açıcı. Akla gelen lezzetlerden bir tanesi dünyaca ünlü Bafra pidesi. Pide kadar ünlü bir başka lezzet ise döner. Öte yandan zengin bir tabiata sahip olan şehirde her yıl “Samsun Yöresel Ot Yemekleri Festivali” düzenleniyor. Seyahatinizi bu festival ile aynı zamana denk gelecek şekilde planlamak isteyebilirsiniz. Gece hayatı ve eğlence için ise çeşitli alternatifler bulmanız mümkün olmakla birlikte hem cafeler hem de alkollü mekanlar açısından en popüler adresin Atakum olduğunu söyleyebiliriz. 

Samsun'a Nasıl Gidilir?

Samsun tüm ulaşım araçlarını kullanabileceğiniz bir lokasyonda bulunuyor. Hava, demir, kara ya da deniz yoluyla şehre ulaşım sağlayabilir, ardından oto kiralama servisi ile şehrin her yerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Samsun Mietwagen Zustellpunkte und Flughäfen

Samsun Rent A Car bietet 7 verschiedene Zustellpunkte und einen kostenlosen Flughafentransfer.

Samsun Büro Übergabe
Elit Büro
Samsun Hotel Übergabe
Otel
Samsun Busbahnhof Übergabe
Otogar
Flughafen Samsun
Havalimanı
Lieferung der Samsun-Adresse
Adres

Was zu essen, was zu trinken?

Samsun Mietwagen in die Stadt kam, was zu essen, was zu trinken?

Samsun Simit Center Plus
Simit Center Plus
Kale Mh. 19 Mayıs Blv. No:2
Samsun Peçko Fırın Atakum
Peçko Fırın Atakum
Adnan Menderes Blv Körfez Mh. Atatürk Blv. No 70
Samsun Soulmate Coffe & Bakery
Soulmate Coffe & Bakery
Adnan Menderes Bulvarı Kurupelit Yat Limanı
Samsun Starbucks
Starbucks
Adnan Menderes Blv. Körfez Mah.
Samsun Starbucks
Starbucks
Atatürk bulvarı Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Blv. No:367