Samsun Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

Hyundai i-10
Hyundai i-10
Mini
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$19,31
Renault Symbol
Renault Symbol
Kompaktklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$20,52
Renault Clio Sport Tourer
Renault Clio Sport Tourer
Mittelklasse
Benziner
Schaltgetriebe
Taeglich
$21,72
Fiat Doblo
Fiat Doblo
Groß
Diesel
Schaltgetriebe
Taeglich
$37,41
Jeep Renegade
Jeep Renegade
SUV
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$38,62
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Bestnote
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$39,83
Mercedes C-180
Mercedes C-180
Luxusklasse
Benziner
Automatikgetriebe
Taeglich
$74,83
Der Tagespreis der Reservierung liegt zwischen Tuesday, January 26, 2021 und Tuesday, February 2, 2021. Tagespreise können für zukünftige Reservierungen variieren.

Eğer eşsiz doğasıyla Karadeniz Bölgesi sizi bir kere kendine çekmişse, bölgenin en kalabalık şehri olan Samsun’u da görmek isteyebilirsiniz. Samsun’un tek özelliği elbette kalabalık olması değil. Yeşilırmak ve Kızılırmak deltaları arasında uzanan doğal güzellikleriyle Samsun, aynı zamanda sekiz tanesi mavi bayrağa sahip ve sahil bandı boyunca uzanan doğal plajlarıyla ünlü. Bu yüzden Samsun turizminden bahsederken güneş, kum, deniz kelimeleri sıklıkla kullanılıyor. Deniz turizmi, kültür turizmi, doğa turizmi gibi farklı turizm türlerinde iddialı olan şehre sizin için yakından bakmak istedik.

Samsun'daki Tarihi Mekanlar

Öncelikle Samsun demek tarih demek aslında. Kuruluşu M.Ö. 750’li yıllara dayanan şehir, aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 yılında Milli Mücadele’yi başlatmak üzere ayak bastığı şehir olma özelliğini taşıyor. Samsun bu bakımdan, ziyaretçileri için pek çok tarihi ve turistik mekana sahip. Örneğin; Atatürk’ü İstanbul’dan Samsun’a getiren Bandırma Vapuru’nun yeniden inşa edilmesiyle oluşturulan Bandırma Vapuru Müzesi, Milli Mücadele’nin simgelerinden Onur Anıtı, Atatürk’e ait eşyaların sergilendiği Gazi Müzesi gibi Türkiye’nin tarihine ve kurtuluş mücadelesine dair pek çok anı ve bilgiye ulaşabileceğiniz yerler Samsun’da ziyaretçilerini bekliyor. 
Şehre gelen turistlerin uğrak noktalarından bir başkası ise geçmişte Samsun’da yaşamış olduğu tahmin edilen Amazon kadınların heykelleri ile kurulan Amazon Köyü. Özellikle şehrin pek çok noktasından görülebilen 12.5 metre uzunluğundaki Amazon Savaşçısı Heykeli’nin ilginizi çekeceğini söyleyebiliriz.  

Samsun'un Doğal Güzellikleri

Doğal güzellikleri görmek için gidebileceğiniz yerlerin ilki Vezirköprü ilçesinde yer alan ve 2012 yılında turizm bölgesi ilan edilmiş olan Şahinkaya Kanyonu. Heybetli kayalar arasında uzanan bu kanyon ekstrem sporlar açısından da oldukça popüler. Bir diğer doğal cennet ise Kızılırmak Deltası’nın ev sahipliği yaptığı çeşitli kuş ve bitki türünü barındıran Kuş Cenneti. Kuş Cenneti’nin şu anda UNESCO’nun Dünya Mirası Geçici Listesi’nde olduğunu ve türleri tehlike altında olan pek çok kuşa da yuva olduğunu da belirtelim. Tüm bu yerleri gezmek için oto kiralama servisini kullanmanız, seyahatinizde size zaman ve konfor kazandıracak. Öte yandan, Havza ve Ladik kaplıcaları termal turizm açısından, her geçen gün daha çok turisti kendine çekmeye devam ediyor. Özellikle Ladik kaplıca suları, şifalı olmasından dolayı “gençlik suyu” adını almış durumda. 

Samsun'da Spor ve Macera 

Samsun aynı zamanda macera tutkunları için bir cazibe merkezi. Samsun’a gittiğinizde yapabileceğiniz sporlar arasında; yamaç paraşütü, off-road, su altı dalışı, dağcılık ve kaya tırmanışı var. Eğer bir golf tutkunuysanız Samsun Golf Kulübü ve golf sahasını da ziyaret etmenizi mutlaka öneririz. 

Samsun'da Ne Yemeli, Ne İçmeli?

Samsun gibi doğal güzellikler açısından zengin bir şehrin mutfağı da oldukça iştah açıcı. Akla gelen lezzetlerden bir tanesi dünyaca ünlü Bafra pidesi. Pide kadar ünlü bir başka lezzet ise döner. Öte yandan zengin bir tabiata sahip olan şehirde her yıl “Samsun Yöresel Ot Yemekleri Festivali” düzenleniyor. Seyahatinizi bu festival ile aynı zamana denk gelecek şekilde planlamak isteyebilirsiniz. Gece hayatı ve eğlence için ise çeşitli alternatifler bulmanız mümkün olmakla birlikte hem cafeler hem de alkollü mekanlar açısından en popüler adresin Atakum olduğunu söyleyebiliriz. 

Samsun'a Nasıl Gidilir?

Samsun tüm ulaşım araçlarını kullanabileceğiniz bir lokasyonda bulunuyor. Hava, demir, kara ya da deniz yoluyla şehre ulaşım sağlayabilir, ardından oto kiralama servisi ile şehrin her yerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Samsun Mietwagen Zustellpunkte und Flughäfen

Samsun Rent A Car bietet 7 verschiedene Zustellpunkte und einen kostenlosen Flughafentransfer.

Samsun Büro Übergabe
Elit Büro
Samsun Hotel Übergabe
Otel
Samsun Busbahnhof Übergabe
Otogar
Samsun Havalimanı
Havalimanı
Lieferung der Samsun-Adresse
Adres

Was zu essen, was zu trinken?

Samsun Mietwagen in die Stadt kam, was zu essen, was zu trinken?

Samsun Peçko Fırın
Peçko Fırın
Şehit Mustafa Zıvalı Bulv Derebahçe Mah
Samsun Starbucks
Starbucks
Atatürk bulvarı Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Blv. No:367
Samsun Starbucks
Starbucks
Adnan Menderes Blv. Körfez Mah.
Samsun Menemenci Kelin Yeri
Menemenci Kelin Yeri
Samsun-Ankara Karayolu 30.km Mahmutlu Sapağı
Samsun Eski Firin Cağaloğlu
Eski Firin Cağaloğlu
Cağaloğlu Ankara Yolu Kavsagi