Mercedes Billige Mietwagen

Günstiger Autoverleih mit dem für Ihr Budget am besten geeigneten Tool. Wir bieten Ihnen die beste Qualität.

ElitcarRental, 2005 yılından bu yana Türkiye’nin farklı noktalarında araç kiralama hizmeti vermektedir. 80 ayrı noktada hizmet veren firma, müşteri memnuniyetini hedefliyor. Pratik rezervasyon seçenekleri ile kullanıcıların işlemlerini kolaylaştırıyor. Rezervasyon sırasında tüm bilgileri net olarak vererek, araç teslimi sırasında müşterileri beklenmedik sürprizlerden koruyor. Araç kiralanırken müşterilere farklı sigorta seçenekleri de sunuluyor. Elitcar’dan araç kiralamak, müşterilere çok sayıda ayrıcalık sağlıyor.

Dünya genelinde kendini ispatlayan Alman markası Mercedes, üst segment bir marka olarak Elitcar tarafından farklı modelleriyle sunuluyor. ElitcarRental, Mercedes modelleri ile lüks araç kiralamak isteyenler için dört ayrı seçenek sunuyor:

Aerodinamik tasarımı ile Mercedes CLA-180 sedan, lüks araç sevenlerin gözdeleri arasında yer alıyor. Otomatik vitesli araç, 130 beygir gücü ile en zorlu yolları kolayca aşıyor. Eşya taşımak, 430 litre bagaj hacmiyle oldukça kolaylaşıyor. “Digital Native” özelliği ile tüm araç bilgilerine kolayca erişebiliyorsunuz. Navigasyon, müzik, eğlence sistemi ve kaliteli ses sistemi ile farklı bir tecrübe yaşatıyor. Performansı destekleyen “Intelligent Drive” sistemi, araç kullanımını ve park etmeyi ayrı bir keyif hâline getiriyor. Konforlu koltuk ve estetik eşya gözü, iç tasarımda ilgi çeken ayrıntılar arasında yer alıyor. CLA 180 kiralama ile yüksek performanslı ve rahat bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sportif bir tasarıma sahip Mercedes C-180 serisi, akıllı sürüş desteği ile yüksek performanslı kullanım sağlıyor. 360 dereceli kameralı park sistemi, park etmeyi oldukça pratik hâle getiriyor. Arka koltuk güvenlik sistemi, sevdiklerinizin emniyette olduğunu hissettiriyor. C serisinde kullanılan dinamik kontrol teknolojileri ile araç, tek tuşla yüksek konfor ve dinamizm sağlıyor. Sertliği seçilebilen süspansiyon sistemi, aracın dinamik kontrolüne olanak tanıyor.

Dört tekerlek ile çekiş gücüne sahip araç, alışılmışın ötesinde bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Mercedes C-180, otomatik vites ile kolay kullanım sağlıyor. 1.8 Motoru ile 120 beygir gücüne sahip sedan araç, 100 km’de 12,7 l benzin tüketiyor. Önleyici koruma tedbiri “PRE-SAFE” sistemi, kazadan hemen önce erken uyarı sistemini tetikliyor. Böylece araç içindekilerin koruma mekanizmasını harekete geçiriyor. “DISTRONIC” Aktif takip yardımcısı ile öndeki araç ile aradaki takip mesafesini algılıyor ve izlenmesi gereken sınırlar aşıldığında kullanıcıyı uyarıyor. C180 kiralama ile güvenli ve konforlu bir kullanımı tecrübe edebilirsiniz.

Hafif ticari araç sınıfına giren Mercedes Vito, 8 + 1 kapasite ile grupların konforlu bir ortamda taşınmasına yardımcı oluyor. Kalabalık ailelerin konforlu yolculuklar yapmasına olanak tanıyor. 190 Beygir gücüne sahip Mercedes minibüs, 100 km’de 6,6 l yakıt tüketiyor. 7 vitesli araç, klimalı yapısıyla yaz aylarında ayrı bir konfor sağlıyor. 3100 kg’a kadar ağırlık taşıyabilen Vito, CD çaları ve USB girişi ile dilediğiniz müziği dinlemenize olanak tanıyor. Vito kiralama, gruplar hâlinde yolculukların keyifli bir ortamda yapılmasını sağlıyor.

Büyük oturma alanı ve geniş deri koltukları ile ultra konforu hedefleyen Mercedes Vito VIP, 7 ila 10 kişilik kapasitesi ile tercih ediliyor. Elegan bir tasarıma sahip araç, aerodinamik bir yapı da sergiliyor. Hareket hâlindeyken toplantı yapmaya olanak tanıyan iç yapısıyla, özellikle havaalanından şehre gelirken tercih edilen Vito VIP, iş insanlarının favorileri arasında yer alıyor. 90 beygir gücüyle yokuşları rahatça çıkan Vito VIP, kliması ve eğlence sistemi ile lüks bir yolculuk yaptırıyor.

Güvenli, konforlu, eğlenceli araç kullanımı ve yolculuk imkânı sunan Mercedes marka lüks araçları, elitcarrental.com ayrıcalığı ile kiralayabilirsiniz.